Loading ..
صفحه اول تورهای ویتنام تورهای هوشی مین تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi)
بزرگسال
32,980,000 تومان + $220
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) موجود

نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام 2024 - 5 روز هوشی مین

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

نمایشگاه مواد اولیه غذایی هوشی مین ویتنام (Fi) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

ایرآسیا
هواپیمایی ایرآسیا

حرکت 1403/7/17 - ساعت 10:45 دقیقه
برگشت 1403/7/21 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه مواد اولیه غذایی هوشی مین ویتنام (Fi) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور هوشی مین بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای هوشی مین در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز هوشی مین ، مسافت پرواز ، درجه هتل هوشی مین ، خدماتی که هتل هوشی مین به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور هوشی مین هستند. برای اطلاع از قیمت تور هوشی مین بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور هوشی مین به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای هوشی مین تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به هوشی مین با توجه به شرایط آب و هوای هوشی مین فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که هوشی مین خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به هوشی مین سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان هوشی مین را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری هوشی مین و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان هوشی مین را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان هوشی مین چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری هوشی مین را بخرید چون معمولا وقتی تورهای هوشی مین از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری هوشی مین از جمله تورهای ارازن هوشی مین هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان هوشی مین انتخاب هتل های ارزان هوشی مین و پروازهای ارزان هوشی مین است. هتل های 3 ستاره هوشی مین و هتل های 2 ستاره هوشی مین از جمله هتل های ارزان هوشی مین هستند. همچنین پروازهای چارتری هوشی مین هم در مقایسه با پروازهای دیگر هوشی مین خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان هوشی مین باید پروازهای چارتری ارزان هوشی مین را با هتل های ارزان هوشی مین رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به هوشی مین در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان هوشی مین باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای هوشی مین نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای هوشی مین و هتل های هوشی مین خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان هوشی مین را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان هوشی مین این است که تور زمینی هوشی مین را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس هوشی مین و یا بلیط قطار هوشی مین در کنار هتل های ارزان هوشی مین می‌توانید با تور ارزان به هوشی مین سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا هوشی مین وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور هوشی مین فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور هوشی مین به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور هوشی مین هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در هوشی مین ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور هوشی مین باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور هوشی مین گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان هوشی مین سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور هوشی مین همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان هوشی مین را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان هوشی مین به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور هوشی مین در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور هوشی مین را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر هوشی مین در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 هوشی مین نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور هوشی مین خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری هوشی مین باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور هوشی مین لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری هوشی مین

    هوشی‌مین (به ویتنامی: Thành phố Hồ Chí Minh) بزرگ‌ترین شهر ویتنام است.
    پیش از پایان جنگ ویتنام و یکی شدن ویتنام شمالی و ویتنام جنوبی در سال ۱۹۷۵ میلادی این شهر سایگون نام داشت و پایتخت ویتنام جنوبی بود. و با نام پری نوکور مهمترین بندر کامبوج پیش از ضمیمه شدن به خاک ویتنام در سده ۱۷ میلادی بود.
    هوشی مینه در ساحل رود سایگون در ۶۰ کیلومتری دریای چین جنوبی و ۱۷۶۰ کیلومتری هانوی پایتخت ویتنام قرار دارد.
    بر اساس آمار سال ۲۰۰۶ جمعیت این شهر برابر با ۶٬۴۲۴٬۵۱۹ نفر بوده‌است. البته جمعیت شهر به همراه حومه بیش از ۹ میلیون نفر است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ