صفحه اول لیست تورها تورهای نمایشگاهی تور نمایشگاهی مادرید تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید

تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید | بازدید از نمایشگاه نان و بستنی موجود

4 روزه مادرید

اقامت: هتل آتلانتیکو ( هتل چهار ستاره )

بازدید از نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید اسپانیا
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ترکیش ایرلاین
هواپیمایی ترکیش ایرلاین

4 الی 1401/12/1
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

هزینه 4 روز اقامت در هتل‌های مادرید

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل وی پی پلازا دیزاین مادرید
5 ستاره Top
15,867,000تومان 20,627,100تومان 14,280,300تومان تماس بگیرید
هتل آتلانتیکو مادرید
4 ستاره Top
12,975,000تومان 16,867,500تومان 11,677,500تومان تماس بگیرید
هتل وینچی ویا 66 مادرید
4 ستاره Top
11,562,000تومان 15,030,600تومان 10,405,800تومان تماس بگیرید
هتل سرکوتل مادرید
4 ستاره
11,991,000تومان 15,588,300تومان 10,791,900تومان تماس بگیرید


سوالات متداول مشتریان تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید


خدمات تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
ترانسفر تمامی برنامه ها و گشت ها
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه

تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید ، 4 روز مادرید ، هتل آتلانتیکو ، سفر گروهی 4 روزه ( 4 روز و 3 شب ) هوایی
نمایشگاه نان شیرینی و بستنی مادرید یکی از معتبر ترین نمایشگاه ها در زمینه نان ، شیرینی ، قهوه و بستنی می‌باشد.

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

کفش کوهنوردی
لباس گرم
دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
فلاسک چای
قمقمه آب
عینک آفتابی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی

برای تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید اسپانیا
دانستنی‌های تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور مادرید بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای مادرید در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز مادرید ، مسافت پرواز ، درجه هتل مادرید ، خدماتی که هتل مادرید به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور مادرید هستند. برای اطلاع از قیمت تور مادرید بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور مادرید به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای مادرید تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به مادرید با توجه به شرایط آب و هوای مادرید فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که مادرید خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به مادرید سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان مادرید را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری مادرید و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان مادرید را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان مادرید چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری مادرید را بخرید چون معمولا وقتی تورهای مادرید از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری مادرید از جمله تورهای ارازن مادرید هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان مادرید انتخاب هتل های ارزان مادرید و پروازهای ارزان مادرید است. هتل های 3 ستاره مادرید و هتل های 2 ستاره مادرید از جمله هتل های ارزان مادرید هستند. همچنین پروازهای چارتری مادرید هم در مقایسه با پروازهای دیگر مادرید خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان مادرید باید پروازهای چارتری ارزان مادرید را با هتل های ارزان مادرید رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به مادرید در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان مادرید باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای مادرید نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای مادرید و هتل های مادرید خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان مادرید را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان مادرید این است که تور زمینی مادرید را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس مادرید و یا بلیط قطار مادرید در کنار هتل های ارزان مادرید می‌توانید با تور ارزان به مادرید سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا مادرید وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور مادرید فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور مادرید به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور مادرید هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در مادرید ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور مادرید باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور مادرید گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان مادرید سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور مادرید همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان مادرید را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان مادرید به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور مادرید در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور مادرید را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر مادرید در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 مادرید نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور مادرید خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری مادرید باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور مادرید لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی مادرید
نظری ثبت نشده است
 • جاذبه‌های گردشگری مادرید

  مادرید (تلفظ عامیانه در مادرید: ماد'ریث یا ماد'ری) پایتخت و بزرگترین شهر اسپانیا است. مادرید هم‌چنین پایتخت یک بخش خودمختار و مرکز استان مادرید نیز هست. مادرید در وسط کشور و در فلات اسپانیا واقع شده‌است. این شهر پس از لندن و برلین سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است و منطقه کلان‌شهری آن پس از لندن و پاریس سومین منطقه کلان‌شهری بزرگ این اتحادیه است. جمعیت مادرید حدود ۳٫۳ میلیون نفر است و منطقه کلان‌شهری مادرید (مادرید و حومه) ۶٫۲۷۱ میلیون نفر جمعیت دارد. مساحت شهر مادرید ۶۰۴٫۳ کیلومتر مربع است.
  دیدنی‌های مادرید :
  کاخ سلطنتی
  بنای این کاخ توسط آرشیتکت ایتالیائی جیووانی ساچتی و بدستور فیلیپ پنجم در سال ۱۷۳۶ شروع و تا سال ۱۷۶۴ بطول انجامید. قبلاً در این محل کاخی بوده که در اثر حریق سال ۱۷۳۴ بکلی از بین رفته است. اگرچه اکنون این کاخ به یکی از اماکن مهم و دیدنی تبدیل شده است ، اما به لحاظ اهمیت تاریخی آن هنوز نیز بسیاری از مراسم تشریفاتی پادشاه در آن برگزار می‌شود.
  موزه إل پرادو
  این موزه یکی از غنی‌ترین موزه‌های دنیا بوده و در آن بیش از ۳۰۰۰ تابلو عالی و نفیس گردآوری شده است. در این موزه آثاری از هنرمندانی چون گویا ، رامبراند ، گویا ، روبنس ، ولاسکز ، مورییو ، و ال گرگو بچشم می‌خورد. چنانچه برای دیدن تمام قسمتهای این موزه وقت کافی ندارید از آثار گویا که شاهکارهایش در دنیا بی نظیر است ، دیدن نمائید.
  موزه موم
  در این موزه مجسمه بسیاری از شخصیتهای بزرگ تاریخ معاصر جهان به شکل موم به نمایش گذارده شده است. در قسمت فوقانی آن بازدیدکننده با وضعیت اروپا در قرون وسطی و زندان‌ها و شکنجه گاه‌های وابسته به حکومتهای قرون وسطایی آشنا می شودکه صحنه‌های دلخراشی است.
  پارک رتیرو
  این پارک زیبا که دارای فواره‌ها و مجسمه‌های زیبائی می‌باشد قسمتی از جنگل‌هایی است که در زمان فلیپ دوم اطراف مادرید را احاطه کرده بودند. نزدیک درب ورودی این پارک دریاچه کوچک و زیبایی قرار دارد و قایقهای داخل دریاچه همواره مورد استفاده مردم می‌باشد.
  طاق پیروزی
  این طاق زیبا در سال ۱۷۷۸ توسط آرشیتکت معروف ساباتین بنا شده و در زمانی یکی از دروازه‌های مهم شهر بوده است.
  معبد دبود
  معبد دِبود ، یک پرستشگاه متعلق به ایزیس ، الههٔ مصر باستان است که اکنون در مادرید قرار دارد. معبد دِبود در سال ۱۹۶۸ از سوی مصر به اسپانیا هدیه و به آن کشور منتقل شد. اکنون این معبد در پارک دِل اوئسته ، در نزدیکی کاخ سلطنتی مادرید بازچینی شده‌است.
آژانس پرواز نقره‌ای

آژانس پرواز نقره‌ای ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت ، بین داریوش و سه باندی ، ساختمان 47

026 3444 9642 :شماره پشتیبانی

logo-samandehi

© 2023 - 1401 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

Designed by X-Commerce

ساناز ستاری: مشاور سفر شما
درخواست مشاوره از طریق واتس‌آپ
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید