تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور 5 روزه کرمان - هتل جهانگردی کرمان ( هتل سه ستاره )

بازدید از روستای میمند ، باغ شاهزاده ماهان ، آرامگاه شاه نعمت الله ، پدیده های شگفت انگیز کلوت های ثبت جهانی شهداد ، ارگ خشتی بم ، میل نادری ، کویر فهرج ، مجموعه گنجعلی خان (بازار و حمام) ، باغ موزه هرندی ، باغ فتح آباد ، گنبد جبلیه و مشتاقیه و ...
حرکت از البرز ، کرج جلوی درب آژانس
زمینی
وسیله نقلیه توریستی

10 الی 1401/3/6
اجرا نمی‌شود

هزینه 5 روز اقامت در هتل‌های کرمان

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل پارس کرمان
5 ستاره
1,384,000تومان 1,799,200تومان 1,245,600تومان تماس بگیرید
هتل پارسیان سنتی کپری قلعه گنج
3 ستاره
644,000تومان 837,200تومان 579,600تومان تماس بگیرید
مجتمع جهانگردی کرمان
4 ستاره
1,020,000تومان 1,326,000تومان 918,000تومان تماس بگیرید
هتل جهانگردی 2 کرمان
2 ستاره
744,000تومان 967,200تومان 669,600تومان تماس بگیرید


سوالات متداول مشتریان تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد


خدمات تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد

اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
ترانسفر تمامی برنامه ها و گشت ها
تیم سرپرستی
5 وعده صبحانه

تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد ، 5 روز کرمان ، هتل جهانگردی کرمان ، سفر گروهی 5 روزه ( 5 روز و 4 شب ) زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
کفش کوهنوردی
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
زیرانداز انفرادی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی
برای سفر به کرمان چه مدارکی لازم داریم؟
کارت ملی
در تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • بازدید از روستای میمند ، باغ شاهزاده ماهان ، آرامگاه شاه نعمت الله ، پدیده های شگفت انگیز کلوت های ثبت جهانی شهداد ، ارگ خشتی بم ، میل نادری ، کویر فهرج ، مجموعه گنجعلی خان (بازار و حمام) ، باغ موزه هرندی ، باغ فتح آباد ، گنبد جبلیه و مشتاقیه و ...

دانستنی‌های تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد
جاذبه‌های گردشگری کرمان را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری کرمان
    کرمان ( نام منطقه‌ای در پارسی باستان : کارمانا ) یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان کرمان پهناورترین استان ایران درجنوب شرقی این کشور واقع است. جمعیت این شهر طبق سرشماری بر اساس آمار سال ۹۵ معادل ۵۳۷٬۷۱۸ نفر بوده‌است. کرمان یکی از پنج شهر تاریخی ایران است. وسعت شهر کرمان حدود ۱۳۰۰۰ هکتار است و به دلیل وسعت شهری و جمعیت کرمان ، این شهر جزو کلان‌شهرهای ایران طبقه‌بندی شده‌است. شهر کرمان با ۱۷۵۶ متر ارتفاع از سطح دریا ، سومین مرکز استان بلند و مرتفع ایران محسوب می‌شود. و همین امر باعث اعتدال نسبی هوای شهر کرمان در تابستان شده‌است.
    کرمان به دلیل موقعیت خاص تاریخی ، جغرافیایی و فرهنگی خود همیشه به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و همه ساله میزبان تعداد فراوانی از گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.
    جاذبه‌های تاریخی کرمان شامل گنبد جبلیه ، باغ شازده ، آرامگاه شاه نعمت الله ولی ، بازار کرمان ، باغ موزه هرندی ، ارگ راین و ارگ بم می‌باشد.
    مراکز تفریحی کرمان شامل آسیاب بادی کرمان ، پیست اسکی سیرچ ، فرودگاه تفریحی کرمان ، پیست کارتینگ ، شهربازی بزرگ کرمان و باغ وحش کرمان است.

آیا پس از اینکه تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کرمان چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور کرمان بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای کرمان در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز کرمان ، مسافت پرواز ، درجه هتل کرمان ، خدماتی که هتل کرمان به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور کرمان هستند. برای اطلاع از قیمت تور کرمان بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور کرمان به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کرمان چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کرمان بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای کرمان تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به کرمان با توجه به شرایط آب و هوای کرمان فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که کرمان خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به کرمان سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان کرمان را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری کرمان و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان کرمان را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان کرمان چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری کرمان را بخرید چون معمولا وقتی تورهای کرمان از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری کرمان از جمله تورهای ارازن کرمان هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان کرمان انتخاب هتل های ارزان کرمان و پروازهای ارزان کرمان است. هتل های 3 ستاره کرمان و هتل های 2 ستاره کرمان از جمله هتل های ارزان کرمان هستند. همچنین پروازهای چارتری کرمان هم در مقایسه با پروازهای دیگر کرمان خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان کرمان باید پروازهای چارتری ارزان کرمان را با هتل های ارزان کرمان رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به کرمان در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان کرمان باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای کرمان نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای کرمان و هتل های کرمان خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان کرمان را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان کرمان این است که تور زمینی کرمان را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس کرمان و یا بلیط قطار کرمان در کنار هتل های ارزان کرمان می‌توانید با تور ارزان به کرمان سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا کرمان وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کرمان چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور کرمان فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور کرمان به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور کرمان هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در کرمان ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور کرمان باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور کرمان گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان کرمان سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور کرمان همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان کرمان را خریداری نمایید

آفر تور کرمان چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان کرمان به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور کرمان در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور کرمان را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر کرمان در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری کرمان

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 کرمان نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور کرمان خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری کرمان باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور کرمان لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد

امتیاز مسافران به تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کرمان ، بم ، میمند و شهداد
نظری ثبت نشده است