Loading ..
صفحه اول تورهای تایلند تورهای بانکوک تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024
بزرگسال
32,980,000 تومان + $320
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 موجود

نمایشگاه معماری بانکوک تایلند - 5 روز بانکوک

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

ماهان
هواپیمایی ماهان

حرکت 1403/2/12 - ساعت 12:45 دقیقه
برگشت 1403/2/16 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور بانکوک بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای بانکوک در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز بانکوک ، مسافت پرواز ، درجه هتل بانکوک ، خدماتی که هتل بانکوک به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور بانکوک هستند. برای اطلاع از قیمت تور بانکوک بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور بانکوک به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای بانکوک تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به بانکوک با توجه به شرایط آب و هوای بانکوک فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که بانکوک خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به بانکوک سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان بانکوک را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری بانکوک و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان بانکوک را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان بانکوک چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری بانکوک را بخرید چون معمولا وقتی تورهای بانکوک از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری بانکوک از جمله تورهای ارازن بانکوک هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان بانکوک انتخاب هتل های ارزان بانکوک و پروازهای ارزان بانکوک است. هتل های 3 ستاره بانکوک و هتل های 2 ستاره بانکوک از جمله هتل های ارزان بانکوک هستند. همچنین پروازهای چارتری بانکوک هم در مقایسه با پروازهای دیگر بانکوک خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان بانکوک باید پروازهای چارتری ارزان بانکوک را با هتل های ارزان بانکوک رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به بانکوک در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان بانکوک باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای بانکوک نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای بانکوک و هتل های بانکوک خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان بانکوک را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان بانکوک این است که تور زمینی بانکوک را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس بانکوک و یا بلیط قطار بانکوک در کنار هتل های ارزان بانکوک می‌توانید با تور ارزان به بانکوک سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا بانکوک وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور بانکوک فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور بانکوک به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور بانکوک هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در بانکوک ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور بانکوک باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور بانکوک گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان بانکوک سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور بانکوک همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان بانکوک را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان بانکوک به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور بانکوک در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور بانکوک را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر بانکوک در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 بانکوک نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور بانکوک خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری بانکوک باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور بانکوک لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024 را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه معماری بانکوک تایلند 2024
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری بانکوک

    بانکوک یا بانگکوک (به تایلندی: กรุงเทพมหานคร) پایتخت کشور تایلند است.بانکوک دارای بیشترین تعداد توریست در مقایسه با شهرهای جهان است.
    مراکز تفریحی بانکوک شامل کاخ بزرگ ، بازار روی آب ، باغ وحش سافاری ورلد ، مزرعه تمساح‌ها ومعبد بودا می‌باشد.
    متروی بانوک در سال ۲۰۰۴ تأسیس شده و هم‌اکنون دارای ۲ خط و ۳۵ ایستگاه می‌باشد ، همچنین بی‌تی‌اس اسکای‌ترین نیز به عنوان یک سیستم ترابری ریلی در سال ۱۹۹۹ با ۲ خط و ۳۴ ایستگاه به بهره‌برداری رسیده‌ است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ