Loading ..
صفحه اول تورهای برزیل تورهای ریو دو ژانیرو تور برزیل و جنگل‌های آمازون
بزرگسال
102,000,000 تومان + $3150
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور برزیل و جنگل‌های آمازون موجود

بازدید از کشور برزیل - 4 روز ریو دو ژانیرو | 4 روز سائوپائولو | 4 روز ایگواسو | 3 روز کمپوس دو جردن

اقامت: هتل های چهار ستاره ( )

بازدید از سائوپائولو، خیابان بتمن، دیدار از مانائوس، رود آمازون، تلاقی رودخانه های نگرو و آمازون، دیدن تمساح های کایمن، دیدن میمون‌ها و تنبل‌ها و دلفین‌های صورتی آمازون، قبایل بدوی آمازون، آبشارهای ایگواسو، هلیکوپتر‌سواری در ایگواسو، بازدید از باغ پرندگان، ریو و سواحل کوپاکابانا، کوه کله قندی، پله های سلرون، مجسمه مسیح و کوه کرکوادو، پاراگلایدر سواری بر فراز اقیانوس اطلس(اختیاری)


حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

حرکت 1402/12/28 -
برگشت 1403/1/13 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور برزیل و جنگل‌های آمازون


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
11 وعده صبحانه 2 وعده نهار 9 وعده شام

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

لباس گرم
دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
حوله و لباس شنا

برای تور برزیل و جنگل‌های آمازون چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور برزیل و جنگل‌های آمازون چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از سائوپائولو، خیابان بتمن، دیدار از مانائوس، رود آمازون، تلاقی رودخانه های نگرو و آمازون، دیدن تمساح های کایمن، دیدن میمون‌ها و تنبل‌ها و دلفین‌های صورتی آمازون، قبایل بدوی آمازون، آبشارهای ایگواسو، هلیکوپتر‌سواری در ایگواسو، بازدید از باغ پرندگان، ریو و سواحل کوپاکابانا، کوه کله قندی، پله های سلرون، مجسمه مسیح و کوه کرکوادو، پاراگلایدر سواری بر فراز اقیانوس اطلس(اختیاری)دانستنی‌های تور برزیل و جنگل‌های آمازون

آیا پس از اینکه تور برزیل و جنگل‌های آمازون را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور برزیل و جنگل‌های آمازون واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور برزیل و جنگل‌های آمازون شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور برزیل و جنگل‌های آمازون را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور برزیل و جنگل‌های آمازون می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور برزیل و جنگل‌های آمازون چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور ریو دو ژانیرو بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای ریو دو ژانیرو در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز ریو دو ژانیرو ، مسافت پرواز ، درجه هتل ریو دو ژانیرو ، خدماتی که هتل ریو دو ژانیرو به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور ریو دو ژانیرو هستند. برای اطلاع از قیمت تور ریو دو ژانیرو بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور ریو دو ژانیرو به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور برزیل و جنگل‌های آمازون چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور برزیل و جنگل‌های آمازون بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای ریو دو ژانیرو تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به ریو دو ژانیرو با توجه به شرایط آب و هوای ریو دو ژانیرو فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که ریو دو ژانیرو خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به ریو دو ژانیرو سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان ریو دو ژانیرو را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری ریو دو ژانیرو و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان ریو دو ژانیرو را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان ریو دو ژانیرو چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری ریو دو ژانیرو را بخرید چون معمولا وقتی تورهای ریو دو ژانیرو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری ریو دو ژانیرو از جمله تورهای ارازن ریو دو ژانیرو هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان ریو دو ژانیرو انتخاب هتل های ارزان ریو دو ژانیرو و پروازهای ارزان ریو دو ژانیرو است. هتل های 3 ستاره ریو دو ژانیرو و هتل های 2 ستاره ریو دو ژانیرو از جمله هتل های ارزان ریو دو ژانیرو هستند. همچنین پروازهای چارتری ریو دو ژانیرو هم در مقایسه با پروازهای دیگر ریو دو ژانیرو خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان ریو دو ژانیرو باید پروازهای چارتری ارزان ریو دو ژانیرو را با هتل های ارزان ریو دو ژانیرو رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به ریو دو ژانیرو در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان ریو دو ژانیرو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای ریو دو ژانیرو نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای ریو دو ژانیرو و هتل های ریو دو ژانیرو خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان ریو دو ژانیرو را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان ریو دو ژانیرو این است که تور زمینی ریو دو ژانیرو را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس ریو دو ژانیرو و یا بلیط قطار ریو دو ژانیرو در کنار هتل های ارزان ریو دو ژانیرو می‌توانید با تور ارزان به ریو دو ژانیرو سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا ریو دو ژانیرو وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور برزیل و جنگل‌های آمازون چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور ریو دو ژانیرو فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور ریو دو ژانیرو به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور ریو دو ژانیرو هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در ریو دو ژانیرو ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور ریو دو ژانیرو باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور ریو دو ژانیرو گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان ریو دو ژانیرو سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور ریو دو ژانیرو همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان ریو دو ژانیرو را خریداری نمایید

آفر تور برزیل و جنگل‌های آمازون چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان ریو دو ژانیرو به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور ریو دو ژانیرو در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور ریو دو ژانیرو را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر ریو دو ژانیرو در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور برزیل و جنگل‌های آمازون لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 ریو دو ژانیرو نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور ریو دو ژانیرو خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری ریو دو ژانیرو باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور ریو دو ژانیرو لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور برزیل و جنگل‌های آمازون

امتیاز مسافران به تور برزیل و جنگل‌های آمازون


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور برزیل و جنگل‌های آمازون را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور برزیل و جنگل‌های آمازون
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری ریو دو ژانیرو

  ریو دو ژانیرو (به پرتغالی: Rio de Janeiro به معنای رودخانهٔ ژانویه) که به اختصار ریو نام برده می‌شود ، مرکز ایالت ریو دو ژانیرو دومین شهر بزرگ برزیل و سومین منطقه شهری بزرگ آمریکای جنوبی است که با جمعیت ۶٫۳ میلیون نفری ۶امین شهر بزرگ آمریکا و ۲۶امین شهر بزرگ جهان نیز به حساب می‌آید. این شهر در تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۱۲ به عنوان یکی از مناظر فرهنگی میراث جهانی یونسکو با نام «ریو د ژانیرو: منظر کاریوکا در بین کوه و دریا» به ثبت رسیده‌است.
  این شهر توریستی در کنار کوه‌های انبوه از جنگل و سواحل و خلیج‌های اقیانوس اطلس قرار گرفته‌است.
  شهر ساحلی ریو دارای ۳ ساحل به نامهای ساحل کُپاکابانا ، ایپانما و لِبلان است. این سواحل به بهشت موج‌سواران معروف هستند. در «سواحل آزاد» شناگران و موج‌سواران می‌توانند به صورت برهنه به شنا و گرفتن حمام آفتاب بپردازند. قسمتی از معروفیت این سواحل مربوط به این قانون است.


 • جاذبه‌های گردشگری سائوپائولو

  سائو پائولو بزرگ‌ترین شهر کشور برزیل است و در جنوب شرقی برزیل قرار دارد. همچنین این شهر نهمین شهر بزرگ از لحاظ جمعیت است.
  سائو پائولو ، سرزمین باران یا سامپا بزرگترین و ثروتمندترین شهر نیم کره جنوبی آمریکای لاتین و دهمین شهر ثروتمند دنیاست. آب و هوای این شهر حاره‌ای و گرمسیر است و مشابه سیدنی و لس آنجلس می‌باشد. شاید بتوان گفت مردم سائو پائولو از بقیه شهرهای برزیل بهتر انگلیسی صحبت می‌کنند اما زبان اصلی این شهر پرتغالی است و بیشتر جمعیت را ایتالیایی‌ها ، آفریقایی‌ها و پرتغالی‌ها تشکیل می‌دهند. بزرگترین مرکز خرید آمریکای لاتین با مساحت ۳۶۵۰۰۰ متر مربع در سائوپائولو ساخته شده. مشخصه‌های منحصر به فرد ، طرز زندگی جالب ساکنان و البته رستوران‌های بین‌المللی و بومیِ فوق‌العاده برای تمام ذائقه‌ها سائو پائولو را به یکی از پرطرفدارترین شهرهای دنیا برای توریست‌ها تبدیل کرده است.
  متروی سائو پائولو در سال ۱۹۷۴ تأسیس شده و هم‌اکنون دارای ۵ خط و ۶۵ ایستگاه می‌باشد.


 • جاذبه‌های گردشگری ایگواسو

  آبشار ایگواسو (به پرتغالی: Cataratas do Iguazú) با تلفظ یا آبشار ایگوازو ، آبشاری نعلی‌شکل به‌طول ۲/۷ کیلومتر واقع در رود ایگواسو در مرز آرژانتین با برزیل است. نام این آبشار همچون نام رود ایگواسو برگرفته از واژه‌ای گوارانی به معنای «آب بزرگ» است.


 • جاذبه‌های گردشگری کمپوس دو جردن

  این شهر که معروف به سوییس برزیل است بخشی از ایالت سائوپائولو می باشد . این منطقه ی کوهستانی زیبا همراه با جنگل های کاج، پارک ها ، کوه ها، و انواع پرندگان و حیوانات همه ساله پذیرای تعداد زیادی از توریست های سرتاسر دنیاست. جشن ها و فستیوال های زمستانی با غداهای خاص ، ارکستر و رقص از جمله جاذبه های توریستی این شهر می باشد.

© 2024 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ