Loading ..
صفحه اول تورهای آلمان تورهای دوسلدورف تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024
بزرگسال
34,880,000 تومان + €2090
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 موجود

نمایشگاه آلومینیوم دوسلدورف آلمان - 5 روز دوسلدورف

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه آلومینیوم دوسلدورف آلمان (Aluminium) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

لوفت هانزا
هواپیمایی لوفت هانزا

حرکت 1403/7/16 -
برگشت 1403/7/20 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

نمایشگاه آلومینیوم دوسلدورف آلمان (Aluminium) 2024

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه آلومینیوم دوسلدورف آلمان (Aluminium) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور دوسلدورف بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای دوسلدورف در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز دوسلدورف ، مسافت پرواز ، درجه هتل دوسلدورف ، خدماتی که هتل دوسلدورف به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور دوسلدورف هستند. برای اطلاع از قیمت تور دوسلدورف بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور دوسلدورف به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای دوسلدورف تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به دوسلدورف با توجه به شرایط آب و هوای دوسلدورف فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که دوسلدورف خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به دوسلدورف سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان دوسلدورف را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری دوسلدورف و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان دوسلدورف را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان دوسلدورف چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری دوسلدورف را بخرید چون معمولا وقتی تورهای دوسلدورف از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری دوسلدورف از جمله تورهای ارازن دوسلدورف هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان دوسلدورف انتخاب هتل های ارزان دوسلدورف و پروازهای ارزان دوسلدورف است. هتل های 3 ستاره دوسلدورف و هتل های 2 ستاره دوسلدورف از جمله هتل های ارزان دوسلدورف هستند. همچنین پروازهای چارتری دوسلدورف هم در مقایسه با پروازهای دیگر دوسلدورف خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان دوسلدورف باید پروازهای چارتری ارزان دوسلدورف را با هتل های ارزان دوسلدورف رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به دوسلدورف در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان دوسلدورف باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای دوسلدورف نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای دوسلدورف و هتل های دوسلدورف خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان دوسلدورف را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان دوسلدورف این است که تور زمینی دوسلدورف را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس دوسلدورف و یا بلیط قطار دوسلدورف در کنار هتل های ارزان دوسلدورف می‌توانید با تور ارزان به دوسلدورف سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا دوسلدورف وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور دوسلدورف فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور دوسلدورف به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور دوسلدورف هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در دوسلدورف ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور دوسلدورف باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور دوسلدورف گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان دوسلدورف سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور دوسلدورف همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان دوسلدورف را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان دوسلدورف به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور دوسلدورف در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور دوسلدورف را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر دوسلدورف در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 دوسلدورف نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور دوسلدورف خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری دوسلدورف باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور دوسلدورف لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024 را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium) 2024
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری دوسلدورف

    دوسلدورف ، از شهرهای زیبا و دیدنی کشور آلمان است که در غرب این کشور و در ساحل رودخانه راین قرار گرفته است. به دلیل وجود مراکز تجاری بزرگ و نمایشگاه های مد و لباس به عنوان یک نماد بین المللی آلمانی تبدیل شده است. یکی از مهمترین جشنواره هایی هم که در دوسلدورف برگزار می‌گردد ، جشنواره راین هست که هر سال در ماه ژانویه برگزار می گردد و حدود ۴٫۵ میلیون گردشگر را از کل دنیا به سمت خود جذب می‌نماید. به طور کلی سفر به نقاط مختلف دنیا یکی از هیجان انگیزترین فعالیت هایی است که افراد دوست دارند در زندگیشان انجام دهند اما قبل از سفر ، داشتن اطلاعات کافی درباره جاذبه هایی که در آن مقصد وجود دارد و همچنین چشم اندازی نسبت به رستوران ها و هتل ها و امکانات آنها از جمله نیازهایی است که افراد باید در اختیار داشته باشند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ