Loading ..
صفحه اول تورهای سنگاپور تورهای سنگاپور تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF)
بزرگسال
39,880,000 تومان + €1890
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) موجود

گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی - 5 روز سنگاپور

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

حرکت 1403/7/14 - ساعت 11:45 دقیقه
برگشت 1403/7/18 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر

در تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) 2024

دانستنی‌های تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF)

آیا پس از اینکه تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور سنگاپور بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای سنگاپور در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز سنگاپور ، مسافت پرواز ، درجه هتل سنگاپور ، خدماتی که هتل سنگاپور به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور سنگاپور هستند. برای اطلاع از قیمت تور سنگاپور بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور سنگاپور به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای سنگاپور تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به سنگاپور با توجه به شرایط آب و هوای سنگاپور فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که سنگاپور خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به سنگاپور سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان سنگاپور را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری سنگاپور و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان سنگاپور را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان سنگاپور چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری سنگاپور را بخرید چون معمولا وقتی تورهای سنگاپور از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری سنگاپور از جمله تورهای ارازن سنگاپور هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان سنگاپور انتخاب هتل های ارزان سنگاپور و پروازهای ارزان سنگاپور است. هتل های 3 ستاره سنگاپور و هتل های 2 ستاره سنگاپور از جمله هتل های ارزان سنگاپور هستند. همچنین پروازهای چارتری سنگاپور هم در مقایسه با پروازهای دیگر سنگاپور خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان سنگاپور باید پروازهای چارتری ارزان سنگاپور را با هتل های ارزان سنگاپور رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به سنگاپور در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان سنگاپور باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای سنگاپور نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای سنگاپور و هتل های سنگاپور خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان سنگاپور را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان سنگاپور این است که تور زمینی سنگاپور را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس سنگاپور و یا بلیط قطار سنگاپور در کنار هتل های ارزان سنگاپور می‌توانید با تور ارزان به سنگاپور سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا سنگاپور وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور سنگاپور فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور سنگاپور به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور سنگاپور هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در سنگاپور ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور سنگاپور باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور سنگاپور گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان سنگاپور سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور سنگاپور همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان سنگاپور را خریداری نمایید

آفر تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان سنگاپور به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور سنگاپور در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور سنگاپور را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر سنگاپور در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 سنگاپور نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور سنگاپور خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری سنگاپور باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور سنگاپور لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF)

امتیاز مسافران به تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور گردهمایی و نمایشگاه تولید و فرآوری مواد غذایی (FSFF)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری سنگاپور

    سنگاپور در سال ۱۹۶۵ مستقل شد و تا پیش از این تاریخ ، مستعمره‌ی بریتانیا بود. امروزه سنگاپور به یکی از پیشتازترین مراکز اقتصادی دنیا تبدیل شده است. جاذبه‌های تفریحی و سرگرمی‌های متعددی در سنگاپور برای گردشگران وجود دارد. پارک‌های استوایی ، غذاهای ارزان چینی و هندی ، خرید ، پارک‌های موضوعی جذاب ، سواحل زیبا و باغ ‌وحشی که در میان بهترین‌های دنیا قرار دارد. جاذبه‌های گردشگری آن شامل مارینا بی سندز ، پرنده‌ی سنگاپوری ، باغ‌های خلیج ، باغ‌های گیاه‌شناسی ، محله‌ی چینی‌ها ، هند کوچک و خیابان عرب ، هتل رافلز ، موزه و شاپل چانگی ، باغ وحش سنگاپور ، پارک ، جزیره‌ی سنتوزا ، اورچارد رود ، اسکله‌ی کلارک ، موزه‌ی تمدن‌های آسیایی ، جزیره‌ی Pulau Ubin می باشند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ