Loading ..
صفحه اول تورهای امارات متحده عربی تورهای دبی تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy)

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) تکمیل ظرفیت

نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه 2024 - 5 روز دبی

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

ماهان
هواپیمایی ماهان


خدمات تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)

در تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور دبی بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای دبی در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز دبی ، مسافت پرواز ، درجه هتل دبی ، خدماتی که هتل دبی به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور دبی هستند. برای اطلاع از قیمت تور دبی بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور دبی به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای دبی تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به دبی با توجه به شرایط آب و هوای دبی فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که دبی خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به دبی سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان دبی را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری دبی و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان دبی را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان دبی چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری دبی را بخرید چون معمولا وقتی تورهای دبی از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری دبی از جمله تورهای ارازن دبی هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان دبی انتخاب هتل های ارزان دبی و پروازهای ارزان دبی است. هتل های 3 ستاره دبی و هتل های 2 ستاره دبی از جمله هتل های ارزان دبی هستند. همچنین پروازهای چارتری دبی هم در مقایسه با پروازهای دیگر دبی خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان دبی باید پروازهای چارتری ارزان دبی را با هتل های ارزان دبی رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به دبی در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان دبی باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای دبی نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای دبی و هتل های دبی خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان دبی را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان دبی این است که تور زمینی دبی را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس دبی و یا بلیط قطار دبی در کنار هتل های ارزان دبی می‌توانید با تور ارزان به دبی سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا دبی وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور دبی فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور دبی به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور دبی هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در دبی ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور دبی باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور دبی گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان دبی سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور دبی همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان دبی را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان دبی به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور دبی در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور دبی را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر دبی در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 دبی نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور دبی خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری دبی باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور دبی لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه (Middle East Energy)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری دبی

    به جز خرید ، دیدنی‌های دبی دومین اولویت توریست‌ها برای سفر به دبی است. مساحت دبی روی هم رفته کمتر از شش درصد کل خاک امارات متحده عربی است؛ با این حال ، بعد از ابوظبی ، دومین شهر بزرگ در میان شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه‌ی این کشور است و با بیشترین جمعیت ، پایتخت تجاری آن به شمار می‌رود. امروزه دبی با پیشرفت‌های سریع و باورنکردنی‌اش توجه جهان را جلب کرده و مقصد مهمی برای تاجران و گردشگران تمام دنیا به حساب می‌آید به طوری که در سال ۲۰۰۷ هشتمین شهر پربازدید جهان بود. اگر چه دبی به پایتخت خرید خاورمیانه مشهور است و به تنهایی بیش از ۷۰ مرکز خرید بزرگ ، مثل دبی مال که بزرگترین مرکز خرید جهان است را در خود جای داده‌است و بسیاری از گردشگران به قصد خرید در دبی به آن سفر می‌کنند ، ولی دیدنی‌های دبی و مراکز تفریحی آن نیز در نوع خود بی‌نظیر هستند. از جمله سالن‌های سرپوشیده‌ اسکی ، دلفین بی دبی در آتلانتیس پالم ، وایلد وادی یا وادی وحشی ، سافاری ، پارک‌های آبی بزرگ با وسایل بازی بسیار متنوع ، آسمان‌خراش‌های غول‌پیکر و شهربازی‌های مدرن ، دبی لحظات شاد و هیجان‌انگیزی را برای هر گردشگری فراهم می‌کند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ