Loading ..

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور کوبا بهمن 1402 تکمیل ظرفیت

بازدید از کشور کوبا - 5 روز وارادرو | 6 روز هاوانا

اقامت: هتل هیلتون ( هتل پنج ستاره )

بازدید از زیبای‌های خیره‌کننده کوبا و مکزیک
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ترکیش ایرلاین
هواپیمایی ترکیش ایرلاین


خدمات تور کوبا بهمن 1402


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
11 وعده صبحانه 3 وعده نهار 3 وعده شام

تور کوبا ، 5 روز وارادرو - 6 روز هاوانا ، هتل هیلتون ، سفر گروهی 12 روزه ( 12 روز و 11 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
دوربین دوچشمی
زیرانداز انفرادی

برای تور کوبا بهمن 1402 چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور کوبا بهمن 1402 چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از زیبای‌های خیره‌کننده کوبا و مکزیک

دانستنی‌های تور کوبا بهمن 1402

آیا پس از اینکه تور کوبا بهمن 1402 را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کوبا بهمن 1402 واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کوبا بهمن 1402 شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کوبا بهمن 1402 را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کوبا بهمن 1402 می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کوبا بهمن 1402 چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور وارادرو بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای وارادرو در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز وارادرو ، مسافت پرواز ، درجه هتل وارادرو ، خدماتی که هتل وارادرو به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور وارادرو هستند. برای اطلاع از قیمت تور وارادرو بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور وارادرو به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کوبا بهمن 1402 چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کوبا بهمن 1402 بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای وارادرو تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به وارادرو با توجه به شرایط آب و هوای وارادرو فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که وارادرو خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به وارادرو سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان وارادرو را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری وارادرو و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان وارادرو را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان وارادرو چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری وارادرو را بخرید چون معمولا وقتی تورهای وارادرو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری وارادرو از جمله تورهای ارازن وارادرو هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان وارادرو انتخاب هتل های ارزان وارادرو و پروازهای ارزان وارادرو است. هتل های 3 ستاره وارادرو و هتل های 2 ستاره وارادرو از جمله هتل های ارزان وارادرو هستند. همچنین پروازهای چارتری وارادرو هم در مقایسه با پروازهای دیگر وارادرو خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان وارادرو باید پروازهای چارتری ارزان وارادرو را با هتل های ارزان وارادرو رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به وارادرو در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان وارادرو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای وارادرو نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای وارادرو و هتل های وارادرو خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان وارادرو را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان وارادرو این است که تور زمینی وارادرو را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس وارادرو و یا بلیط قطار وارادرو در کنار هتل های ارزان وارادرو می‌توانید با تور ارزان به وارادرو سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا وارادرو وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کوبا بهمن 1402 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور وارادرو فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور وارادرو به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور وارادرو هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در وارادرو ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور وارادرو باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور وارادرو گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان وارادرو سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور وارادرو همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان وارادرو را خریداری نمایید

آفر تور کوبا بهمن 1402 چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان وارادرو به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور وارادرو در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور وارادرو را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر وارادرو در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور کوبا بهمن 1402 لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 وارادرو نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور وارادرو خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری وارادرو باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور وارادرو لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کوبا بهمن 1402

امتیاز مسافران به تور کوبا بهمن 1402


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کوبا بهمن 1402 را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کوبا بهمن 1402
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری وارادرو

    وارادرو شهری ساحلی و تفرجگاهی است که در شبه جزیره ی هیکاکوس استان ماتانزاس کوبا واقع شده است. این شهر زیبا یکی از بزرگترین مناطق تفرجگاهی ساحلی در منطقه ی کارائیب به حساب می آید. لازم به ذکر است که وارادرو در فاصله ی 140 کیلومتری شرق هاوانا قرار دارد.
    شبه جزیره ی هیکاکوس با اینکه در بهترین حالت تنها 1.2 کیلومتر پهنا دارد اما بالغ بر 20 کیلومتر در جهت شمال شرقی امتداد یافته و کانال کاواما بین این شبه جزیره و جزیره ی کوبا قرار گرفته است.
    از نظر تاریخی اولین اشاره به وارادرو در سال 1555 بوده است. این مکان اولین بار به عنوان یک اسکله ی خشک استفاده می شده و معادن نمک این شبه جزیره (تعطیل شده به سال 1961) بیشتر هزینه های ناوگان اسپانیایی/آمریکای جنوبی آن را از سال 1587 تامین می کردند. هرچند تاریخ پایه گذاری وارادرو به عنوان یک شهر به دسامبر 1887 باز می گردد ، زمانی که 10 خانواده از شهر کاردناس اجازه یافتند تا خانه های تعطیلات خود را جایی بین خیابان های 42 ام و 48 ام امروزی بسازند.


  • جاذبه‌های گردشگری هاوانا

    هاوانا (به اسپانیایی: San Cristóbal de La Habana) پایتخت ، بزرگترین بندر ، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر و عمده‌ترین مرکز اقتصادی کشور کوبا است. این شهر با جمعیتی بالغ بر ۲٫۱ میلیون نفر مساحتی نزدیک ۷۲۸ کیلومتر مربع را اشغال کرده که آن را به بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر کوبا و سومین شهر پرجمعیت منطقه کارائیب تبدیل کرده‌است. این شهر عمدتاً به طرف جنوب و غرب گسترش می‌یابد زیرا از طرف شمال محدود به دریا شده‌است. رودخانه آلمندارس که از جنوب به شمال جریان دارد و به تنگه فلوریدا می‌ریزد از میانه این شهر می‌گذرد.

© 2024 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ