این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک

بازدید از رصدخانه مراغه ، گنبد غفاریه ، موزه ایلخانی و مقبره اوحدی مراغه‌ای ، گنبد کبود ، گنبد سرخ ، معبد مهر ، قلعه ضحاک هشترود
تور 2.5 روزه تبریز - هتل بزرگ مراغه ( هتل چهار ستاره )
زمینی
وسیله نقلیه توریستی

16 الی 1398/3/14
اجرا نمی‌شود
حرکت از تهران ، تهران جلوی درب آژانس

تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک

+ قیمت پرواز به قیمتهای زیر اضافه می‌گردد
لیست هتل ها و قیمت های تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک - 2 روزه
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل پارس ائل گلی تبریز
5 ستاره
710,000تومان 923,000تومان 639,000تومان تماس بگیرید
هتل گسترش تبریز
4 ستاره
420,000تومان 546,000تومان 378,000تومان تماس بگیرید
هتل کایا لاله پارک تبریز
5 ستاره
950,000تومان 1,235,000تومان 855,000تومان تماس بگیرید
هتل بین‌المللی شهریار
5 ستاره
910,000تومان 1,183,000تومان 819,000تومان تماس بگیرید
هتل آزادی تبریز
3 ستاره
590,000تومان 767,000تومان 531,000تومان تماس بگیرید
هتل بین‌المللی تبریز
4 ستاره
398,000تومان 517,400تومان 358,200تومان تماس بگیرید
هتل پتروشیمی تبریز
4 ستاره
860,000تومان 1,118,000تومان 774,000تومان تماس بگیریدسوالات متداول مشتریان تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک از کرج


برنامه سفر تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک

روز 1: تهران را برای یک سفر به یادماندنی به سمت مراغه ترک می‌کنیم. ( )
روز 2: بعد از صرف صبحانه ، بازدیدهای جذابی خواهیم داشت : بازدید از گنبد غفاریه ، موزه ایلخانی و مقبره اوحدی مراغه‌ای ، گنبد کبود ، گنبد سرخ ، رصدخانه مراغه. بعد از ناهار از معبد مهر بازدید می‌کنیم و در نهایت برای اقامت و صرف شام به محل اقامتمان حرکت می‌کنیم. ( صبحانه در رستوران هتل توسط پرواز نقره‌ای ، ناهار در رستوران توسط پرواز نقره‌ای ، شام در رستوران توسط گردشگر ، اقامت در هتل جهانگردی )
روز 3: روز سوم سفرمان بعد از صرف صبحانه ، به سمت هشترود حرکت می‌کنیم؛ پیاده‌روی و بازدید از قلعه ضحاک را خواهیم داشت. بعد از صرف ناهار با خاطرات خوش راهی تهران می‌شویم. ( صبحانه در رستوران هتل توسط پرواز نقره‌ای ، ناهار در رستوران توسط پرواز نقره‌ای )

خدمات تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک

اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
2 وعده صبحانه 2 وعده نهار

تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک ، 2.5 روز تبریز ، هتل بزرگ مراغه ، سفر گروهی 2.5 روزه ( 2 روز و 2 شب ) زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
کفش کوهنوردی
لباس گرم
دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
فلاسک چای
عینک آفتابی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی
برای سفر به تبریز چه مدارکی لازم داریم؟
کارت ملی
شناسنامه
در تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • بازدید از رصدخانه مراغه ، گنبد غفاریه ، موزه ایلخانی و مقبره اوحدی مراغه‌ای ، گنبد کبود ، گنبد سرخ ، معبد مهر ، قلعه ضحاک هشترود

دانستنی‌های تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک
جاذبه‌های گردشگری تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری تبریز
    استان آذربایجان شرقی به لحاظ طبیعی و تاریخی ازمناطق پررونق و با اهمیت ایران بوده و همواره از نظر سیاسی, فرهنگی و اقتصادی نقش موثر و ارزشمندی را درایران ایفا کرده است. شرایط آب و هوایی و فراوانی آب؛ آذربایجان شرقی را به منطقه ای مناسب و مستعد برای کشاورزی و زراعت تبدیل کرده و روحیه خستگی ناپذیر و پرتلاش مردم؛ صنعت وبازرگانی این خطه را رونق داده است. وضعیت خاص زمین شناسی و توپوگرافی منطقه؛ باعث به وجود آمدن کوهستان های آتشفشانی سهند و سبلان ، غارها ، دره ها ، دشت ها و گردنه های متعدد شده که هر یک با چشم اندازهای زیبا و ارتفاعاتی چون کیامکی و بزغوش جاذب دوست داران و علاقه مندان طبیعت است. سابقه کهن فرهنگی و تاریخی استان آذربایجان شرقی؛ سبب به وجود آمدن آثار تاریخی از باستان تا معاصر در تمام دسته بندی های تاریخی, معماری, فرهنگی و اجتماعی شده و درمجموع این منطقه را به یکی از دیدنی ترین استان های ایران تبدیل نموده است. آذربایجان شرقی در زمینه های بازرگانی, کشاورزی, صنعتی و دام داری از رونق بالایی برخوردار بوده و از نظر جاذبه های اجتماعی چون: جلوه های زندگی عشایری, جشن ها و آیین های محلی, غذاها و آداب و رسوم سنتی, جاذبه های فرهنگی چون: موسیقی خاص و منحصر به فرد, صنایع دستی هنرمندانه و کم نظیر و لباس های محلی بسیار زیبا, دیدنی و جذاب است. شهر تبریز که یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین شهرهای ایران در همه زمینه هاست, به عنوان مرکز این استان؛ اهمیت آن را چندین برابر نموده و جاذبه های گردشگری زیادی را در خود جای داده است

آیا پس از اینکه تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در پروزا نقره‌ای در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور تبریز چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور تبریز بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای تبریز در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز تبریز ، مسافت پرواز ، درجه هتل تبریز ، خدماتی که هتل تبریز به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور تبریز هستند. برای اطلاع از قیمت تور تبریز بهترین راه این است به سایت پروزا نقره‌ای مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی پروزا نقره‌ای مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور تبریز به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور تبریز چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور تبریز بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای تبریز تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به تبریز با توجه به شرایط آب و هوای تبریز فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که تبریز خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به تبریز سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان تبریز را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری تبریز و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان تبریز را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان تبریز چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری تبریز را بخرید چون معمولا وقتی تورهای تبریز از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری تبریز از جمله تورهای ارازن تبریز هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان تبریز انتخاب هتل های ارزان تبریز و پروازهای ارزان تبریز است. هتل های 3 ستاره تبریز و هتل های 2 ستاره تبریز از جمله هتل های ارزان تبریز هستند. همچنین پروازهای چارتری تبریز هم در مقایسه با پروازهای دیگر تبریز خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان تبریز باید پروازهای چارتری ارزان تبریز را با هتل های ارزان تبریز رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به تبریز در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان تبریز باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای تبریز نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای تبریز و هتل های تبریز خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان تبریز را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان تبریز این است که تور زمینی تبریز را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس تبریز و یا بلیط قطار تبریز در کنار هتل های ارزان تبریز می‌توانید با تور ارزان به تبریز سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا تبریز وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور تبریز چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور تبریز فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور تبریز به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور تبریز هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در تبریز ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور تبریز باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور تبریز گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان تبریز سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور تبریز همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان تبریز را خریداری نمایید

آفر تور تبریز چیست؟

آفرهایی که پروزا نقره‌ای در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان تبریز به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور تبریز در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور تبریز را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر تبریز در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری تبریز

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 تبریز نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور تبریز خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری تبریز باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که پروزا نقره‌ای چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور تبریز لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.امتیاز مسافران به تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک
امتیاز مسافران به تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک
نظرات مسافران به خدمات تور رصدخانه مراغه تا قلعه ضحاک
نظری ثبت نشده است