صفحه اول لیست تورها تورهای بوم گردی تور بوم گردی شهرستانک

تور شهرستانک این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور 1 روزه شهرستانک - بدون اقامت ( بدون اقامت )

بازدید از زیبایی‌های طبیعت پائیزی شهرستانک جاده چالوس
حرکت از تهران ، تهران ضلع جنوب غربی میدان ونک ، روبروی فروشگاه چرم مشهد
زمینی
وسیله نقلیه توریستی

2 الی 1397/9/2
اجرا نمی‌شودسوالات متداول مشتریان تور شهرستانک


برنامه سفر تور شهرستانک

روز 1: ساعت 6 صبح حرکت کرده و به سمت جاده چالوس می رویم و صبحانه را در رستوران نوش جان می کنیم. به روستای شهرستانک رسیده و در کوچه باغ های آن قدم زده و از بقایای کاخ ناصرالدین شاه بازدید کرده و روایت آن را از لیدر می شنویم و به سمت محل اتراق حرکت کرده و ناهار را نوش جان کرده و بعد از کمی استراحت به سمت ماشین رفته و سوار اتوبوس شده و به سمت کرج حرکت می کنیم و حدودا ساعت 19 شب به میدان سپاه می رسیم. ( یک وعده صبحانه و پذیرایی توسط پرواز نقره‌ای پارسیان ارائه می‌گردد. )

خدمات تور شهرستانک

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
1 وعده صبحانه

تور شهرستانک ، 1 روز شهرستانک ، سفر گروهی 1 روزه زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
لباس گرم
دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
دوربین دوچشمی
یک دست لباس اضافه
برای سفر به شهرستانک چه مدارکی لازم داریم؟
کارت ملی
در تور شهرستانک چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • بازدید از زیبایی‌های طبیعت پائیزی شهرستانک جاده چالوس

دانستنی‌های تور شهرستانک
جاذبه‌های گردشگری شهرستانک را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری شهرستانک
    شهرستانک ، روستایی در دهستان آسارا از توابع بخش آسارا واقع در شهر کرج در استان البرز ایران است. مردم شهرستانک به زبان تاتی صحبت می‌کنند.
    این روستا در ۵۵ کیلومتری شمال خاوری کرج و در مرز استان‌های البرز و تهران جای گرفته است. بلندای این روستا از سطح دریا ۲۱۹۰ متر و آب و هوای آن در زمستان سرد و تابستان معتدل و دلپذیر است.

آیا پس از اینکه تور شهرستانک را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور شهرستانک واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور شهرستانک شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور شهرستانک را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور شهرستانک می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور شهرستانک چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور شهرستانک بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای شهرستانک در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز شهرستانک ، مسافت پرواز ، درجه هتل شهرستانک ، خدماتی که هتل شهرستانک به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور شهرستانک هستند. برای اطلاع از قیمت تور شهرستانک بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور شهرستانک به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور شهرستانک چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور شهرستانک بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای شهرستانک تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به شهرستانک با توجه به شرایط آب و هوای شهرستانک فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که شهرستانک خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به شهرستانک سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان شهرستانک را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری شهرستانک و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان شهرستانک را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان شهرستانک چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری شهرستانک را بخرید چون معمولا وقتی تورهای شهرستانک از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری شهرستانک از جمله تورهای ارازن شهرستانک هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان شهرستانک انتخاب هتل های ارزان شهرستانک و پروازهای ارزان شهرستانک است. هتل های 3 ستاره شهرستانک و هتل های 2 ستاره شهرستانک از جمله هتل های ارزان شهرستانک هستند. همچنین پروازهای چارتری شهرستانک هم در مقایسه با پروازهای دیگر شهرستانک خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان شهرستانک باید پروازهای چارتری ارزان شهرستانک را با هتل های ارزان شهرستانک رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به شهرستانک در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان شهرستانک باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای شهرستانک نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای شهرستانک و هتل های شهرستانک خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان شهرستانک را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان شهرستانک این است که تور زمینی شهرستانک را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس شهرستانک و یا بلیط قطار شهرستانک در کنار هتل های ارزان شهرستانک می‌توانید با تور ارزان به شهرستانک سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا شهرستانک وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور شهرستانک چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور شهرستانک فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور شهرستانک به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور شهرستانک هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در شهرستانک ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور شهرستانک باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور شهرستانک گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان شهرستانک سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور شهرستانک همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان شهرستانک را خریداری نمایید

آفر تور شهرستانک چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان شهرستانک به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور شهرستانک در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور شهرستانک را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر شهرستانک در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری شهرستانک

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 شهرستانک نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور شهرستانک خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری شهرستانک باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور شهرستانک لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور شهرستانک

امتیاز مسافران به تور شهرستانک


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور شهرستانک را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور شهرستانک
نظری ثبت نشده است