Loading ..
صفحه اول تورهای آفریقای جنوبی تورهای ژوهانسبورگ تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa)
09129400362 02634100 - مشاور سفر شما: یلدا تجدد
بزرگسال
32,480,000 تومان + $1950
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) موجود

نمایشگاه برق و معدن ژوهانسبورگ آفریقا 2024 - 5 روز ژوهانسبورگ

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه برق و معدن ژوهانسبورگ آفریقا (Electra Mining Africa) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیما یی قطر ایرویز

حرکت 1403/6/12 - ساعت 06:45 دقیقه
برگشت 1403/6/16 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.
درخواست مشاوره از طریق واتساپ
 

     

خدمات تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه برق و معدن ژوهانسبورگ آفریقا (Electra Mining Africa) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور ژوهانسبورگ بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای ژوهانسبورگ در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز ژوهانسبورگ ، مسافت پرواز ، درجه هتل ژوهانسبورگ ، خدماتی که هتل ژوهانسبورگ به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور ژوهانسبورگ هستند. برای اطلاع از قیمت تور ژوهانسبورگ بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور ژوهانسبورگ به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای ژوهانسبورگ تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به ژوهانسبورگ با توجه به شرایط آب و هوای ژوهانسبورگ فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که ژوهانسبورگ خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به ژوهانسبورگ سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان ژوهانسبورگ را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری ژوهانسبورگ و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان ژوهانسبورگ را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان ژوهانسبورگ چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری ژوهانسبورگ را بخرید چون معمولا وقتی تورهای ژوهانسبورگ از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری ژوهانسبورگ از جمله تورهای ارازن ژوهانسبورگ هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان ژوهانسبورگ انتخاب هتل های ارزان ژوهانسبورگ و پروازهای ارزان ژوهانسبورگ است. هتل های 3 ستاره ژوهانسبورگ و هتل های 2 ستاره ژوهانسبورگ از جمله هتل های ارزان ژوهانسبورگ هستند. همچنین پروازهای چارتری ژوهانسبورگ هم در مقایسه با پروازهای دیگر ژوهانسبورگ خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان ژوهانسبورگ باید پروازهای چارتری ارزان ژوهانسبورگ را با هتل های ارزان ژوهانسبورگ رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به ژوهانسبورگ در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان ژوهانسبورگ باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای ژوهانسبورگ نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای ژوهانسبورگ و هتل های ژوهانسبورگ خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان ژوهانسبورگ را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان ژوهانسبورگ این است که تور زمینی ژوهانسبورگ را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس ژوهانسبورگ و یا بلیط قطار ژوهانسبورگ در کنار هتل های ارزان ژوهانسبورگ می‌توانید با تور ارزان به ژوهانسبورگ سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا ژوهانسبورگ وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور ژوهانسبورگ فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور ژوهانسبورگ به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور ژوهانسبورگ هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در ژوهانسبورگ ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور ژوهانسبورگ باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور ژوهانسبورگ گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان ژوهانسبورگ سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور ژوهانسبورگ همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان ژوهانسبورگ را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان ژوهانسبورگ به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور ژوهانسبورگ در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور ژوهانسبورگ را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر ژوهانسبورگ در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 ژوهانسبورگ نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور ژوهانسبورگ خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری ژوهانسبورگ باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور ژوهانسبورگ لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه برق و معدن آفریقا (Electra Mining Africa)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری ژوهانسبورگ

    ژوهانْسبورگ یا یوهانسبورگ بزرگترین شهر کشور آفریقای جنوبی است و در نزد مردم به شهر طلا شهرت دارد. یوهانسبورگ پایتخت اقتصادی و صنعتی محسوب شده و مرکز استان گائوتنگ ، ثروتمندترین استان آفریقای جنوبی است.
    این شهر یکی از ۵۰ شهرهای بزرگ دنیاست و بزرگترین شهر دنیا است که هیچ رودخانه ، دریاچه یا ساحل دریا ندارد.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ