Loading ..
صفحه اول تورهای مالزی تورهای کوالالامپور تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB)

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) تکمیل ظرفیت

نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی 2024 - 5 روز کوالالامپور

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز


خدمات تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر

در تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور کوالالامپور بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای کوالالامپور در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز کوالالامپور ، مسافت پرواز ، درجه هتل کوالالامپور ، خدماتی که هتل کوالالامپور به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور کوالالامپور هستند. برای اطلاع از قیمت تور کوالالامپور بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور کوالالامپور به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای کوالالامپور تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به کوالالامپور با توجه به شرایط آب و هوای کوالالامپور فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که کوالالامپور خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به کوالالامپور سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان کوالالامپور را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری کوالالامپور و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان کوالالامپور را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان کوالالامپور چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری کوالالامپور را بخرید چون معمولا وقتی تورهای کوالالامپور از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری کوالالامپور از جمله تورهای ارازن کوالالامپور هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان کوالالامپور انتخاب هتل های ارزان کوالالامپور و پروازهای ارزان کوالالامپور است. هتل های 3 ستاره کوالالامپور و هتل های 2 ستاره کوالالامپور از جمله هتل های ارزان کوالالامپور هستند. همچنین پروازهای چارتری کوالالامپور هم در مقایسه با پروازهای دیگر کوالالامپور خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان کوالالامپور باید پروازهای چارتری ارزان کوالالامپور را با هتل های ارزان کوالالامپور رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به کوالالامپور در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان کوالالامپور باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای کوالالامپور نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای کوالالامپور و هتل های کوالالامپور خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان کوالالامپور را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان کوالالامپور این است که تور زمینی کوالالامپور را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس کوالالامپور و یا بلیط قطار کوالالامپور در کنار هتل های ارزان کوالالامپور می‌توانید با تور ارزان به کوالالامپور سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا کوالالامپور وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور کوالالامپور فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور کوالالامپور به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور کوالالامپور هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در کوالالامپور ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور کوالالامپور باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور کوالالامپور گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان کوالالامپور سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور کوالالامپور همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان کوالالامپور را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان کوالالامپور به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور کوالالامپور در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور کوالالامپور را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر کوالالامپور در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 کوالالامپور نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور کوالالامپور خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری کوالالامپور باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور کوالالامپور لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه صنایع غذایی کوالالامپور مالزی (MIFB)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور

    کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی از جمله جاذبه‌های جنوب شرقی آسیا است که سالانه گردش‌گران زیادی را به خود جذب می‌کند. امکانات رفاهی خوب و قیمت نسبتا مناسب خدمات این شهر از دیگر ویژگی‌هایی است که سفر به این شهر را جذاب‌تر می‌کند. از جاذبه ها و تفریحات کوالالامپور برج های دوقلوی پتروناس ، خرید از بازارهای معروف ، بازدید از موزه‌ی ملی ، برج مخابراتی منارا در کوالالامپور ، معبد سری مها ماریامان ، موزه‌ی هنرهای اسلامی‌ ، بازدید از مسجد نگارا ، معبد غارهای باتو ، باغ دریاچه‌ای کوالالامپور ، پارک تفریحی برجایا تایمز اسکوار ، موزه‌ی سلطنتی پلیس مالزی ، فستیوال تایپوسام را میتوان نام برد.َ

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ