Loading ..
صفحه اول تورهای ژاپن تورهای توکیو تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF)
بزرگسال
34,880,000 تومان + $1950
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) موجود

نمایشگاه ماشین ابزار ژاپن (JIMTOF) - 5 روز توکیو

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

حرکت 1403/8/15 -
برگشت 1403/8/19 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) 2024

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور توکیو بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای توکیو در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز توکیو ، مسافت پرواز ، درجه هتل توکیو ، خدماتی که هتل توکیو به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور توکیو هستند. برای اطلاع از قیمت تور توکیو بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور توکیو به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای توکیو تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به توکیو با توجه به شرایط آب و هوای توکیو فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که توکیو خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به توکیو سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان توکیو را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری توکیو و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان توکیو را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان توکیو چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری توکیو را بخرید چون معمولا وقتی تورهای توکیو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری توکیو از جمله تورهای ارازن توکیو هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان توکیو انتخاب هتل های ارزان توکیو و پروازهای ارزان توکیو است. هتل های 3 ستاره توکیو و هتل های 2 ستاره توکیو از جمله هتل های ارزان توکیو هستند. همچنین پروازهای چارتری توکیو هم در مقایسه با پروازهای دیگر توکیو خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان توکیو باید پروازهای چارتری ارزان توکیو را با هتل های ارزان توکیو رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به توکیو در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان توکیو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای توکیو نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای توکیو و هتل های توکیو خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان توکیو را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان توکیو این است که تور زمینی توکیو را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس توکیو و یا بلیط قطار توکیو در کنار هتل های ارزان توکیو می‌توانید با تور ارزان به توکیو سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا توکیو وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور توکیو فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور توکیو به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور توکیو هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در توکیو ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور توکیو باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور توکیو گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان توکیو سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور توکیو همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان توکیو را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان توکیو به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور توکیو در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور توکیو را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر توکیو در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 توکیو نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور توکیو خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری توکیو باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور توکیو لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه ماشین ابزار توکیو ژاپن (JIMTOF)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری توکیو

    مجمع‌الجزایر ژاپن (به ژاپنی: 日本) کشوری در اقیانوس آرام در آسیای شرقی است که یکی از قدرت‌های اصلی اقتصادیِ جهان و سومین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است. ژاپن یک کشور پادشاهی‌است که برمبنای قانون اساسی ژاپن اداره می‌شود. ژاپن کشوری کاملاً محصور شده در آب است که با مرزهای آبی با کشورهای چین ، کره جنوبی ، کره شمالی و روسیه همسایه ‌است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ