Loading ..
صفحه اول تورهای ترکیه تورهای استانبول تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه
بزرگسال
30,880,000 تومان + $280
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه موجود

نمایشگاه صنایع فلزی استانبول metal expo 2024 - 4 روز استانبول

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه metal expo 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

آتا
هواپیمایی آتا

حرکت 1403/6/21 -
برگشت 1403/6/24 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه

نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه metal expo 2024

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر

در تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه metal expo 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور استانبول بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای استانبول در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز استانبول ، مسافت پرواز ، درجه هتل استانبول ، خدماتی که هتل استانبول به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور استانبول هستند. برای اطلاع از قیمت تور استانبول بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور استانبول به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای استانبول تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به استانبول با توجه به شرایط آب و هوای استانبول فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که استانبول خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به استانبول سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان استانبول را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری استانبول و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان استانبول را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان استانبول چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری استانبول را بخرید چون معمولا وقتی تورهای استانبول از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری استانبول از جمله تورهای ارازن استانبول هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان استانبول انتخاب هتل های ارزان استانبول و پروازهای ارزان استانبول است. هتل های 3 ستاره استانبول و هتل های 2 ستاره استانبول از جمله هتل های ارزان استانبول هستند. همچنین پروازهای چارتری استانبول هم در مقایسه با پروازهای دیگر استانبول خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان استانبول باید پروازهای چارتری ارزان استانبول را با هتل های ارزان استانبول رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به استانبول در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان استانبول باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای استانبول نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای استانبول و هتل های استانبول خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان استانبول را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان استانبول این است که تور زمینی استانبول را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس استانبول و یا بلیط قطار استانبول در کنار هتل های ارزان استانبول می‌توانید با تور ارزان به استانبول سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا استانبول وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور استانبول فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور استانبول به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور استانبول هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در استانبول ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور استانبول باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور استانبول گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان استانبول سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور استانبول همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان استانبول را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان استانبول به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور استانبول در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور استانبول را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر استانبول در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 استانبول نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور استانبول خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری استانبول باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور استانبول لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه صنایع فلزی استانبول ترکیه
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری استانبول

  استانبول به خاطر رستوران های تاریخی غذاهای دریایی اش معروف است. بسیاری از محبوب‌ترین و مجلل‌ترین رستوران‌های غذاهای دریایی شهر در سواحل بسفر قرار دارند (به ویژه در محله‌هایی مانند اورتاکوی ، ببک ، آرناووتکوی ، ینیکوی ، بیلربی و چنگل‌کوی). Kumkapı در امتداد دریای مرمره دارای یک منطقه عابر پیاده است که میزبان حدود پنجاه رستوران ماهی است. رستوران‌های با غذاهای خارجی عمدتاً در مناطق بی‌اغلو ، بشیکتاش ، شیشلی و کادی‌کوی متمرکز هستند.

  جزایر پرنس که در 15 کیلومتری مرکز شهر قرار دارند ، به‌خاطر رستوران‌های غذاهای دریایی‌شان نیز محبوب هستند. جزایر پرنس به دلیل رستوران‌ها ، عمارت‌های تابستانی تاریخی ، و خیابان‌های آرام و بدون ماشین ، مقصد تعطیلات محبوب استانبولی‌ها و گردشگران خارجی است.

  تعدادی از جاذبه‌های گردشگری استانبول عبارتند از موزه ایاصوفیا ، مسجد سلطان احمد ، برج دختر ، مینیا تورک ، تنگه بسفر ، روملی حصار ، یدی کوله (هفت برج) ، برج گالاتا ، کاخ توپکاپی ، کاخ بیلر بی ، کاخ چراغان ، کاخ دلمه‌باغچه تپه‌های چاملیجا (بام استانبول) ، جزیره بیوک آدا (یا پرنسس) ، موزه هنرهای اسلامی ترکیه ، موزه باستان‌شناسی ، موزه فرش ترکیه ، بازار بزرگ استانبول (کاپالی چارشی) ، میسیر چارشیسی (بازار ادویه) ، موزه موزاییک واقع در بازار پشت ایاصوفیه ، موزه قالی واقع در مسجد سلطان احمد.

  خیابان عبدی ایپکچی در نیشانتاشی ، منطقه خرید گالاتاپورت در کاراکوی و خیابان بغدات در سمت آناتولی شهر به مناطق خرید گران قیمت تبدیل شده اند. دیگر نقاط کانونی برای خرید ، اوقات فراغت و سرگرمی عبارتند از Nişantaşı ، Ortaköy ، Bebek ، و Kadıköy. این شهر دارای مراکز خرید متعددی است ، از تاریخی تا مدرن. استانبول همچنین دارای یک زندگی شبانه تاریخی است که مشخصه مشخص شهر برای قرن هاست.

  حدود سه میلیون نفر در روزهای آخر هفته از خیابان استقلال بازدید می کنند. بازار بزرگ که از سال 1461 فعالیت می‌کند ، یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین بازارهای سرپوشیده جهان است. بازار محمودپاشا یک بازار روباز است که بین بازار بزرگ و بازار مصر امتداد دارد که از سال 1660 بازار عمده ادویه استانبول بوده است.

  Galleria Ataköy با افتتاح آن در سال 1987 ، عصر مراکز خرید مدرن را در ترکیه آغاز کرد. از آن زمان ، مراکز خرید به مراکز خرید اصلی خارج از شبه جزیره تاریخی تبدیل شده اند. اکمرکز در سال های 1995 و 1996 از سوی شورای بین المللی مراکز خرید عناوین "بهترین مرکز خرید اروپا" و "بهترین مرکز خرید جهان" را دریافت کرد. İstinye Park در İstinye و Zorlu Center در نزدیکی Levent از جدیدترین مراکز خرید هستند که شامل فروشگاه‌های برترین برندهای مد جهان است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ