تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو موجود

تور 3 روزه ژنو - هتل شرایتون ( هتل پنج ستاره تاپ )

بازدید از تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)
KLM
هواپیمایی KLM

22 الی 1402/2/20

هزینه 3 روز اقامت در هتل‌های ژنو

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل بزرگ کمپینسکی ژنو
5 ستاره Top
15,792,000تومان 20,529,600تومان 14,212,800تومان تماس بگیرید
هتل نووتل ژنو
4 ستاره Top
5,526,000تومان 7,183,800تومان 4,973,400تومان تماس بگیرید


سوالات متداول مشتریان تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو


خدمات تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
تیم سرپرستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
2 وعده صبحانه

تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو ، 3 روز ژنو ، هتل شرایتون ، سفر گروهی 3 روزه ( 3 روز و 2 شب ) هوایی
نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو (Vitafoods Europe) رویداد غذا دارویی جهانی است که جایگاهی مناسب برای کسب و کارها ایجاد می‌کند تا تجارت های جدیدی را شکل دهند و روابط سودمندی در بازار غذا داروی جهانی و صنایع خوراکی و نوشیدنی کاربردی ایجاد نمایند. نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو با پوشش دادن چهار بخش کلیدی این صنعت ۸۵۰ تولیدگر جهانی مبتکر را دور هم جمع کرده است و ۱۵۶۰۰ تصمیم گیرنده ارشد به دنبال این هستند که ترکیبات غذا دارویی و مواد خام ، خدمات و مکمل های غذایی را از حرفه هایی که شما در آن مشغول تولید هستید ، بدست آورند. مطمئن باشید که در این رویداد مغتنم جایی را به خود اختصاص خواهید داد تا از بازار رو به رشد غذا دارو بهره مند شوید.

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
لباس گرم
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی
کیسه خواب یا پتو‌مسافرتی
برای سفر به ژنو چه مدارکی لازم داریم؟
پاسپورت با 6 ماه اعتبار
شناسنامه
در تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • بازدید از تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو

دانستنی‌های تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو
جاذبه‌های گردشگری ژنو را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری ژنو
    ژنو (به فرانسوی: Genève) ، (به انگلیسی: Geneva) دومین شهر پرجمعیت کشور سوئیس (پس از زوریخ) و پرجمعیت‌ترین شهر روماندی (بخش فرانسوی زبان سوئیس) و مرکز استان ژنو است. این شهر در ساحل دریاچه ژنو قرار دارد. در این شهر سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی و اروپایی زیادی قرار دارد از این رو یک شهر بین‌المللی محسوب می‌شود و میزبان بیشترین تعداد نهادهای بین‌المللی در جهان می‌باشد. از مهم‌ترین سازمانهای بین‌المللی در این شهر مقر اروپایی سازمان ملل متحد می‌باشد. همچنین دومین قطب اقتصادی کشور سوئیس و نهمین مرکز اقتصاد رقابتی جهان و سومین در اروپا بعد از لندن و زوریخ است.
    این شهر در سالهای اخیر ، یکی از بهترین شهرهای جهان بر پایه کیفیت زندگی به شمار می‌رود.

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ژنو چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور ژنو بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای ژنو در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز ژنو ، مسافت پرواز ، درجه هتل ژنو ، خدماتی که هتل ژنو به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور ژنو هستند. برای اطلاع از قیمت تور ژنو بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور ژنو به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ژنو چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ژنو بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای ژنو تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به ژنو با توجه به شرایط آب و هوای ژنو فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که ژنو خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به ژنو سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان ژنو را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری ژنو و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان ژنو را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان ژنو چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری ژنو را بخرید چون معمولا وقتی تورهای ژنو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری ژنو از جمله تورهای ارازن ژنو هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان ژنو انتخاب هتل های ارزان ژنو و پروازهای ارزان ژنو است. هتل های 3 ستاره ژنو و هتل های 2 ستاره ژنو از جمله هتل های ارزان ژنو هستند. همچنین پروازهای چارتری ژنو هم در مقایسه با پروازهای دیگر ژنو خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان ژنو باید پروازهای چارتری ارزان ژنو را با هتل های ارزان ژنو رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به ژنو در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان ژنو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای ژنو نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای ژنو و هتل های ژنو خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان ژنو را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان ژنو این است که تور زمینی ژنو را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس ژنو و یا بلیط قطار ژنو در کنار هتل های ارزان ژنو می‌توانید با تور ارزان به ژنو سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا ژنو وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ژنو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور ژنو فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور ژنو به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور ژنو هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در ژنو ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور ژنو باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور ژنو گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان ژنو سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور ژنو همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان ژنو را خریداری نمایید

آفر تور ژنو چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان ژنو به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور ژنو در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور ژنو را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر ژنو در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری ژنو

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 ژنو نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور ژنو خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری ژنو باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور ژنو لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو
نظری ثبت نشده است