Loading ..
صفحه اول تورهای سوئیس تورهای زوریخ تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا
بزرگسال
88,290,000 تومان + €3090
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا موجود

تفریح ، سرگرمی و خرید - 3 روز زوریخ | 3 روز رم | 3 روز بارسلون

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

بازدید از کشور صنعتی آلمان و کشور زمستانی سوئیس
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

حرکت 1403/1/1 - ساعت 05:15 دقیقه صبح
برگشت 1403/1/10 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
تیم سرپرستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
9 وعده صبحانه

تور دور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا ، 3 روز زوریخ - 3 روز رم- 3 روز بارسلون ، هتل های چهار ستاره ، سفر گروهی 10 روزه ( 10 روز و 9 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

لباس گرم
دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
فلاسک چای
عینک آفتابی
حوله و لباس شنا
بالش گردنی

برای تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از کشور صنعتی آلمان و کشور زمستانی سوئیس

دانستنی‌های تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا

آیا پس از اینکه تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور زوریخ بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای زوریخ در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز زوریخ ، مسافت پرواز ، درجه هتل زوریخ ، خدماتی که هتل زوریخ به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور زوریخ هستند. برای اطلاع از قیمت تور زوریخ بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور زوریخ به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای زوریخ تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به زوریخ با توجه به شرایط آب و هوای زوریخ فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که زوریخ خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به زوریخ سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان زوریخ را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری زوریخ و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان زوریخ را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان زوریخ چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری زوریخ را بخرید چون معمولا وقتی تورهای زوریخ از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری زوریخ از جمله تورهای ارازن زوریخ هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان زوریخ انتخاب هتل های ارزان زوریخ و پروازهای ارزان زوریخ است. هتل های 3 ستاره زوریخ و هتل های 2 ستاره زوریخ از جمله هتل های ارزان زوریخ هستند. همچنین پروازهای چارتری زوریخ هم در مقایسه با پروازهای دیگر زوریخ خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان زوریخ باید پروازهای چارتری ارزان زوریخ را با هتل های ارزان زوریخ رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به زوریخ در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان زوریخ باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای زوریخ نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای زوریخ و هتل های زوریخ خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان زوریخ را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان زوریخ این است که تور زمینی زوریخ را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس زوریخ و یا بلیط قطار زوریخ در کنار هتل های ارزان زوریخ می‌توانید با تور ارزان به زوریخ سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا زوریخ وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور زوریخ فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور زوریخ به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور زوریخ هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در زوریخ ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور زوریخ باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور زوریخ گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان زوریخ سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور زوریخ همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان زوریخ را خریداری نمایید

آفر تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان زوریخ به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور زوریخ در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور زوریخ را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر زوریخ در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 زوریخ نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور زوریخ خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری زوریخ باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور زوریخ لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا

امتیاز مسافران به تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری زوریخ

  زوریخ ، بهترین شهر دنیا برای زندگی و بهشتی در دل اروپا و بدون شک از زیباترین شهرهای سوئیس است. زوریخ همچنین به‌عنوان قطب اقتصادی و پایتخت فرهنگی سوئیس شناخته می‌شود.
  زوریخ ، شهر مهم و زیبای سوئیس امروز به قطب اقتصادی این کشور تبدیل شده است و بانک‌های مشهوری دارد. زوریخ توانسته عنوان مرغوب‌ترین شهر دنیا را از نظر ارزش زندگی به دست بیاورد. این شهر بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در سوئیس و مرکز کانتون زوریخ است که در شمال مرکزی سوئیس در دامنه کوه‌های آلپ قرار دارد. زوریخ در سال ۱۳۹۴ به‌عنوان گران‌ترین شهر دنیا شناخته شد.


 • جاذبه‌های گردشگری رم

  رُم پایتخت کشور ایتالیا ، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور با ۲۶۴۹۷۲۴ سکنه و همچنین مرکز ناحیهٔ لاتزیو می‌باشد. هم چنین رم با مساحت ۱۳۶۲۸۷ کیلومتر مربع ، وسیع‌ترین شهر ایتالیا به حساب می‌آید.
  از آثار گردشگری رم می‌توان : کولوسئوم ، قلعه سن آنجلو و موزه اسپادا را نام برد.


 • جاذبه‌های گردشگری بارسلون

  بارسلون پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر بخش خودمختار کاتالونیا و پس از مادرید پرجمعیت‌ترین شهر اسپانیا و مهمترین بندر این کشور است. جمعیت شهر بارسلون ۱٫۶۲۱٫۵۳۷ در منطقه‌ای به وسعت ۱۰۱٫۴ کیلومتر مربع و منطقه شهری بارسلون بدون احتساب حومه در منطقه‌ای به وسعت ۸۰۳ کیلومترمربع بیش از ۴٫۲۰۰٫۰۰۰ نفر است. مجموعاً در حدود پنج میلیون نفر در ناحیه شهری بارسلونا زندگی می‌کنند. همچنین این شهر بخش اصلی شهرداری‌ها و شهرستان‌های هم جواریست که منطقه شهری بارسلونا را با جمعیت ۳٫۲۱۸٫۰۷۱ می‌سازند. بارسلون ششمین شهر پرجمعیت اتحادیه اروپا و بزرگ‌ترین کلان‌شهر اروپا در کنار دریای مدیترانه است.
  باری گوتیک مرکز شهر قدیم بارسلون است که با وجود برخی تغییرات ایجاد شده در قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ بناهایی از قرون وسطی و تعدادی قدیمی‌تر متعلق به رومی‌ها هنوز در آن وجود دارد. معماری مدرنیزمه کاتالان که بین سال‌های ۱۸۸۵ و ۱۹۵۰ گسترش یافته و میراث بسیار مهمی در بارسلون است و شمار قابل توجهی از این بناها در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌اند. در این میان کارهای معماری آنتونیو گائودی که در سرتاسر شهر آن‌ها را می‌توان یافت ، قابل توجه است. بهترین بنا و معروف‌ترین کار او کلیسای ناتمام ساگرادا فامیلیا است که از سال ۱۸۸۲ در دست ساخت بوده و هزینه‌های آن از کمک‌های شخصی تأمین می‌شود ، زمان پایان ساخت این بنا ۲۰۲۶ برآورد شده‌است.
  بناهای تاریخی بارسلون شامل :
  ساگرادا فامیلیا نماد بین‌المللی بارسلونا
  قصر موسیقی کاتالان و بیمارستان سنت پائول طراحی شده توسط لوییز دومانچه‌ای مونتانر و از ۱۹۹۷ در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارند.
  آثار آنتونی گائودی شامل: پالائو گوئل ، پارک گوئل ، کازا میلا ، کازا ویسنس ، کازا باتیو ، ساگرادا فامیلیا
  کلیسای سانتا ماریا دل مار
  کلیسای گوتیک سانتا ماریا دل پی
  کلیسای جامع بارسلون
  کلیسای سنت پائو دل کمپ
  آرامگاه کلمبوس می‌باشد.

© 2024 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ