Loading ..
صفحه اول تورهای انگلستان تورهای لندن تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024
بزرگسال
44,890,000 تومان + $1950
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 موجود

نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا لندن - 5 روز لندن

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 لندن

حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

حرکت 1403/3/28 - ساعت 05:45 دقیقه
برگشت 1403/4/1 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 لندن


دانستنی‌های تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور لندن بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای لندن در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز لندن ، مسافت پرواز ، درجه هتل لندن ، خدماتی که هتل لندن به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور لندن هستند. برای اطلاع از قیمت تور لندن بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور لندن به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای لندن تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به لندن با توجه به شرایط آب و هوای لندن فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که لندن خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به لندن سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان لندن را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری لندن و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان لندن را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان لندن چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری لندن را بخرید چون معمولا وقتی تورهای لندن از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری لندن از جمله تورهای ارازن لندن هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان لندن انتخاب هتل های ارزان لندن و پروازهای ارزان لندن است. هتل های 3 ستاره لندن و هتل های 2 ستاره لندن از جمله هتل های ارزان لندن هستند. همچنین پروازهای چارتری لندن هم در مقایسه با پروازهای دیگر لندن خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان لندن باید پروازهای چارتری ارزان لندن را با هتل های ارزان لندن رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به لندن در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان لندن باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای لندن نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای لندن و هتل های لندن خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان لندن را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان لندن این است که تور زمینی لندن را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس لندن و یا بلیط قطار لندن در کنار هتل های ارزان لندن می‌توانید با تور ارزان به لندن سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا لندن وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور لندن فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور لندن به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور لندن هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در لندن ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور لندن باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور لندن گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان لندن سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور لندن همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان لندن را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان لندن به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور لندن در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور لندن را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر لندن در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 لندن نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور لندن خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری لندن باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور لندن لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024 را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا 2024
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری لندن

  لندن (به انگلیسی: London) پایتخت انگلستان و پادشاهی متحد بریتانیا است. این شهر همچنین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در بریتانیا و بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا نیز هست.
  این شهر که در کنار رود تیمز قرار دارد قدمتی دو هزار ساله دارد و تاریخ ساخت آن به دوران روم باستان برمی‌گردد. سیتی لندن به عنوان هسته تاریخی لندن تاحدود زیادی حفظ شده است و از قرن ۱۹ میلادی توسعه این شهر شروع شده و امروزه این شهر مهم‌ترین شهر انگلستان به شمار می‌آید و ساختار اداری بسیار گسترده‌ای دارد. همچنین شهردار لندن به عنوان شهردار نمونه انتخاب شده است.
  یکی از مراکز مهم مسکونی شهر لندن ، شهر باستانی این شهر است که امروزه دو میلیون نفر را در خود جا داده است. این شهر در سال‌ها پیش با کمک رومی‌ها ساخته شده است. بعد از ساخت شهر لندن ، این شهر مرکز نهضت‌های بزرگ تاریخ بوده است. این گونه از رنسانس انگلیسی با پیشرفت‌های صنعتی و انقلابی و احیای زبان گوتیک همراه بوده است.
  این شهر یکی از مراکز تجاری ، مالی و فرهنگی عمده در جهان است و تأثیر فراوانی در سیاست ، آموزش و پرورش ، سرگرمی ، رسانه‌ها ، معماری و هنر دارد.
  لندن میزبان بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۰۸ ، ۱۹۴۸ و ۲۰۱۲ و پارالمپیک ۲۰۱۲ بوده است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ