Loading ..
صفحه اول تورهای ویتنام تورهای هانوی تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام تکمیل ظرفیت

نمایشگاه سیم و کابل هانوی ویتنام 2024 - 5 روز هانوی

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه سیم و کابل هانوی ویتنام 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز


خدمات تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه سیم و کابل هانوی ویتنام 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور هانوی بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای هانوی در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز هانوی ، مسافت پرواز ، درجه هتل هانوی ، خدماتی که هتل هانوی به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور هانوی هستند. برای اطلاع از قیمت تور هانوی بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور هانوی به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای هانوی تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به هانوی با توجه به شرایط آب و هوای هانوی فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که هانوی خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به هانوی سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان هانوی را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری هانوی و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان هانوی را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان هانوی چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری هانوی را بخرید چون معمولا وقتی تورهای هانوی از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری هانوی از جمله تورهای ارازن هانوی هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان هانوی انتخاب هتل های ارزان هانوی و پروازهای ارزان هانوی است. هتل های 3 ستاره هانوی و هتل های 2 ستاره هانوی از جمله هتل های ارزان هانوی هستند. همچنین پروازهای چارتری هانوی هم در مقایسه با پروازهای دیگر هانوی خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان هانوی باید پروازهای چارتری ارزان هانوی را با هتل های ارزان هانوی رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به هانوی در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان هانوی باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای هانوی نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای هانوی و هتل های هانوی خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان هانوی را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان هانوی این است که تور زمینی هانوی را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس هانوی و یا بلیط قطار هانوی در کنار هتل های ارزان هانوی می‌توانید با تور ارزان به هانوی سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا هانوی وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور هانوی فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور هانوی به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور هانوی هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در هانوی ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور هانوی باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور هانوی گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان هانوی سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور هانوی همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان هانوی را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان هانوی به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور هانوی در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور هانوی را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر هانوی در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 هانوی نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور هانوی خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری هانوی باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور هانوی لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری هانوی

    هانوی (به ویتنامی: Hà Nội) پایتخت کشور ویتنام و دومین شهر بزرگ این کشور است.
    هانوی از سال ۱۰۱۰ تا ۱۸۰۲ میلادی مهمترین مرکز سیاسی ویتنام به‌شمار می رفت.
    کلانشهر هانوی در سال ۲۰۰۹ میلادی حدود ۶٫۵ میلیون نفر جمعیت داشت که از این تعداد ۲٫۶ میلیون نفر آن در محدوده شهری هانوی ساکن بودند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ