Loading ..
صفحه اول تورهای چین تورهای پکن تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE)

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) تکمیل ظرفیت

نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی چین 2024 - 5 روز پکن

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز


خدمات تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) 2024

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور پکن بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای پکن در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز پکن ، مسافت پرواز ، درجه هتل پکن ، خدماتی که هتل پکن به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور پکن هستند. برای اطلاع از قیمت تور پکن بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور پکن به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای پکن تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به پکن با توجه به شرایط آب و هوای پکن فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که پکن خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به پکن سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان پکن را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری پکن و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان پکن را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان پکن چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری پکن را بخرید چون معمولا وقتی تورهای پکن از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری پکن از جمله تورهای ارازن پکن هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان پکن انتخاب هتل های ارزان پکن و پروازهای ارزان پکن است. هتل های 3 ستاره پکن و هتل های 2 ستاره پکن از جمله هتل های ارزان پکن هستند. همچنین پروازهای چارتری پکن هم در مقایسه با پروازهای دیگر پکن خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان پکن باید پروازهای چارتری ارزان پکن را با هتل های ارزان پکن رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به پکن در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان پکن باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای پکن نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای پکن و هتل های پکن خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان پکن را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان پکن این است که تور زمینی پکن را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس پکن و یا بلیط قطار پکن در کنار هتل های ارزان پکن می‌توانید با تور ارزان به پکن سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا پکن وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور پکن فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور پکن به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور پکن هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در پکن ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور پکن باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور پکن گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان پکن سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور پکن همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان پکن را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان پکن به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور پکن در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور پکن را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر پکن در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 پکن نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور پکن خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری پکن باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور پکن لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری پکن

    پکن پایتخت جمهوری خلق چین و یکی از پرجمعیت‌ترین شهرها جهان است. این شهر در سال ۲۰۱۴ بیش از ۲۱٬۵۱۶٬۰۰۰ میلیون نفر سکنه داشته‌است. پکن دومین شهر پرجمعیت چین پس از شانگهای و مرکز سیاسی ، فرهنگی و آموزشی کشور است. فرودگاه بین‌المللی پکن دومین فرودگاه شلوغ جهان از نظر ترافیک مسافران است.
    سابقه تاریخی شهر به حدود سه هزار سال پیش می‌رسد و در هشت قرن اخیر در اغلب دوره‌ها پایتخت چین بوده‌است. کمتر شهرهائی در دنیا هستند که برای دوره‌ای چنین دراز مرکز سیاسی و فرهنگی باقی مانده باشند به همین جهت آثار تاریخی زیادی در شهر وجود دارد.
    متروی پکن در سال ۱۹۶۹ تأسیس شده و هم‌اکنون دارای ۱۸ خط و ۳۳۴ ایستگاه می‌باشد. این مترو پررفت‌وآمدترین مترو در جهان است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ