Loading ..
صفحه اول تورهای آلمان تورهای اشتوتگارت تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت تکمیل ظرفیت

نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی - 5 روز اشتوتگارت

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

بازدید از نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

لوفت هانزا
هواپیمایی لوفت هانزا


خدمات تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
تیم سرپرستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت ، 5 روز اشتوتگارت ، هتل نووتل ، سفر گروهی 5 روزه ( 5 روز و 4 شب ) هوایی نمایشگاه Intergastra یکی از مهمترین نمایشگاه های بین المللی در اروپا در زمینه صنعت غذا و هتلداری است. این رویداد در مرکز نمایشگاهی اشتوتگارت به مساحت 115000 متر مربع برگزار می‌گردد. با حدود 1400 غرفه دار ، این رویداد ، بزرگترین محل ملاقات در این صنعت در آلمان می‌باشد. هر دو سال یکبار ، تقریبا 100000 بازدید کننده اطلاعات خود را در زمینه غذا و آشپزخانه ، تجهیزات ، نوشیدنی ، هتل ، قهوه و بستنی افزایش می‌دهند. این نمایشگاه مهم در بخش میزبانی ، تازه ترین ها را ارائه می‌دهد و فرصت های بسیاری را برای تبادل ایده ها میان متخصصان را ایجاد می‌کند و به افراد شرکت کننده اجازه می‌دهد تا نگاهی ماورا افق داشته باشند.

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

لباس گرم
دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی

برای تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت

دانستنی‌های تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور اشتوتگارت بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای اشتوتگارت در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز اشتوتگارت ، مسافت پرواز ، درجه هتل اشتوتگارت ، خدماتی که هتل اشتوتگارت به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور اشتوتگارت هستند. برای اطلاع از قیمت تور اشتوتگارت بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور اشتوتگارت به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای اشتوتگارت تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به اشتوتگارت با توجه به شرایط آب و هوای اشتوتگارت فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که اشتوتگارت خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به اشتوتگارت سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان اشتوتگارت را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری اشتوتگارت و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان اشتوتگارت را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان اشتوتگارت چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری اشتوتگارت را بخرید چون معمولا وقتی تورهای اشتوتگارت از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری اشتوتگارت از جمله تورهای ارازن اشتوتگارت هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان اشتوتگارت انتخاب هتل های ارزان اشتوتگارت و پروازهای ارزان اشتوتگارت است. هتل های 3 ستاره اشتوتگارت و هتل های 2 ستاره اشتوتگارت از جمله هتل های ارزان اشتوتگارت هستند. همچنین پروازهای چارتری اشتوتگارت هم در مقایسه با پروازهای دیگر اشتوتگارت خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان اشتوتگارت باید پروازهای چارتری ارزان اشتوتگارت را با هتل های ارزان اشتوتگارت رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به اشتوتگارت در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان اشتوتگارت باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای اشتوتگارت نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای اشتوتگارت و هتل های اشتوتگارت خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان اشتوتگارت را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان اشتوتگارت این است که تور زمینی اشتوتگارت را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس اشتوتگارت و یا بلیط قطار اشتوتگارت در کنار هتل های ارزان اشتوتگارت می‌توانید با تور ارزان به اشتوتگارت سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا اشتوتگارت وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور اشتوتگارت فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور اشتوتگارت به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور اشتوتگارت هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در اشتوتگارت ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور اشتوتگارت باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور اشتوتگارت گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان اشتوتگارت سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور اشتوتگارت همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان اشتوتگارت را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان اشتوتگارت به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور اشتوتگارت در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور اشتوتگارت را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر اشتوتگارت در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 اشتوتگارت نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور اشتوتگارت خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری اشتوتگارت باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور اشتوتگارت لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه هتلداری و صنایع غذایی اشتوتگارت
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری اشتوتگارت

    اشتوتگارت (به آلمانی: Stuttgart) پایتخت ایالت بادن وورتمبرگ در جنوب غربی کشور آلمان است.
    کارخانه‌های خودروسازی مرسدس بنز ، پورشه و نیز کارخانه تولید لوازم الکترونیکی بوش در اشتوتگارت مستقر هستند و سهم عمده‌ای را در ایجاد اشتغال در این شهر را ایفا می‌کنند. پژوهشگاه دولتی در اشتوگارت ۱۱٪ از کل بودجه تحقیق و توسعه R&D دولت فدرال را به خود اختصاص داده است که این خود رقمی‌بالغ بر ۱٫۲ میلیارد یورو می‌باشد.
    کارخانه مرکزی پورشه در منطقه زوفن‌هاوزن و کارخانه مرکزی شرکت مرسدس بنز در منطقه زیندل فینگن اشتوتگارت قرار دارند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ