Loading ..
صفحه اول تورهای قزاقستان تورهای آلماآتی تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE)
بزرگسال
39,880,000 تومان + $1950
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) موجود

نمایشگاه نفت و گاز آلماتی قزاقستان 2024 - 5 روز آلماآتی

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه نفت و گاز آلماتی قزاقستان (KIOGE) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

حرکت 1403/7/10 -
برگشت 1403/7/14 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

نمایشگاه نفت و گاز آلماتی قزاقستان (KIOGE) 2024

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه نفت و گاز آلماتی قزاقستان (KIOGE) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور آلماآتی بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای آلماآتی در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز آلماآتی ، مسافت پرواز ، درجه هتل آلماآتی ، خدماتی که هتل آلماآتی به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور آلماآتی هستند. برای اطلاع از قیمت تور آلماآتی بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور آلماآتی به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای آلماآتی تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به آلماآتی با توجه به شرایط آب و هوای آلماآتی فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که آلماآتی خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به آلماآتی سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان آلماآتی را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری آلماآتی و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان آلماآتی را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان آلماآتی چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری آلماآتی را بخرید چون معمولا وقتی تورهای آلماآتی از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری آلماآتی از جمله تورهای ارازن آلماآتی هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان آلماآتی انتخاب هتل های ارزان آلماآتی و پروازهای ارزان آلماآتی است. هتل های 3 ستاره آلماآتی و هتل های 2 ستاره آلماآتی از جمله هتل های ارزان آلماآتی هستند. همچنین پروازهای چارتری آلماآتی هم در مقایسه با پروازهای دیگر آلماآتی خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان آلماآتی باید پروازهای چارتری ارزان آلماآتی را با هتل های ارزان آلماآتی رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به آلماآتی در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان آلماآتی باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای آلماآتی نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای آلماآتی و هتل های آلماآتی خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان آلماآتی را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان آلماآتی این است که تور زمینی آلماآتی را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس آلماآتی و یا بلیط قطار آلماآتی در کنار هتل های ارزان آلماآتی می‌توانید با تور ارزان به آلماآتی سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا آلماآتی وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور آلماآتی فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور آلماآتی به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور آلماآتی هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در آلماآتی ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور آلماآتی باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور آلماآتی گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان آلماآتی سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور آلماآتی همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان آلماآتی را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان آلماآتی به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور آلماآتی در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور آلماآتی را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر آلماآتی در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 آلماآتی نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور آلماآتی خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری آلماآتی باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور آلماآتی لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه نفت و گاز قزاقستان (KIOGE)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری آلماآتی

    آلماتی واژه‌ای قزاقی به معنی «سیبدار» است. نام پیشین این شهر آلماآتا (Алма-Ата) بود. در زمان روسیهٔ تزاری، این شهر ورنیی (Верный) نامیده می‌شد. در منطقهٔ آلماتی تنوع بسیار گونه‌های سیب نشانگر بومی بودن این درخت در جنوب شرقی قزاقستان است.
    طبق ادعایی دیگر ریشهٔ این نام سکایی و ایرانی بوده‌است. وقتی نام‌های شهر یعنی آلماآتا' و ورنی و نام کوه آن یعنی آلاتائو را در رابطه با هم مورد و در رابطه با هم مورد بررسی قرار دهیم می‌بینیم که بخش تائو یا تی (به معنی کوه) است و در زبان سکایی و سانسکریت به معنی کوه است. بخش آلا هم در نام این کوه نشان دهندهٔ واژهٔ فارسی و سکایی آله (عقاب) یعنی پرندهٔ سنتی شکاری صحراگردان این نواحی است؛ بنابراین نام آلاتائو در اصل به زبان سکایی-ایرانی، به معنی کوه عقاب بوده‌است که به صورت آلما آتا درآمده است. حرف «و» در گروه زبان‌های ایرانی (از جمله سغدی و خوارزمی) قابل تبدیل به «م» بوده‌است چنان‌که پسوند «وند» به صورت «مند» هم بیان می‌گردد. حتی نام روسی کهن این شهر یعنی وارنی هم در گروه زبان‌های ایرانی تلفظ واژهٔ «وارغنی» ایرانی (عقاب؛ اوریلو روسی که به صورت اورال نام کوهستان معروف میان شمال آسیا و اروپا است) در لهجه‌های زبان ترکی بوده‌است که در آن‌ها حرف «غ» در میان واژه به صورت «ع» یا «ء» (که در ترکیه آن را «غ» نرم نامیده‌اند) ادا می‌گردد. معنی ظاهری ترکی این کوه یعنی پدر سیب مناسبتی با این شهر سردسیری و استپی شمالی ندارد.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ