تور بیروت لبنان این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور 8 روزه بیروت - هتل موون پیک بیروت ( هتل پنج ستاره )

بازدید از بیروت لبنان ، عروس خاورمیانه
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)
ایران ایر
هواپیمایی ایران ایر

5 الی 1397/12/27
اجرا نمی‌شود

هزینه 8 روز اقامت در هتل‌های بیروت

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت


سوالات متداول مشتریان تور بیروت لبنان


خدمات تور بیروت لبنان

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه

تور بیروت لبنان ، 8 روز بیروت ، هتل موون پیک بیروت ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
لباس گرم
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
قمقمه آب
عینک آفتابی
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی
یک دست لباس اضافه
برای سفر به بیروت چه مدارکی لازم داریم؟
پاسپورت با 6 ماه اعتبار
در تور بیروت لبنان چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • بازدید از بیروت لبنان ، عروس خاورمیانه

دانستنی‌های تور بیروت لبنان
جاذبه‌های گردشگری بیروت را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری بیروت
    بیروت ، پایتخت لبنان ، به «پاریس خاورمیانه» شهرت دارد. زیبایی‌های بیروت ارزش این را دارد که یک بار قبل از مرگ به این شهر سفر کنید. بیروت هم‌چون جواهری است که در قلب خاورمیانه می‌درخشد. این شهر به «عروس خاورمیانه» نیز شهرت دارد.
    این شهر برای هرکسی چیزی برای پیشکش کردن دارد: دوست‌داران طبیعت ، خرید ، فرهنگ و یک صحنه‌ی حزبی پررونق. فاصله‌ی هوایی تهران تا بیروت ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه است و یک پرواز مستقیم شما را به سمت یک تعطیلات زیبا به بیروت می‌برد. اگر انگلیسی بلد باشید مشکلی در ارتباط برقرار کردن نخواهید داشت ، همه جا به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند. زمانی که به بیروت فکر می‌کنیم ، اگر بخواهیم صادقانه بگوییم ، طبیعت و ساحل اولین چیزهایی نیست که به ذهن ما می‌رسد. بیروت بسیار باشکوه است و این کلمه برای توصیف آن بی‌جا استفاده نشده است.

آیا پس از اینکه تور بیروت لبنان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور بیروت لبنان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور بیروت لبنان شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور بیروت لبنان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور بیروت لبنان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور بیروت چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور بیروت بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای بیروت در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز بیروت ، مسافت پرواز ، درجه هتل بیروت ، خدماتی که هتل بیروت به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور بیروت هستند. برای اطلاع از قیمت تور بیروت بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور بیروت به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور بیروت چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور بیروت بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای بیروت تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به بیروت با توجه به شرایط آب و هوای بیروت فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که بیروت خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به بیروت سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان بیروت را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری بیروت و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان بیروت را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان بیروت چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری بیروت را بخرید چون معمولا وقتی تورهای بیروت از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری بیروت از جمله تورهای ارازن بیروت هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان بیروت انتخاب هتل های ارزان بیروت و پروازهای ارزان بیروت است. هتل های 3 ستاره بیروت و هتل های 2 ستاره بیروت از جمله هتل های ارزان بیروت هستند. همچنین پروازهای چارتری بیروت هم در مقایسه با پروازهای دیگر بیروت خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان بیروت باید پروازهای چارتری ارزان بیروت را با هتل های ارزان بیروت رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به بیروت در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان بیروت باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای بیروت نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای بیروت و هتل های بیروت خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان بیروت را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان بیروت این است که تور زمینی بیروت را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس بیروت و یا بلیط قطار بیروت در کنار هتل های ارزان بیروت می‌توانید با تور ارزان به بیروت سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا بیروت وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور بیروت چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور بیروت فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور بیروت به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور بیروت هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در بیروت ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور بیروت باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور بیروت گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان بیروت سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور بیروت همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان بیروت را خریداری نمایید

آفر تور بیروت چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان بیروت به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور بیروت در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور بیروت را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر بیروت در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری بیروت

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 بیروت نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور بیروت خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری بیروت باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور بیروت لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور بیروت لبنان

امتیاز مسافران به تور بیروت لبنان


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور بیروت لبنان را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور بیروت لبنان
نظری ثبت نشده است