Loading ..
صفحه اول تورهای اتریش تورهای وین تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 تکمیل ظرفیت

نمایشگاه گردشگری وین اتریش - 5 روز وین

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

امارات
هواپیمایی امارات


خدمات تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
تیم سرپرستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

برای تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور وین بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای وین در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز وین ، مسافت پرواز ، درجه هتل وین ، خدماتی که هتل وین به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور وین هستند. برای اطلاع از قیمت تور وین بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور وین به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای وین تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به وین با توجه به شرایط آب و هوای وین فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که وین خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به وین سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان وین را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری وین و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان وین را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان وین چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری وین را بخرید چون معمولا وقتی تورهای وین از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری وین از جمله تورهای ارازن وین هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان وین انتخاب هتل های ارزان وین و پروازهای ارزان وین است. هتل های 3 ستاره وین و هتل های 2 ستاره وین از جمله هتل های ارزان وین هستند. همچنین پروازهای چارتری وین هم در مقایسه با پروازهای دیگر وین خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان وین باید پروازهای چارتری ارزان وین را با هتل های ارزان وین رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به وین در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان وین باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای وین نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای وین و هتل های وین خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان وین را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان وین این است که تور زمینی وین را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس وین و یا بلیط قطار وین در کنار هتل های ارزان وین می‌توانید با تور ارزان به وین سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا وین وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور وین فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور وین به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور وین هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در وین ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور وین باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور وین گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان وین سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور وین همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان وین را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان وین به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور وین در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور وین را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر وین در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 وین نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور وین خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری وین باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور وین لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024 را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش 2024
نظری ثبت نشده است


نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش

نمایشگاه گردشگری بین المللی FERIEN MESSE وین اتریش

نمایشگاه گردشگری وین یک رویداد بین المللی برای تعطیلات ، سفر و تفریح است که دسترسی عموم مردم اتریش و حتی برخی از کشورهای همسایه را برای شرکت در نمایشگاه گردشگری در اتریش فراهم می آورد . و بیش از صد هزار بازدید کننده و هزاران نفر از کارشناسان صنعت گردشگری در یک رویارویی مستقیم برای اوقات فراغت تبادل نظر می کنند و سال به سال ، بازدیدکنندگان بیشتری در طیف بسیار گسترده تری از مقاصد خارجی و داخلی حضور می یابند.

از اهداف این نمایشگاه آشنایی شرکت های گردشگری با یکدیگر ، مشاوره دادن به مردم در خصوص سفر ، برگزاری شو و سخنرانی و...می باشد . در این  نمایشگاه خریداران و فروشندگان در هر بخشی از صنعت کردشگری از آن دیدن میکنند  و یا تولیدات و نو آوری های خود را به نمایش  می گذارند و در برگیرنده فرصت های کاری در زمینه های تفریحی و حرفه ای می باشد. این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای معرفی فرهنگ و هنر غنی ایران است .
اهداف نمایشگاه : شناخت و بررسی کمپین های جدید بازاریابی و توسعه  و بازارهای جدید گردشگری -جمع آوری و تبادل اطلاعات و تجربیات تجاری در زمینه گردشگری در طی روزهای برگزاری نمایشگاه
مساحت نمایشگاه  : 30000 متر مربع در چهار سالن بزرگ D,C,B,A
کل شرکت کنندگان در آخرین دوره: بیش از 750   شرکت کننده از بیش از 70 کشور
تعداد  دفاتر ایرانی در نمایشگاه قبلی  : کانون در نمایشگاه سال قبل حضور نداشته ولی 2 شرکت از ایران (  آیتو و الوند )رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در اتریش در نمایشگاه سال 2015 در نمایشگاه حضور داشتند     
تعداد بازدید کنندگان از نمایشگاه : بیش از 150000 نفر • جاذبه‌های گردشگری وین

  ویَن یا ویِن (به آلمانی: Wien) ) پایتخت کشور اتریش و یکی از استان‌های نه‌گانه کشور اتریش محسوب می‌شود. این شهر بزرگترین شهر اتریش و نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا است. تا قبل از شروع قرن بیستم میلادی ، وین بزرگترین شهر آلمانی زبان اروپا بود. پیش از شروع جنگ جهانی اول این شهر دو میلیون نفر جمعیت داشت.
  وین در همه روزهای سال پذیرای عده زیادی از جهانگردان است و در سال حدود ۷ میلیون توریست از آن بازدید می‌کنند که بر اساس آمار ، در سال ۲۰۰۴ این جمعیت چیزی در حدود ۵/۳ میلیون نفر بوده‌است.
  موزه ملکه سی‌سی یکی از موزه‌های معروف وین است.
  کلیسای سنت‌استفان با قدمتی ۹۰۰ ساله بزرگ‌ترین کلیسای شهر به‌شمار می‌رود و در مرکز شهر قرار دارد و یک شاهکار دوره گوتیک محسوب می‌شود. ورود برای عموم رایگان است. یکی از جالب‌ترین قسمت‌های این کلیسا سردابه (به آلمانی : Katakomben) آن است که بقایای اسکلت قربانیان طاعون در قبرهای دست جمعی آن جا نگهداری می‌شود.
  قصر شونبرون نیز از دیدنی‌ترین جاهای وین است که در دوره باروک و حدود سال ۱۷۰۰ میلادی بنا شده‌است و در آن سالنی قرار دارد که به سالن ایرانی مشهور بوده و معماری آن نیز به سبک معماری ایرانی است. در زبان آلمانی شون به معنای زیبا و برون به معنای چشمه است. همچنین شونبرون دارای یک گلخانه بسیار بزرگ و مجهز بوده که در نوع خود بی‌نظیر است و تنوع گیاهانی که در آن کاشته‌اند تا آنجاست که تا صد سال پیش در آن درخت انار می‌کاشتند. صدها گونه رز در فضای باز این قصر کاشته شده که به صورت فصلی دوباره کاشته می‌شوند.
  هافبورگ قصر سلطنتی اتریش است و طی بیش از ششصد سال محل زندگی پادشاهان اتریش از اولینشان رودولف اول در سال ۱۲۷۳ تا آخرینشان کارل اول در سال ۱۹۱۸ بوده‌است.
  موزه آلبرتینا که زمانی مهمانسرای سلطنتی بود اکنون یکی از معروف‌ترین موزه‌های وین است که در آن آثار رافائل ، رامبراند ، داوینچی ، مایکل آنجلو ، سزان ، پیکاسو و البته گوستاو کلیمت و اگون شیله نگهداری می‌شود.
  قصر بلویدیر شامل موزه‌ها و گالری‌های مختلفی است و آثار مهمی از گوستاو کلیمت و اگون شیله در آن نگهداری می‌شود. تابلوی معروف بوسه (نقاشی) اثر کلیمت در این مکان نگهداری می‌شود.
  از دیگر نقاط دیدنی وین می‌توان باغ وحش ، قصر گلوریت ، موزه تکنیک و موزه دکتر لئوپلد را نام برد.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ