صفحه اول تورهای قطر تورهای دوحه تور جام جهانی دوحه قطر 2022

تور جام جهانی دوحه قطر 2022 | بازدید از مسابقات قطر این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

5 روزه دوحه

اقامت: هتل ( هتل پنج ستاره )

بازدید از کشور مدرن و پیشرفته قطر و مسابقات جام جهانی 2022 به همراه بلیط 3 بازی ایران و یک بازی منتخب
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

12 الی 1401/8/29
اجرا نمی‌شود

خدمات تور جام جهانی دوحه قطر 2022


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
13 وعده صبحانه

تور قطر ، 14 روز دوحه قطر ، سفر گروهی 14 روزه ویژه جام جهانی 2022 ( 14 روز و 13 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی

برای تور جام جهانی دوحه قطر 2022 چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور جام جهانی دوحه قطر 2022 چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از کشور مدرن و پیشرفته قطر و مسابقات جام جهانی 2022 به همراه بلیط 3 بازی ایران و یک بازی منتخب
دانستنی‌های تور جام جهانی دوحه قطر 2022

آیا پس از اینکه تور جام جهانی دوحه قطر 2022 را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور جام جهانی دوحه قطر 2022 واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور جام جهانی دوحه قطر 2022 شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور جام جهانی دوحه قطر 2022 را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور جام جهانی دوحه قطر 2022 می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور جام جهانی دوحه قطر 2022 چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور دوحه بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای دوحه در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز دوحه ، مسافت پرواز ، درجه هتل دوحه ، خدماتی که هتل دوحه به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور دوحه هستند. برای اطلاع از قیمت تور دوحه بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور دوحه به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور جام جهانی دوحه قطر 2022 چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور جام جهانی دوحه قطر 2022 بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای دوحه تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به دوحه با توجه به شرایط آب و هوای دوحه فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که دوحه خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به دوحه سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان دوحه را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری دوحه و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان دوحه را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان دوحه چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری دوحه را بخرید چون معمولا وقتی تورهای دوحه از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری دوحه از جمله تورهای ارازن دوحه هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان دوحه انتخاب هتل های ارزان دوحه و پروازهای ارزان دوحه است. هتل های 3 ستاره دوحه و هتل های 2 ستاره دوحه از جمله هتل های ارزان دوحه هستند. همچنین پروازهای چارتری دوحه هم در مقایسه با پروازهای دیگر دوحه خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان دوحه باید پروازهای چارتری ارزان دوحه را با هتل های ارزان دوحه رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به دوحه در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان دوحه باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای دوحه نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای دوحه و هتل های دوحه خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان دوحه را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان دوحه این است که تور زمینی دوحه را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس دوحه و یا بلیط قطار دوحه در کنار هتل های ارزان دوحه می‌توانید با تور ارزان به دوحه سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا دوحه وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور جام جهانی دوحه قطر 2022 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور دوحه فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور دوحه به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور دوحه هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در دوحه ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور دوحه باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور دوحه گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان دوحه سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور دوحه همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان دوحه را خریداری نمایید

آفر تور جام جهانی دوحه قطر 2022 چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان دوحه به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور دوحه در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور دوحه را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر دوحه در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور جام جهانی دوحه قطر 2022 لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 دوحه نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور دوحه خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری دوحه باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور دوحه لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور جام جهانی دوحه قطر 2022

امتیاز مسافران به تور جام جهانی دوحه قطر 2022


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور جام جهانی دوحه قطر 2022 را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور جام جهانی دوحه قطر 2022
نظری ثبت نشده است
  • جاذبه‌های گردشگری دوحه

    دوحه (به انگلیسی: Doha) پایتخت کشور قطر است. این شهر در سواحل خلیج فارس قرار دارد. جمعیت آن بر طبق سرشماری سال ۲۰۰۵ میلادی ۴۰۰٬۰۵۱ نفر بوده‌است.
    قطر در سالهای اخیر به عنوان یک مقصد کاری شناخته شده‌است و جدیداً به عنوان یک شهر توریستی نو ظهور در حال رشد و توسعه شناخته می‌شود. دوحه به عنوان یک شهر مدرن و پویا ساخته شده بر روی ریشه‌های فرهنگی عمیق از میراث فرهنگی بادیه نشینی خود است. بازدید کنندگان از قطر هر آنچه برای یک سفر تابستانی نیاز دارند را در دسترس دارند ، آرامش ، صحرا ، کوچه‌های پر جنب و جوش ، سواحل شنی ، پارک‌های سبز و همچنین هتل‌های لوکس در قطر در دسترس است.هزینه 14 روز اقامت در هتل‌های دوحه

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل شرایتون گرند دوحه ریزورت و کونونشن
5 ستاره Top
105,625,000تومان 137,312,500تومان 95,062,500تومان تماس بگیرید
هتل کرون پلازا دوحه بیزینس پارک
5 ستاره Top
48,750,000تومان 63,375,000تومان 43,875,000تومان تماس بگیرید
هتل دابل تری بای هیلتون شهر قدیمی دوحه
5 ستاره Top
17,875,000تومان 23,237,500تومان 16,087,500تومان تماس بگیرید
هتل رادیسون بلو دوحه
4 ستاره Top
52,000,000تومان 67,600,000تومان 46,800,000تومان تماس بگیرید

آژانس پرواز نقره‌ای

آژانس پرواز نقره‌ای ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت
بین داریوش و سه باندی ، بالای بانک سپه

02634100 - 02634449642 :شماره پشتیبانی

logo-samandehi

© 2023 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

Designed by X-Commerce

ساناز ستاری: مشاور سفر شما
درخواست مشاوره از طریق واتس‌آپ
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید