Loading ..
صفحه اول تورهای ازبکستان تورهای ازبکستان تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه
بزرگسال
39,880,000 تومان + $1100
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه موجود

تعطیلات نوروز 1403 با تور ازبکستان - 8 روز ازبکستان

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

بازدید از موزه افراسیاب، شاه زنده مسجد بی‌بی خانم، بازار سیاب، مجموعه ریگستان، گور‌‌ امیر، آرامگاه خواجه بهاالدین‌ نقشبند، آرامگاه امیر اسماعیل سامانی، چشمه ایوب، ارگ حکومتی، محله لب‌حوض، مجموعه پای کلان، مدرسه میر عرب و تاقی های بازار، رود آمودریای کهن (جیحون)، محوطه ایچان کالا (ایشان قلعه)، مدرسه محمد امین خان، کلتا منار، ارگ کهنه، مسجد جامع، آرامگاه پوریای ولی چهارسوبازار، میدان امیرتیمور، تاشکند‌ سیتی، مقبره یونس خان جغتایی
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

زاگرس
هواپیمایی زاگرس

حرکت 1403/1/5 - ساعت 07:40 دقیقه صبح
برگشت 1403/1/12 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
8 وعده صبحانه 1 وعده نهار

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
ویزای در فرودگاه مقصد صادر خواهد شد و نیازی به اخذ ویزا از قبل وجود ندارد.
پرداخت هزینه ویزای که در فرودگاه صادر شود بر عهده همسفران است.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی

برای تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از موزه افراسیاب، شاه زنده مسجد بی‌بی خانم، بازار سیاب، مجموعه ریگستان، گور‌‌ امیر، آرامگاه خواجه بهاالدین‌ نقشبند، آرامگاه امیر اسماعیل سامانی، چشمه ایوب، ارگ حکومتی، محله لب‌حوض، مجموعه پای کلان، مدرسه میر عرب و تاقی های بازار، رود آمودریای کهن (جیحون)، محوطه ایچان کالا (ایشان قلعه)، مدرسه محمد امین خان، کلتا منار، ارگ کهنه، مسجد جامع، آرامگاه پوریای ولی چهارسوبازار، میدان امیرتیمور، تاشکند‌ سیتی، مقبره یونس خان جغتایی

دانستنی‌های تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه

آیا پس از اینکه تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور ازبکستان بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای ازبکستان در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز ازبکستان ، مسافت پرواز ، درجه هتل ازبکستان ، خدماتی که هتل ازبکستان به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور ازبکستان هستند. برای اطلاع از قیمت تور ازبکستان بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور ازبکستان به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای ازبکستان تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به ازبکستان با توجه به شرایط آب و هوای ازبکستان فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که ازبکستان خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به ازبکستان سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان ازبکستان را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری ازبکستان و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان ازبکستان را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان ازبکستان چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری ازبکستان را بخرید چون معمولا وقتی تورهای ازبکستان از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری ازبکستان از جمله تورهای ارازن ازبکستان هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان ازبکستان انتخاب هتل های ارزان ازبکستان و پروازهای ارزان ازبکستان است. هتل های 3 ستاره ازبکستان و هتل های 2 ستاره ازبکستان از جمله هتل های ارزان ازبکستان هستند. همچنین پروازهای چارتری ازبکستان هم در مقایسه با پروازهای دیگر ازبکستان خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان ازبکستان باید پروازهای چارتری ارزان ازبکستان را با هتل های ارزان ازبکستان رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به ازبکستان در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان ازبکستان باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای ازبکستان نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای ازبکستان و هتل های ازبکستان خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان ازبکستان را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان ازبکستان این است که تور زمینی ازبکستان را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس ازبکستان و یا بلیط قطار ازبکستان در کنار هتل های ارزان ازبکستان می‌توانید با تور ارزان به ازبکستان سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا ازبکستان وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور ازبکستان فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور ازبکستان به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور ازبکستان هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در ازبکستان ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور ازبکستان باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور ازبکستان گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان ازبکستان سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور ازبکستان همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان ازبکستان را خریداری نمایید

آفر تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان ازبکستان به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور ازبکستان در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور ازبکستان را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر ازبکستان در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 ازبکستان نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور ازبکستان خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری ازبکستان باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور ازبکستان لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه

امتیاز مسافران به تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور سمرقند ، بخارا ، تاشکند و خیوه
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری ازبکستان

© 2024 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ