Loading ..
صفحه اول تورهای قطر تورهای دوحه تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 تکمیل ظرفیت

نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) - 5 روز دوحه

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیما یی قطر ایرویز

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
 

     

خدمات تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)

در تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور دوحه بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای دوحه در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز دوحه ، مسافت پرواز ، درجه هتل دوحه ، خدماتی که هتل دوحه به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور دوحه هستند. برای اطلاع از قیمت تور دوحه بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور دوحه به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای دوحه تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به دوحه با توجه به شرایط آب و هوای دوحه فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که دوحه خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به دوحه سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان دوحه را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری دوحه و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان دوحه را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان دوحه چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری دوحه را بخرید چون معمولا وقتی تورهای دوحه از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری دوحه از جمله تورهای ارازن دوحه هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان دوحه انتخاب هتل های ارزان دوحه و پروازهای ارزان دوحه است. هتل های 3 ستاره دوحه و هتل های 2 ستاره دوحه از جمله هتل های ارزان دوحه هستند. همچنین پروازهای چارتری دوحه هم در مقایسه با پروازهای دیگر دوحه خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان دوحه باید پروازهای چارتری ارزان دوحه را با هتل های ارزان دوحه رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به دوحه در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان دوحه باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای دوحه نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای دوحه و هتل های دوحه خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان دوحه را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان دوحه این است که تور زمینی دوحه را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس دوحه و یا بلیط قطار دوحه در کنار هتل های ارزان دوحه می‌توانید با تور ارزان به دوحه سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا دوحه وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور دوحه فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور دوحه به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور دوحه هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در دوحه ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور دوحه باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور دوحه گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان دوحه سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور دوحه همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان دوحه را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان دوحه به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور دوحه در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور دوحه را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر دوحه در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 دوحه نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور دوحه خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری دوحه باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور دوحه لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024 را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه ماشین آلات سنگین دوحه قطر (Heavy Max) 2024
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری دوحه

    دوحه (به انگلیسی: Doha) پایتخت کشور قطر است. این شهر در سواحل خلیج فارس قرار دارد. جمعیت آن بر طبق سرشماری سال ۲۰۰۵ میلادی ۴۰۰٬۰۵۱ نفر بوده‌است.
    قطر در سالهای اخیر به عنوان یک مقصد کاری شناخته شده‌است و جدیداً به عنوان یک شهر توریستی نو ظهور در حال رشد و توسعه شناخته می‌شود. دوحه به عنوان یک شهر مدرن و پویا ساخته شده بر روی ریشه‌های فرهنگی عمیق از میراث فرهنگی بادیه نشینی خود است. بازدید کنندگان از قطر هر آنچه برای یک سفر تابستانی نیاز دارند را در دسترس دارند ، آرامش ، صحرا ، کوچه‌های پر جنب و جوش ، سواحل شنی ، پارک‌های سبز و همچنین هتل‌های لوکس در قطر در دسترس است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ