Loading ..
صفحه اول تورهای هلند تورهای رتردام تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 تکمیل ظرفیت

کنگره جهانی انرژی (WEC) 2024 - 5 روز رتردام

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز


خدمات تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024

دانستنی‌های تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024

آیا پس از اینکه تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور رتردام بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای رتردام در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز رتردام ، مسافت پرواز ، درجه هتل رتردام ، خدماتی که هتل رتردام به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور رتردام هستند. برای اطلاع از قیمت تور رتردام بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور رتردام به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای رتردام تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به رتردام با توجه به شرایط آب و هوای رتردام فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که رتردام خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به رتردام سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان رتردام را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری رتردام و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان رتردام را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان رتردام چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری رتردام را بخرید چون معمولا وقتی تورهای رتردام از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری رتردام از جمله تورهای ارازن رتردام هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان رتردام انتخاب هتل های ارزان رتردام و پروازهای ارزان رتردام است. هتل های 3 ستاره رتردام و هتل های 2 ستاره رتردام از جمله هتل های ارزان رتردام هستند. همچنین پروازهای چارتری رتردام هم در مقایسه با پروازهای دیگر رتردام خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان رتردام باید پروازهای چارتری ارزان رتردام را با هتل های ارزان رتردام رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به رتردام در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان رتردام باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای رتردام نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای رتردام و هتل های رتردام خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان رتردام را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان رتردام این است که تور زمینی رتردام را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس رتردام و یا بلیط قطار رتردام در کنار هتل های ارزان رتردام می‌توانید با تور ارزان به رتردام سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا رتردام وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور رتردام فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور رتردام به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور رتردام هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در رتردام ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور رتردام باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور رتردام گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان رتردام سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور رتردام همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان رتردام را خریداری نمایید

آفر تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان رتردام به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور رتردام در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور رتردام را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر رتردام در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 رتردام نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور رتردام خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری رتردام باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور رتردام لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024

امتیاز مسافران به تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024 را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کنگره جهانی انرژی رتردام هلند (WEC) 2024
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری رتردام

    روتردام از شهرهای زیبای هلند است که با اینکه از نظر تعداد گردشگر به پای آمستردام نمی رسد اما جاذبه های تماشایی زیادی دارد که نمی توان به سادگی از کنار آن ها گذشت. با اینکه بیشتر بناهای تاریخی این شهر در جنگ جهانی دوم از بین رفت اما هنوز هم می توان در آن جاذبه های تاریخی زیادی را پیدا کرد. روتردام در غرب هلند در جنوب منطقه راندستاد قرار دارد و بزرگ ترین بندر اروپاست. شهر در کرانه ی رود «ماس» است و «رته» هم رودخانه کوچکی است که در مرکز این شهر به رود ماس می ریزد. روتردام نسبت به شهرهای دیگر هلند خارجی های بیشتری دارد و تقریبا ۵۰ درصد جمعیتش غیر هلندی هستند.
    آب و هوا : روتردام مثل بقیه قسمت های هلند آب و هوای اقیانوسی معتدل دارد. بودن در نزدیکی ساحل باعث شده تا آب و هوایش کمی ملایم تر از قسمت های دیگر کشور است. در طول سال بارندگی زیاد است و حتی در تابستان هم باران می بارد. هوای تابستان خیلی متغیر است و چندان گرم نیست. در روتردام به ندرت برف می بارد اما روزهایی از زمستان هست که دما زیر صفر هم می شود. مرداد، گرم ترین و دی سردترین ماه سال است. بارانی ترین ماه، آبان و کم باران ترین ماه، فروردین است.
    بهترین زمان سفر : بهترین فصل برای بازدید از این شهر بهار و تابستان است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ