Loading ..
صفحه اول تورهای اسپانیا تورهای مادرید تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR)
بزرگسال
39,880,000 تومان + €1890
سینگل
35,690,000 تومان + €2590
کودک با تخت
16,890,000 تومان + €1590
کودک بدون تخت
12,880,000 تومان + €1390

تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) موجود

نمایشگاه گردشگری مادرید 2025 - 5 روز مادرید

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

نمایشگاه گردشگری مادرید اسپانیا (FITUR) 2025
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

آلیتالیا
هواپیمایی آلیتالیا

حرکت 1403/11/4 -
برگشت 1403/11/8 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

برای تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه گردشگری مادرید اسپانیا (FITUR) 2025

دانستنی‌های تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور مادرید بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای مادرید در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز مادرید ، مسافت پرواز ، درجه هتل مادرید ، خدماتی که هتل مادرید به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور مادرید هستند. برای اطلاع از قیمت تور مادرید بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور مادرید به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای مادرید تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به مادرید با توجه به شرایط آب و هوای مادرید فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که مادرید خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به مادرید سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان مادرید را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری مادرید و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان مادرید را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان مادرید چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری مادرید را بخرید چون معمولا وقتی تورهای مادرید از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری مادرید از جمله تورهای ارازن مادرید هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان مادرید انتخاب هتل های ارزان مادرید و پروازهای ارزان مادرید است. هتل های 3 ستاره مادرید و هتل های 2 ستاره مادرید از جمله هتل های ارزان مادرید هستند. همچنین پروازهای چارتری مادرید هم در مقایسه با پروازهای دیگر مادرید خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان مادرید باید پروازهای چارتری ارزان مادرید را با هتل های ارزان مادرید رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به مادرید در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان مادرید باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای مادرید نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای مادرید و هتل های مادرید خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان مادرید را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان مادرید این است که تور زمینی مادرید را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس مادرید و یا بلیط قطار مادرید در کنار هتل های ارزان مادرید می‌توانید با تور ارزان به مادرید سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا مادرید وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور مادرید فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور مادرید به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور مادرید هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در مادرید ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور مادرید باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور مادرید گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان مادرید سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور مادرید همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان مادرید را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان مادرید به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور مادرید در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور مادرید را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر مادرید در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 مادرید نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور مادرید خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری مادرید باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور مادرید لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR)
نظری ثبت نشده است


نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR)

نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR)

نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) از ۴ الی ۸ بهمن ۱۴۰۲ در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) اولین قرار ملاقات هر سال برای متخصصان گردشگری و توریسم در جهان و نمایشگاه برتر برای بازارهای ورودی و خروجی در آمریکای لاتین است. در دوره ٢٠٢٠ خود، نمایشگاه FITUR با ١١،٠٤٠ شرکت از ١٦٥ کشور و منطقه ، ١٥٠،٠١١ بازدید کننده تجاری و ١١١،٠٨٩ بازدید کننده از عموم مردم از رکورد مشارکت خود پیشی گرفته است. شما باید در نمایشگاه FITUR حضور داشته باشید زیرا یک انجمن منحصر به فرد برای تبلیغ برندها، ارائه محصولات جدید، کسب اطلاعات در مورد آخرین روندها و پر کردن برنامه کار خود با مخاطبین و فرصت های جدید است.

غرفه داران نمایشگاه گردشگری اسپانیا ٢٠٢٤:

 • عمده فروشان / آژانس هاس مسافرتی
 • هتل ها/ کیترینگ
 • سازمان های رسمی اسپانیایی
 • سازمان های توریستی بین المللی
 • انجمن های تجاری
 • حمل و نقل
 • رسانه هاس توریستی
 • تکنولوژی های جدید
 • سازمان های فرهنگی و تفریحی
 • گردشگری پزشکی
 • گردشگری مسکونی
 • شرکت های خدماتی

 

چرا باید در نمایشگاه FITUR  مادرید شرکت کرد؟

فروش:

 • شروع،ادامه و وایمن کردن معاملات با کانال پخش و توزیع موجود در نمایشگاه Fitur.
 • تولید یا تکمیل داده های خود با ارتباطات جدید که می تواند به فروش در آینده منجر شود.

ارتباطات تجاری:

 • تنظیم قرار ملاقات با مشتریان فعلی و بالقوه.
 • بهره برداری از کانال توزیع و اجرایی کردن فروش.
 • وفاداری مشتریان و متقاضیان را به کالا های خود بیشتر کنید.
 • معرفی جنبه ها ،ویژگی ها و استراتژی های جدید و دریافت نظرات مشتریان و بحث در مورد آن ها.
 • بازیابی مشتریا و متقاضیان سابق.

کانال توزیع کالا:

 • شناسایی و هدف قراردادن شرکای جدید و توزیع کنندگان در سراسر جهان.
 • رسیدگی کردن و پوشش دادن مشتریان و تامین کنندگان فعلی.
 • ساختن و بهبود بخشیدن تصویری مطمئن در جهت تسهیل رسیدن به توافقات در آینده.
 • متقاعد ساختن سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری.
 • گسترش و گشایش بازارهای جدید.

بررسی بازار:

 • محک زدن کلاها و خدمات جدید در بازار .
 • آزمایش کردن کمپین های بازاریابی.
 • آزمودن تصویر برند و نحوه درک بازار از آن.

جایگاه برند:

 • افزایش یا ایجاد اگاهی در مورد برند خود
 • ایجاد جایگاه برای برند.
 • نمایش و معرفی برند خود به مشتریان

رسانه ها:

 • ماندن در اخبار پوشش داده شده توسط رسانه ها ،معرفی جنبه ها و ویژگی های جدید و جذب رسانه ها.
 • ابقای روابط خوب با گزارشگران و سردبیران مجلات .

 

چرا باید از نمایشگاه FITUR ٢٠٢٤ مادرید بازدید کرد؟

 • کسب اطلاعات بیشتر درباره کالا ها و خدمات تخصصی ارائه شده در بازار های بین المللی.
 • بررسا اجمالی تمام خدمات و کالا های تخصصی ارائه شده در بازار در جهت شناخت بهتر تمایلات و گرایشات بازار نتنها در اسپانیا بلکه در تمام دنیا.
 • آغاز ،ادامه و محکم کردن معاملات با کانال پخش و توزیع محصولات موجود در نمایشگاه.
 • ساختن شبکه ارتباطی کاری.
 • تنظیم قرار ملاقات با تهیه کنندگان بالقوه بازار.
 • تقویت روابط تجاری فعلی با تهیه کنندگان فعلی.
 • بررسی شرایط امکان حضور در نمایشگاه های آینده.
 • تحلیل و بررسی مشخصات کالا ها و خدمات از نزدیک.


 • جاذبه‌های گردشگری مادرید

  مادرید (تلفظ عامیانه در مادرید: ماد'ریث یا ماد'ری) پایتخت و بزرگترین شهر اسپانیا است. مادرید هم‌چنین پایتخت یک بخش خودمختار و مرکز استان مادرید نیز هست. مادرید در وسط کشور و در فلات اسپانیا واقع شده‌است. این شهر پس از لندن و برلین سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است و منطقه کلان‌شهری آن پس از لندن و پاریس سومین منطقه کلان‌شهری بزرگ این اتحادیه است. جمعیت مادرید حدود ۳٫۳ میلیون نفر است و منطقه کلان‌شهری مادرید (مادرید و حومه) ۶٫۲۷۱ میلیون نفر جمعیت دارد. مساحت شهر مادرید ۶۰۴٫۳ کیلومتر مربع است.
  دیدنی‌های مادرید :
  کاخ سلطنتی
  بنای این کاخ توسط آرشیتکت ایتالیائی جیووانی ساچتی و بدستور فیلیپ پنجم در سال ۱۷۳۶ شروع و تا سال ۱۷۶۴ بطول انجامید. قبلاً در این محل کاخی بوده که در اثر حریق سال ۱۷۳۴ بکلی از بین رفته است. اگرچه اکنون این کاخ به یکی از اماکن مهم و دیدنی تبدیل شده است ، اما به لحاظ اهمیت تاریخی آن هنوز نیز بسیاری از مراسم تشریفاتی پادشاه در آن برگزار می‌شود.
  موزه إل پرادو
  این موزه یکی از غنی‌ترین موزه‌های دنیا بوده و در آن بیش از ۳۰۰۰ تابلو عالی و نفیس گردآوری شده است. در این موزه آثاری از هنرمندانی چون گویا ، رامبراند ، گویا ، روبنس ، ولاسکز ، مورییو ، و ال گرگو بچشم می‌خورد. چنانچه برای دیدن تمام قسمتهای این موزه وقت کافی ندارید از آثار گویا که شاهکارهایش در دنیا بی نظیر است ، دیدن نمائید.
  موزه موم
  در این موزه مجسمه بسیاری از شخصیتهای بزرگ تاریخ معاصر جهان به شکل موم به نمایش گذارده شده است. در قسمت فوقانی آن بازدیدکننده با وضعیت اروپا در قرون وسطی و زندان‌ها و شکنجه گاه‌های وابسته به حکومتهای قرون وسطایی آشنا می شودکه صحنه‌های دلخراشی است.
  پارک رتیرو
  این پارک زیبا که دارای فواره‌ها و مجسمه‌های زیبائی می‌باشد قسمتی از جنگل‌هایی است که در زمان فلیپ دوم اطراف مادرید را احاطه کرده بودند. نزدیک درب ورودی این پارک دریاچه کوچک و زیبایی قرار دارد و قایقهای داخل دریاچه همواره مورد استفاده مردم می‌باشد.
  طاق پیروزی
  این طاق زیبا در سال ۱۷۷۸ توسط آرشیتکت معروف ساباتین بنا شده و در زمانی یکی از دروازه‌های مهم شهر بوده است.
  معبد دبود
  معبد دِبود ، یک پرستشگاه متعلق به ایزیس ، الههٔ مصر باستان است که اکنون در مادرید قرار دارد. معبد دِبود در سال ۱۹۶۸ از سوی مصر به اسپانیا هدیه و به آن کشور منتقل شد. اکنون این معبد در پارک دِل اوئسته ، در نزدیکی کاخ سلطنتی مادرید بازچینی شده‌است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ