صفحه اول تورهای نمایشگاهی تور نمایشگاهی نورنبرگ تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ

تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ | نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک موجود

4 روزه نورنبرگ

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره تاپ )

بازدید از نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‎‌المللی امام خمینی (ره)

لوفت هانزا
هواپیمایی لوفت هانزا

7 الی 1402/5/4
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
ترانسفر تمامی برنامه ها و گشت ها
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه

تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ ، 4 روز نورنبرگ ، هتل نووتل ، سفر گروهی 4 روزه ( 4 روز و 3 شب ) هوایی
نمایشگاه مواد غذایی نورنبرگ در تاریخ 13 الی 16 فوریه 2023 در آلمان برگزار می‌گردد.

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

لباس گرم
دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
فلاسک چای
قمقمه آب
عینک آفتابی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی

برای تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ
دانستنی‌های تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور نورنبرگ بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای نورنبرگ در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز نورنبرگ ، مسافت پرواز ، درجه هتل نورنبرگ ، خدماتی که هتل نورنبرگ به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور نورنبرگ هستند. برای اطلاع از قیمت تور نورنبرگ بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور نورنبرگ به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای نورنبرگ تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به نورنبرگ با توجه به شرایط آب و هوای نورنبرگ فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که نورنبرگ خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به نورنبرگ سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان نورنبرگ را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری نورنبرگ و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان نورنبرگ را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان نورنبرگ چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری نورنبرگ را بخرید چون معمولا وقتی تورهای نورنبرگ از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری نورنبرگ از جمله تورهای ارازن نورنبرگ هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان نورنبرگ انتخاب هتل های ارزان نورنبرگ و پروازهای ارزان نورنبرگ است. هتل های 3 ستاره نورنبرگ و هتل های 2 ستاره نورنبرگ از جمله هتل های ارزان نورنبرگ هستند. همچنین پروازهای چارتری نورنبرگ هم در مقایسه با پروازهای دیگر نورنبرگ خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان نورنبرگ باید پروازهای چارتری ارزان نورنبرگ را با هتل های ارزان نورنبرگ رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به نورنبرگ در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان نورنبرگ باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای نورنبرگ نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای نورنبرگ و هتل های نورنبرگ خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان نورنبرگ را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان نورنبرگ این است که تور زمینی نورنبرگ را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس نورنبرگ و یا بلیط قطار نورنبرگ در کنار هتل های ارزان نورنبرگ می‌توانید با تور ارزان به نورنبرگ سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا نورنبرگ وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور نورنبرگ فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور نورنبرگ به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور نورنبرگ هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در نورنبرگ ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور نورنبرگ باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور نورنبرگ گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان نورنبرگ سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور نورنبرگ همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان نورنبرگ را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان نورنبرگ به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور نورنبرگ در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور نورنبرگ را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر نورنبرگ در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 نورنبرگ نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور نورنبرگ خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری نورنبرگ باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور نورنبرگ لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک نورنبرگ
نظری ثبت نشده است
  • جاذبه‌های گردشگری نورنبرگ

    نورنبرگ یا نورمبرگ (آلمانی: Nürnberg و انگلیسی: Nuremberg) شهری با ۱۸۶ کیلومترمربع مساحت و حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت در ایالت بایرن آلمان است.
    دومین خط آهن آلمان در ۷ دسامبر ۱۸۳۵ بین دو شهر نورنبرگ و فورت در ایالت باواریا ایجاد شد. این شهر از جمله شهرهای صنعتی و علمی‌آلمان است و با قرارگرفتن دو دانشگاه فریدریش - آلکساندر ، ارلانگن - نورنبرگ و دانشگاه صنعتی نورنبرگ در این شهر از لحاظ علمی‌از رتبهٔ بالایی برخوردار می‌باشد.
    مسلمانان زیادی در این شهر سکونت دارند و بیشتر از کشورهای ترکیه ، بوسنی و عراق به این شهر مهاجرت کرده‌اند.
    بازار کریسمس نورنبرگ مشهورترین بازار سنتی اروپاست که همه‌ ساله از اول دسامبر تا روز کریسمس پذیرای گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.هزینه 4 روز اقامت در هتل‌های نورنبرگ

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت

آژانس پرواز نقره‌ای

آژانس پرواز نقره‌ای ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت ، بین داریوش و سه باندی ، ساختمان 47

02634449642 - 02634100 :شماره پشتیبانی

logo-samandehi

© 2023 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

Designed by X-Commerce

ساناز ستاری: مشاور سفر شما
درخواست مشاوره از طریق واتس‌آپ
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید