Loading ..
صفحه اول تورهای کنیا تورهای نایروبی تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO)
بزرگسال
49,880,000 تومان + $2450
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) موجود

نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا 2024 - 5 روز نایروبی

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

حرکت 1403/8/29 - ساعت 08:45 دقیقه
برگشت 1403/9/3 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار

برای تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور نایروبی بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای نایروبی در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز نایروبی ، مسافت پرواز ، درجه هتل نایروبی ، خدماتی که هتل نایروبی به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور نایروبی هستند. برای اطلاع از قیمت تور نایروبی بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور نایروبی به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای نایروبی تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به نایروبی با توجه به شرایط آب و هوای نایروبی فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که نایروبی خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به نایروبی سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان نایروبی را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری نایروبی و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان نایروبی را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان نایروبی چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری نایروبی را بخرید چون معمولا وقتی تورهای نایروبی از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری نایروبی از جمله تورهای ارازن نایروبی هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان نایروبی انتخاب هتل های ارزان نایروبی و پروازهای ارزان نایروبی است. هتل های 3 ستاره نایروبی و هتل های 2 ستاره نایروبی از جمله هتل های ارزان نایروبی هستند. همچنین پروازهای چارتری نایروبی هم در مقایسه با پروازهای دیگر نایروبی خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان نایروبی باید پروازهای چارتری ارزان نایروبی را با هتل های ارزان نایروبی رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به نایروبی در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان نایروبی باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای نایروبی نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای نایروبی و هتل های نایروبی خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان نایروبی را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان نایروبی این است که تور زمینی نایروبی را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس نایروبی و یا بلیط قطار نایروبی در کنار هتل های ارزان نایروبی می‌توانید با تور ارزان به نایروبی سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا نایروبی وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور نایروبی فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور نایروبی به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور نایروبی هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در نایروبی ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور نایروبی باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور نایروبی گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان نایروبی سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور نایروبی همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان نایروبی را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان نایروبی به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور نایروبی در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور نایروبی را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر نایروبی در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 نایروبی نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور نایروبی خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری نایروبی باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور نایروبی لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی نایروبی کنیا (FOODAGRO)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری نایروبی

    نایروبی پایتخت کشور آفریقایی کنیا است. نایروبی در سال ۱۸۹۹ به عنوان یک اردوگاه بر سر خط راه‌آهن بنیاد شد و در سال ۱۹۰۷ به عنوان پایتخت برگزیده شد. این شهر همچنین مرکز استان نایروبی است. شهر نایروبی در کنار رودخانه نایروبی در جنوب کنیا قرار دارد و ارتفاع آن از سطح دریا ۱۶۶۱ متر است. نایروبی با ۳ تا ۴ میلیون نفر جمعیت ، بزرگ‌ترین شهر شرق آفریقا به‌شمار می‌آید. این شهر امروزه از شهرهای اصلی قاره آفریقا و از مراکز اصلی مالی ، سیاسی و اجتماعی آنست.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ