Loading ..

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور کویر ورزنه تکمیل ظرفیت

قدم زدن میان تپه های شنی - 2 روز ورزنه

اقامت: بدون اقامت ( بدون اقامت )

قدم زدن میان تپه های شنی و تماشای آسمان شب کویر ، بازدید از قلعه باستانی قورتان ، برج کبوترخانه ، بازدید از تنها گاوچاه فعال در ایران و ...
حرکت از البرز ، کرج جلوی درب آژانس

زمینی
وسیله نقلیه توریستی


خدمات تور کویر ورزنه


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
2 وعده صبحانه 2 وعده نهار 1 وعده شام

تور کویر ورزنه ، 2 روز ورزنه ، سفر گروهی 2 روزه ( 2 روز و 1 شب ) زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
با توجه به شرایط سفر از همراهی همسفران کمتر از ۶ سال معذوریم.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

لباس گرم
دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
زیرانداز انفرادی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی

برای تور کویر ورزنه چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی

در تور کویر ورزنه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

قدم زدن میان تپه های شنی و تماشای آسمان شب کویر ، بازدید از قلعه باستانی قورتان ، برج کبوترخانه ، بازدید از تنها گاوچاه فعال در ایران و ...

دانستنی‌های تور کویر ورزنه

آیا پس از اینکه تور کویر ورزنه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کویر ورزنه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کویر ورزنه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کویر ورزنه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کویر ورزنه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کویر ورزنه چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور ورزنه بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای ورزنه در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز ورزنه ، مسافت پرواز ، درجه هتل ورزنه ، خدماتی که هتل ورزنه به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور ورزنه هستند. برای اطلاع از قیمت تور ورزنه بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور ورزنه به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کویر ورزنه چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کویر ورزنه بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای ورزنه تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به ورزنه با توجه به شرایط آب و هوای ورزنه فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که ورزنه خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به ورزنه سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان ورزنه را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری ورزنه و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان ورزنه را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان ورزنه چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری ورزنه را بخرید چون معمولا وقتی تورهای ورزنه از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری ورزنه از جمله تورهای ارازن ورزنه هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان ورزنه انتخاب هتل های ارزان ورزنه و پروازهای ارزان ورزنه است. هتل های 3 ستاره ورزنه و هتل های 2 ستاره ورزنه از جمله هتل های ارزان ورزنه هستند. همچنین پروازهای چارتری ورزنه هم در مقایسه با پروازهای دیگر ورزنه خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان ورزنه باید پروازهای چارتری ارزان ورزنه را با هتل های ارزان ورزنه رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به ورزنه در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان ورزنه باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای ورزنه نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای ورزنه و هتل های ورزنه خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان ورزنه را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان ورزنه این است که تور زمینی ورزنه را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس ورزنه و یا بلیط قطار ورزنه در کنار هتل های ارزان ورزنه می‌توانید با تور ارزان به ورزنه سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا ورزنه وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کویر ورزنه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور ورزنه فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور ورزنه به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور ورزنه هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در ورزنه ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور ورزنه باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور ورزنه گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان ورزنه سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور ورزنه همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان ورزنه را خریداری نمایید

آفر تور کویر ورزنه چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان ورزنه به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور ورزنه در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور ورزنه را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر ورزنه در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور کویر ورزنه لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 ورزنه نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور ورزنه خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری ورزنه باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور ورزنه لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کویر ورزنه

امتیاز مسافران به تور کویر ورزنه


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کویر ورزنه را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کویر ورزنه
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری ورزنه

    ورزنه ، شهری تاریخی است مرکزبخش بن‌رود شهرستان اصفهان استان اصفهان در مرکز ایران است. در نزدیکی تالاب بین‌المللی گاوخونی واقع شده‌است ؛ و تنها شهر ایرانی است که زنان آن به‌طور سنتی چادر سفید بر سر می‌کنند. ورزنه یکی از شهرهای تاریخی استان اصفهان است که از لحاظ تاریخچه پیدایش و آثار باستانی ، گنجینه‌ای بس غنی دارد و به همین دلیل است که آن را نگین شرق اصفهان نامیده‌اند. پل قدیمی ورزنه ، مسجد جامع ، رباط شاه‌عباسی ، کارونسرا و بادگیرهای قدیمی ، آب‌انبارهای متعدد ، برج‌ها و کبوترخانه‌ها ، قلعه‌ها و آثاری از آسیاب‌های آبی و امامزاده شاه زین‌العابدین از جمله ابنیه تاریخی این شهر محسوب می‌شوند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ