Loading ..
صفحه اول تورهای عمان تورهای مسقط تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس تکمیل ظرفیت

سفر دریایی به یاد ماندنی - 3 روز دبی | 2 روز مسقط | 2 روز ابوظبی

اقامت: کابین بالکن دار ( هتل پنج ستاره )

بازدید از زیبایی‌های خلیج فارس
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ماهان
هواپیمایی ماهان


برنامه سفر تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس

روز 1: حضور در فرودگاه امام خمینی تهران ، ساعت 04:00 بامداد مراجعه به کانتر هواپیمایی ایران ایر ، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز تهران به دبی ، پرواز به سمت دبی ساعت 07:00 صبح (طول پرواز 2 ساعت) ، ورود به فرودگاه شهر دبی ساعت 09:45 صبح ، حرکت به سمت بندر شهر دبی ، مراجعه به کانتر شرکت MCS CRUISE ، انجام تشریفات ورود به کشتی ، تحویل کابین‌ها ، وقت آزاد جهت گشت‌زنی در کشتی و آشنایی با امکانات تفریحی ، رستوران‌ها ، بارها ، فروشگاه‌ها و سایر جذابیت‌های کشتی کروز ، ساعت 23:00 ترک بندر و حرکت به سمت شهر ابوظبی امارات ( )
روز 2: ورود به شهر ابوظبی در ساعت 5:00 صبح ، بازدید از جاذبه های شهر مدرن ابوظبی ، ترک شهر ابوظبی در ساعت 23:00 شب و حرکت به سمت شهر صیر بنی یاس امارات ( )
روز 3: ورود به شهر صیر بنی یاس امارات در ساعت 09:00 صبح ، بازدید از جاذبه های این شهر ساحلی ، ترک بندر صیر بنی یاس در ساعت 17:00 غروب و حرکت به سمت شهر بندر تاریخی مسقط کشور عمان ( )
روز 4: تمام روز بر روی آب در مسیر بندر زیبای مسقط (عمان) ، استفاده از امکانات تفریحی کشتی کروز MSC Splendida ( )
روز 5: صرف صبحانه در کشتی ، ورود به شهر مسقط عمان در ساعت 8:00 صبح ، بازدید از جاذبه های شهر تاریخی مسقط ، ترک شهر مسقط در ساعت 18:00 به سمت بندر خصب (عمان) ( )
روز 6: صرف صبحانه در کشتی ، ورود به بندر خصب (عمان) در ساعت 09:00 صبح ، بازدید از جاذبه های شهر ساحلی خصب ، ترک بندر خصب در ساعت 18:00 به سمت دبی ( )
روز 7: صرف صبحانه در کشتی ، ورود به شهر دبی در ساعت 09:00 صبح ، بازدید از جاذبه های شهر مدرن دبی ، توقف کامل در بندر دبی تا فردا ساعت 21:00 مراجعه به پذیرش و انجام تصویه حساب با کشتی ، ساعت 23:00 قرار دادن چمدان‌ها بیرون کابین جهت انجام مراحل Check Out ( )
روز 8: صرف صبحانه در کشتی و پایان سفر کشتی کروز ، ساعت 18:00 حضور در فرودگاه دبی ، مراجعه به کانتر ایران ایر ، گرفتن کارت پرواز دبی به تهران ، انجام تشریفات خروج از کشور دبی ، پرواز به سمت تهران در ساعت 21:10 ، ورود به فرودگاه امام خمینی در ساعت 22:50 و پایان سفر ( )

خدمات تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه 7 وعده نهار 7 وعده شام

تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس ، 3 روز دبی - 2 روز مسقط - 2 روز ابوظبی ، کابین بالکن دار ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی با توجه به اینکه این نوع ویزای دبی فقط توسط کمپانی های کروز امکان اخذ دارد و سایر کارگزاران ویزای دبی امکان اخذ آن را ندارند ، مدت زمان اخذ این ویزا حداقل یک ماه می‌باشد. لذا از مسافرین محترم در خواست می‌گردد که نسبت به تاریخهای مورد نظر خود حداقل 45 روز زودتر اقدام نمایند.

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
دوربین دوچشمی
زیرانداز انفرادی

برای تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از زیبایی‌های خلیج فارس

دانستنی‌های تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس

آیا پس از اینکه تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور مسقط بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای مسقط در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز مسقط ، مسافت پرواز ، درجه هتل مسقط ، خدماتی که هتل مسقط به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور مسقط هستند. برای اطلاع از قیمت تور مسقط بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور مسقط به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای مسقط تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به مسقط با توجه به شرایط آب و هوای مسقط فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که مسقط خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به مسقط سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان مسقط را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری مسقط و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان مسقط را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان مسقط چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری مسقط را بخرید چون معمولا وقتی تورهای مسقط از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری مسقط از جمله تورهای ارازن مسقط هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان مسقط انتخاب هتل های ارزان مسقط و پروازهای ارزان مسقط است. هتل های 3 ستاره مسقط و هتل های 2 ستاره مسقط از جمله هتل های ارزان مسقط هستند. همچنین پروازهای چارتری مسقط هم در مقایسه با پروازهای دیگر مسقط خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان مسقط باید پروازهای چارتری ارزان مسقط را با هتل های ارزان مسقط رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به مسقط در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان مسقط باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای مسقط نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای مسقط و هتل های مسقط خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان مسقط را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان مسقط این است که تور زمینی مسقط را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس مسقط و یا بلیط قطار مسقط در کنار هتل های ارزان مسقط می‌توانید با تور ارزان به مسقط سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا مسقط وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور مسقط فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور مسقط به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور مسقط هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در مسقط ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور مسقط باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور مسقط گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان مسقط سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور مسقط همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان مسقط را خریداری نمایید

آفر تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان مسقط به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور مسقط در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور مسقط را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر مسقط در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 مسقط نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور مسقط خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری مسقط باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور مسقط لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس

امتیاز مسافران به تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کشتی کروز سواحل خلیج فارس
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری دبی

  به جز خرید ، دیدنی‌های دبی دومین اولویت توریست‌ها برای سفر به دبی است. مساحت دبی روی هم رفته کمتر از شش درصد کل خاک امارات متحده عربی است؛ با این حال ، بعد از ابوظبی ، دومین شهر بزرگ در میان شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه‌ی این کشور است و با بیشترین جمعیت ، پایتخت تجاری آن به شمار می‌رود. امروزه دبی با پیشرفت‌های سریع و باورنکردنی‌اش توجه جهان را جلب کرده و مقصد مهمی برای تاجران و گردشگران تمام دنیا به حساب می‌آید به طوری که در سال ۲۰۰۷ هشتمین شهر پربازدید جهان بود. اگر چه دبی به پایتخت خرید خاورمیانه مشهور است و به تنهایی بیش از ۷۰ مرکز خرید بزرگ ، مثل دبی مال که بزرگترین مرکز خرید جهان است را در خود جای داده‌است و بسیاری از گردشگران به قصد خرید در دبی به آن سفر می‌کنند ، ولی دیدنی‌های دبی و مراکز تفریحی آن نیز در نوع خود بی‌نظیر هستند. از جمله سالن‌های سرپوشیده‌ اسکی ، دلفین بی دبی در آتلانتیس پالم ، وایلد وادی یا وادی وحشی ، سافاری ، پارک‌های آبی بزرگ با وسایل بازی بسیار متنوع ، آسمان‌خراش‌های غول‌پیکر و شهربازی‌های مدرن ، دبی لحظات شاد و هیجان‌انگیزی را برای هر گردشگری فراهم می‌کند.


 • جاذبه‌های گردشگری مسقط

  شهرستان مسقط (به عربی: ولایة مسقط ) پایتخت کشور پادشاهی عمان و یکی از شهرستان‌های استان مسقط این کشور است.
  در این شهرستان جاهای تاریخی و اماکن گردشگری گوناگونی وجود دارد که بارزترین آن‌ها از این قرارند: قلعه جلالی ، قلعه می‌رانی ، بلدة السیفة ، دیوار مسقط ، خانه‌های أثری ، الخیران ، باشگاه دریایی بندر روضة ، باشگاه غواصی عمان ، ساحل البستان ، ساحل قنتب ، ساحل الجصه ، موزه عمان ، موزه عمان و فرانسه ، موزه خانه الزبیر و موزه اسکناس و سکه عمانی


 • جاذبه‌های گردشگری ابوظبی

  ابوظبی (به عربی: أبوظبی) و (به انگلیسی: Abu Dhabi) یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانهٔ امارات متحده عربی است.
  شهر « ابوظبی » پایتخت کشور امارات متحده عربی است و در سال ۲۰۰۹ با پیشی گرفتن از نیویورک و پاریس به عنوان دومین شهر گران جهان برای مسافران اعلام شد ابوظبی در سال ۲۰۰۸ پنجمین شهر گران جهان محسوب می‌شد که یکی ازهفت امیر نشین (امارت) می‌باشد: ابوظبی ، دبی ، شارجه ، عجمان ، ام‌القوین ، رأس‌الخیمه ، فجیره.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ