Loading ..

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور ارزروم ترکیه تکمیل ظرفیت

تعطیلات نوروز 1403 - 4 روز ارزروم

اقامت: هتل هیلتون گاردن این ارزروم ( هتل 5 ستاره Top )

مهمانی در هتل نوساز هیلتون گاردن این ارزروم و جشن افتتاحیه هتل
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه امام خمینی تهران

ترکیش ایرلاین
هواپیما یی ترکیش ایرلاین

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
 

     

برنامه سفر تور ارزروم ترکیه

روز 1: ساعت 8 صبح خوش امد گویی هنگام ورود به هتل با گروه موسیقی سه نفره و نوشیدنی داغ - ساعت 12 الی 14:30 سرو ناهار به صورت سلف سرویس - ساعت 19 گروه موسیقی سه نفره همراه با کوکتل - ساعت 20 ویژه برنامه ی سال نو - ساعت 20:30 سلف سرویس غنی تهیه شده توسط سراشپز - ساعت 21 گروه موسیقی (5کا) - ساعت 23:40 نمایش شرقی - ساعت 00 استقبال از سال نو - ساعت 00:15 نمایش اتش بازی با نوشیدنی داغ - ساعت 00:30 الی 2 صبح مهمانی مفصل دیگری در باغ زمستانی - ساعت 1 الی 2 صبح ارایه ی سوپ داغ در لابی هتل ( ناهار و شام ویژه سال نو )
روز 2: ساعت 8 الی 10:30 صبح صبحانه ای غنی به صورت سلف سرویس - ساعت 10:30 الی 14:30 برانچ - ساعت 16 الی 17 ارایه ی چای - ساعت 19 الی 21 ارایه ی چای به صورت سلف سرویس - ساعت 21:30 الی 24 مهمانی با حضور دی جی های حرفه ای ( صبح صبحانه ای غنی به صورت سلف سرویس )
روز 3: ساعت 8 الی 10 صبح صبحانه ای غنی به صورت سلف سرویس - ساعت خروج 12 ظهر ( صبح صبحانه ای غنی به صورت سلف سرویس )

خدمات تور ارزروم ترکیه


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه

- اقامت دو نفره در اتاق های منحصر به فرد هتل - مهمانی شب سال نو با نمایش - مهمانی بعد از شب سال نو - برانچ - ساعت سرو چای - با حضور دی جی های حرفه ای - سالن اسپا , ماساژ و نوشیدنی ها در قیمت ها لحاظ نشده است.

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.
داشتن کارت واکسن دو دوز

لوازم ضروری

لباس گرم
دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار

برای تور ارزروم ترکیه چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر

در تور ارزروم ترکیه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

مهمانی در هتل نوساز هیلتون گاردن این ارزروم و جشن افتتاحیه هتل

دانستنی‌های تور ارزروم ترکیه

آیا پس از اینکه تور ارزروم ترکیه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ارزروم ترکیه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ارزروم ترکیه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ارزروم ترکیه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ارزروم ترکیه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ارزروم ترکیه چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور ارزروم بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای ارزروم در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز ارزروم ، مسافت پرواز ، درجه هتل ارزروم ، خدماتی که هتل ارزروم به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور ارزروم هستند. برای اطلاع از قیمت تور ارزروم بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور ارزروم به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ارزروم ترکیه چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ارزروم ترکیه بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای ارزروم تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به ارزروم با توجه به شرایط آب و هوای ارزروم فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که ارزروم خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به ارزروم سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان ارزروم را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری ارزروم و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان ارزروم را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان ارزروم چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری ارزروم را بخرید چون معمولا وقتی تورهای ارزروم از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری ارزروم از جمله تورهای ارازن ارزروم هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان ارزروم انتخاب هتل های ارزان ارزروم و پروازهای ارزان ارزروم است. هتل های 3 ستاره ارزروم و هتل های 2 ستاره ارزروم از جمله هتل های ارزان ارزروم هستند. همچنین پروازهای چارتری ارزروم هم در مقایسه با پروازهای دیگر ارزروم خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان ارزروم باید پروازهای چارتری ارزان ارزروم را با هتل های ارزان ارزروم رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به ارزروم در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان ارزروم باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای ارزروم نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای ارزروم و هتل های ارزروم خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان ارزروم را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان ارزروم این است که تور زمینی ارزروم را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس ارزروم و یا بلیط قطار ارزروم در کنار هتل های ارزان ارزروم می‌توانید با تور ارزان به ارزروم سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا ارزروم وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ارزروم ترکیه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور ارزروم فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور ارزروم به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور ارزروم هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در ارزروم ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور ارزروم باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور ارزروم گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان ارزروم سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور ارزروم همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان ارزروم را خریداری نمایید

آفر تور ارزروم ترکیه چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان ارزروم به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور ارزروم در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور ارزروم را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر ارزروم در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور ارزروم ترکیه لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 ارزروم نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور ارزروم خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری ارزروم باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور ارزروم لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ارزروم ترکیه

امتیاز مسافران به تور ارزروم ترکیه


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ارزروم ترکیه را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ارزروم ترکیه
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری ارزروم

    ارزروم (به لاتین: Erzrum) ، (به ارمنی: Կարին ، کارین) شهری با جمعیت ۳۶۷۰۰۰ نفر ، مرکز استان ارزروم در ترکیه است. این شهر پیوسته هویتی نظامی و اقتصادی داشته و نقش بزرگی در روابط بازرگانی ترکیه و ایران ایفا کرده‌است.
    تاریخ ارزروم به دوران اورارتو می‌رسد و دودمان آرتاشسی در آنجا اسکان داشته‌اند. سکنه اول این منطقه ارمنی‌ها بودند که شهری به نام «کارین» در آنجا بنیان نهادند. در دوران بیزانس (روم شرقی) شهر تبدیل به قلعه شد و تئودوسیوپولیس (Theodosiopolis) نام گرفت. ارزروم در جنگ‌های بین ایران و روم و ایران و عثمانی به دفعات تغییر تبعیت داد. در سال ۵۰۲ مسیحی بهرام گور شهر را تسخیر کرد ولی پس از مدت کوتاهی دوباره بدست رومیان افتاد.
    در تاریخ ایران و در دوره قاجاریه یک دوره مذاکرات مهم تاریخی برای تعیین مرز بین دولت ایران و دولت عثمانی در شهر ارزروم (ارزنةالروم) برگزار شد که سرپرستی هیئت اعزامی از ایران به عهده میرزا تقی خان امیرکبیر بود. این شهر یکی از سرد سیرترین شهرهای کشور ترکیه می‌باشد. ارزروم با شهرهای تبریز و ارومیه پیوند خواهر خواندگی دارد و اکثر ساکنان آن (بیشتر از ۷۵%) به زبان ترکی استانبولی و ترکمنی آناتولی و اقلیتی هم (حداکثر ۲۵%) به زبان کردی کرمانجی و ارمنی خاموش صحبت می‌کنند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ