Loading ..
صفحه اول تورهای آفریقای جنوبی تورهای کیپ تاون تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa)

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) تکمیل ظرفیت

نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا 2024 - 8 روز کیپ تاون

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

امارات
هواپیمایی امارات


خدمات تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور کیپ تاون بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای کیپ تاون در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز کیپ تاون ، مسافت پرواز ، درجه هتل کیپ تاون ، خدماتی که هتل کیپ تاون به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور کیپ تاون هستند. برای اطلاع از قیمت تور کیپ تاون بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور کیپ تاون به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای کیپ تاون تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به کیپ تاون با توجه به شرایط آب و هوای کیپ تاون فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که کیپ تاون خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به کیپ تاون سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان کیپ تاون را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری کیپ تاون و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان کیپ تاون را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان کیپ تاون چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری کیپ تاون را بخرید چون معمولا وقتی تورهای کیپ تاون از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری کیپ تاون از جمله تورهای ارازن کیپ تاون هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان کیپ تاون انتخاب هتل های ارزان کیپ تاون و پروازهای ارزان کیپ تاون است. هتل های 3 ستاره کیپ تاون و هتل های 2 ستاره کیپ تاون از جمله هتل های ارزان کیپ تاون هستند. همچنین پروازهای چارتری کیپ تاون هم در مقایسه با پروازهای دیگر کیپ تاون خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان کیپ تاون باید پروازهای چارتری ارزان کیپ تاون را با هتل های ارزان کیپ تاون رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به کیپ تاون در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان کیپ تاون باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای کیپ تاون نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای کیپ تاون و هتل های کیپ تاون خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان کیپ تاون را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان کیپ تاون این است که تور زمینی کیپ تاون را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس کیپ تاون و یا بلیط قطار کیپ تاون در کنار هتل های ارزان کیپ تاون می‌توانید با تور ارزان به کیپ تاون سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا کیپ تاون وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور کیپ تاون فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور کیپ تاون به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور کیپ تاون هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در کیپ تاون ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور کیپ تاون باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور کیپ تاون گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان کیپ تاون سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور کیپ تاون همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان کیپ تاون را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان کیپ تاون به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور کیپ تاون در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور کیپ تاون را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر کیپ تاون در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 کیپ تاون نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور کیپ تاون خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری کیپ تاون باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور کیپ تاون لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه گردشگری کیپ تاون آفریقا (ILTM Africa)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری کیپ تاون

    کیپ‌تاون (به آفریکانس: Kaapstad) و (به انگلیسی: Cape Town) نام دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی بعد از ژوهانسبورگ است. شهر کیپ‌تاون همچنین پایتخت استان کیپ غربی (Western Cape) می‌باشد. این شهر محبوبترین مقصد جهانگردان در قاره آفریقا است. ساختمان پارلمان آفریقای جنوبی همچنین در شهر کیپ‌تاون قرار دارد.
    شهر کیپ‌تاون یکی از جدی‌ترین نامزدهای میزبانی بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۰۴ بود که نهایتاً به رای کمیته بین‌المللی المپیک ، شهر آتن برای میزبانی بیست و هشتمین دوره از بازی‌های المپیک انتخاب شد.
    این شهر یکی از شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۰ فوتبال در آفریقای جنوبی بود.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ