تور مرداب هسل این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور 1 روزه چالوس - بدون اقامت ( بدون اقامت )

بازدید از مرداب زیبای هسل در جاده چالوس
حرکت از البرز ، کرج جلوی درب آژانس
زمینی
وسیله نقلیه توریستی

12 الی 1398/7/12
اجرا نمی‌شودسوالات متداول مشتریان تور مرداب هسل


برنامه سفر تور مرداب هسل

روز 1: صرف صبحانه در مسیر ، پیاده روی در جاده جنگلی و دیدن مناظر زیبای درختان پهن برگ ، تماشای مردابی کوچک اما شگرف در دل جنگلی بکر ، صرف نهار و بازگشت به سمت کرج ( صبحانه سلف سرویس ، پک عصرانه )

خدمات تور مرداب هسل

اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
ترانسفر تمامی برنامه ها و گشت ها
تیم سرپرستی
1 وعده صبحانه

مرداب هسل ، 1 روز چالوس ، سفر گروهی 1 روزه زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
کفش کوهنوردی
لباس گرم
دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
فلاسک چای
عینک آفتابی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی
برای سفر به چالوس چه مدارکی لازم داریم؟
کارت ملی
در تور مرداب هسل چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • بازدید از مرداب زیبای هسل در جاده چالوس

دانستنی‌های تور مرداب هسل
جاذبه‌های گردشگری چالوس را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری چالوس
    چالوس از شهرهای کُهن استان مازندران است که در جلگه میانی کرانه دریای کاسپین جای گرفته‌است. شهر چالوس در شرق شهرستان چالوس قرار دارد. زبان مردم آن گیلکی و مازندرانی است که به تبری کلارستاقی شهرت دارد. نام این شهر در گذشته‌های دور سالوس یا شالوس بود که در پیرامون آن دو شهر کوچک دیگر به نام کبیره و کچه نیز وجود داشته‌است. بعضی از علمای جغرافیانویس ، چالوس را از آبادی‌های طبرستان دانسته‌اند. قیام علویان در طبرستان از یک شورش محلی که در آن ولایت بر ضد بی‌رسمی‌های عمال و حکام طاهریان درگرفت در نواحی کلاروشالوس روی داد و آرام آرام از دیلمان تا جرجان تقریباً همه جا را فراگرفت. در ورود شورشیان علوی به طبرستان ، شورشیان دیلم با وجوه مردم کلار و چالوس و رویان نسبت به امام علوی اظهار وفاداری کردند. محمد بن اویس از امرای دوره تسلط خلفای عرب به دستور خلیفه معتصم به حکمرانی چالوس منصوب شد. محمد بن اویس خود در رویان (قسمتی از طبرستان) استقرار یافت و پسرش احمد را به حکومت چالوس گمارد. شهر چالوس در زمان حمله امیر تیمور تخریب شد و سپس تا قرن‌های متمادی به صورت روستایی کوچک درآمد. در دهه اول قرن حاضر(۱۳۱۰) با پشتیبانی دولت وقت آرام آرام به صورت شهری سازمان یافته درآمد و امروزه به شهری زیبا با امکانات فراوان جهانگردی تبدیل شده‌است. دربارهٔ وجه تسمیه این شهر می‌گویند چون بخش جلگه‌ای نسبت به ارتفاعات پست‌تر دیده می‌شود؛ و به همین دلیل آن را «چاله‌است» یا «چاله‌اس» می‌نامیدند که به مرور زمان به چارلس و چالوس تغییر نام یافت.

آیا پس از اینکه تور مرداب هسل را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور مرداب هسل واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور مرداب هسل شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور مرداب هسل را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور مرداب هسل می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور چالوس چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور چالوس بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای چالوس در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز چالوس ، مسافت پرواز ، درجه هتل چالوس ، خدماتی که هتل چالوس به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور چالوس هستند. برای اطلاع از قیمت تور چالوس بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور چالوس به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور چالوس چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور چالوس بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای چالوس تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به چالوس با توجه به شرایط آب و هوای چالوس فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که چالوس خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به چالوس سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان چالوس را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری چالوس و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان چالوس را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان چالوس چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری چالوس را بخرید چون معمولا وقتی تورهای چالوس از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری چالوس از جمله تورهای ارازن چالوس هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان چالوس انتخاب هتل های ارزان چالوس و پروازهای ارزان چالوس است. هتل های 3 ستاره چالوس و هتل های 2 ستاره چالوس از جمله هتل های ارزان چالوس هستند. همچنین پروازهای چارتری چالوس هم در مقایسه با پروازهای دیگر چالوس خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان چالوس باید پروازهای چارتری ارزان چالوس را با هتل های ارزان چالوس رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به چالوس در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان چالوس باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای چالوس نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای چالوس و هتل های چالوس خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان چالوس را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان چالوس این است که تور زمینی چالوس را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس چالوس و یا بلیط قطار چالوس در کنار هتل های ارزان چالوس می‌توانید با تور ارزان به چالوس سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا چالوس وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور چالوس چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور چالوس فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور چالوس به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور چالوس هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در چالوس ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور چالوس باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور چالوس گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان چالوس سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور چالوس همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان چالوس را خریداری نمایید

آفر تور چالوس چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان چالوس به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور چالوس در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور چالوس را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر چالوس در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری چالوس

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 چالوس نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور چالوس خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری چالوس باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور چالوس لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور مرداب هسل

امتیاز مسافران به تور مرداب هسل


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور مرداب هسل را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور مرداب هسل
نظری ثبت نشده است