Loading ..
بزرگسال
5,890,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور بوشهر موجود

بازدید بوشهر زیبا - 4 روز بندر بوشهر

اقامت: هتل جهانگردی دلوار بوشهر ( هتل سه ستاره )

بازدید از سواحل زیبای بندر بوشهر ، تنگ چوگان ، کلوتهای خورموج ، شهر دلوار ، بندر عامری ، شهر باستانی گور و فیروز آباد
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه مهرآباد

ماهان
هواپیمایی ماهان

حرکت 1403/3/18 -
برگشت 1403/3/21 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور بوشهر


اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
3 وعده صبحانه

تور بوشهر ، 4 روز بندر بوشهر ، هتل جهانگردی دلوار بوشهر ، سفر 4 روزه ( 4 روز و 3 شب ) زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
فلاسک چای
عینک آفتابی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی

برای تور بوشهر چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
شناسنامه

در تور بوشهر چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از سواحل زیبای بندر بوشهر ، تنگ چوگان ، کلوتهای خورموج ، شهر دلوار ، بندر عامری ، شهر باستانی گور و فیروز آباد

دانستنی‌های تور بوشهر

آیا پس از اینکه تور بوشهر را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور بوشهر واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور بوشهر شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور بوشهر را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور بوشهر می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور بوشهر چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور بندر بوشهر بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای بندر بوشهر در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز بندر بوشهر ، مسافت پرواز ، درجه هتل بندر بوشهر ، خدماتی که هتل بندر بوشهر به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور بندر بوشهر هستند. برای اطلاع از قیمت تور بندر بوشهر بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور بندر بوشهر به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور بوشهر چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور بوشهر بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای بندر بوشهر تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به بندر بوشهر با توجه به شرایط آب و هوای بندر بوشهر فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که بندر بوشهر خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به بندر بوشهر سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان بندر بوشهر را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری بندر بوشهر و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان بندر بوشهر را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان بندر بوشهر چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری بندر بوشهر را بخرید چون معمولا وقتی تورهای بندر بوشهر از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری بندر بوشهر از جمله تورهای ارازن بندر بوشهر هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان بندر بوشهر انتخاب هتل های ارزان بندر بوشهر و پروازهای ارزان بندر بوشهر است. هتل های 3 ستاره بندر بوشهر و هتل های 2 ستاره بندر بوشهر از جمله هتل های ارزان بندر بوشهر هستند. همچنین پروازهای چارتری بندر بوشهر هم در مقایسه با پروازهای دیگر بندر بوشهر خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان بندر بوشهر باید پروازهای چارتری ارزان بندر بوشهر را با هتل های ارزان بندر بوشهر رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به بندر بوشهر در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان بندر بوشهر باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای بندر بوشهر نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای بندر بوشهر و هتل های بندر بوشهر خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان بندر بوشهر را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان بندر بوشهر این است که تور زمینی بندر بوشهر را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس بندر بوشهر و یا بلیط قطار بندر بوشهر در کنار هتل های ارزان بندر بوشهر می‌توانید با تور ارزان به بندر بوشهر سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا بندر بوشهر وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور بوشهر چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور بندر بوشهر فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور بندر بوشهر به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور بندر بوشهر هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در بندر بوشهر ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور بندر بوشهر باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور بندر بوشهر گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان بندر بوشهر سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور بندر بوشهر همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان بندر بوشهر را خریداری نمایید

آفر تور بوشهر چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان بندر بوشهر به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور بندر بوشهر در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور بندر بوشهر را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر بندر بوشهر در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور بوشهر لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 بندر بوشهر نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور بندر بوشهر خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری بندر بوشهر باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور بندر بوشهر لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور بوشهر

امتیاز مسافران به تور بوشهر


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور بوشهر را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور بوشهر
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری بندر بوشهر

    بندر بوشهر شهری بندری و مرکز استان بوشهر از استان‌های جنوب غربی ایران است. بوشهر بندری شبه‌جزیره‌ای در بخش مرکزی شهرستان بوشهر است که از سمت شمال ، غرب و جنوب به خلیج فارس محدود شده‌است. این بندر در ارتفاع ۱۸ متری از سطح دریا و در منطقهٔ ساحلی خلیج فارس واقع شده و آب‌وهوای نیمه بیابانی گرم دارد. نام بوشهر در کتاب‌ها و اسناد تاریخی ، تحت نام‌های مختلفی نظیر «رام اردشیر» ، «ابوشهر» ، «بُخت اردشیر» ، «لیان» و «ریشهر» به ثبت رسیده‌است. بیشتر مردم بوشهر به زبان فارسی با لهجه محلی تکلم می‌کنند. بندر بوشهر به خاطر عواملی مانند صیادی ، وجود نیروگاه اتمی ، کشتی سازی و صادرات از این بندر رونق اقتصادی گرفته‌است.
    وجود بافت سنتی بی‎نظیر و آثار تاریخی بسیار در بوشهر ، همه ساله باعث جذب مسافران بسیاری به این شهر دیدنی می‎شود. بافت تاریخی بوشهر که در دل شهر قرار دارد ، شامل چهار محله است و با معماری خاص ، چشم بیننده‎ها را خیره می‎کند. این بافت زیباترین کوچه‎ها و بناها را در خود جای داده است و قدمت آن به دوران نادر شاه افشار باز می‎گردد. عمارت‎های خیره کننده‎ی تاریخی گلشن و کازرونی ، در محله‎ی بهبهانی و در دل بافت تاریخی شهر قرار گرفته‎اند و قدمت آن‎ها به دوران قاجار باز می‎گردد. عمارت قاجاری ملک نیز در محله‎ی بهمنی قرار دارد. مشخصه‎ی اصلی این بناها ، معماری خاص بوشهری و ساحلی بودن آن‎هاست. از دیگر خانه‎های تاریخی واقع در بافت تاریخی بوشهر ، می‎توان عمارت دهدشتی ، عمارت طاهری یا موزه‎ی مردم‌شناسی بوشهر و عمارت امیریه را نام برد که قدمت تمامی آن‎ها متعلق به دوران قاجار است. خانه قاضی بوشهر نیز یکی از عمارت‎های تاریخی با تزیینات خاص است که قدمت آن به دوران زندیه می‎رسد. بازدید از مدرسه‎های تاریخی سعادت و گلستان نیز که متعلق به دوران قاجار هستند ، خالی از لطف نیست. مدرسه‎ی سعادت به دلیل قدمت تاریخی ، مادر مدارس جنوب کشور محسوب می‎شود. گورستان شغاب ، گورستانی خاص ، عجیب و باستانی در جنوب شهر است که بازدید از آن رایگان است. بوستان شغاب نیز روی خاک‌های باقیمانده از دوران عیلامیان ساخته شده ‎است. جزیره‎های مطاف ، خرو ، و ام‎الکرم ، جزایری دیدنی و غیرمسکونی در جوار بوشهر هستند. مسجد کوفه که از دیدنی‎های شاخص مذهبی است ، قبر جنرال که بازمانده از دوران اشغال بوشهر توسط انگلیسی‎ها است و موزه‎ی دریانوردی ، از دیگر دیدنی‎های جذاب بندر بوشهر هستند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ