Loading ..
صفحه اول تورهای آلمان تورهای فرانکفورت تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil)
بزرگسال
37,880,000 تومان + $1950
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) موجود

نمایشگاه منسوجات خانگی آلمان 2024 - 5 روز فرانکفورت

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت آلمان (Heimtextil) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

لوفت هانزا
هواپیمایی لوفت هانزا

حرکت 1403/2/3 -
برگشت 1403/2/7 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت آلمان (Heimtextil) 2024

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت آلمان (Heimtextil) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور فرانکفورت بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای فرانکفورت در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز فرانکفورت ، مسافت پرواز ، درجه هتل فرانکفورت ، خدماتی که هتل فرانکفورت به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور فرانکفورت هستند. برای اطلاع از قیمت تور فرانکفورت بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور فرانکفورت به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای فرانکفورت تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به فرانکفورت با توجه به شرایط آب و هوای فرانکفورت فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که فرانکفورت خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به فرانکفورت سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان فرانکفورت را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری فرانکفورت و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان فرانکفورت را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان فرانکفورت چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری فرانکفورت را بخرید چون معمولا وقتی تورهای فرانکفورت از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری فرانکفورت از جمله تورهای ارازن فرانکفورت هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان فرانکفورت انتخاب هتل های ارزان فرانکفورت و پروازهای ارزان فرانکفورت است. هتل های 3 ستاره فرانکفورت و هتل های 2 ستاره فرانکفورت از جمله هتل های ارزان فرانکفورت هستند. همچنین پروازهای چارتری فرانکفورت هم در مقایسه با پروازهای دیگر فرانکفورت خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان فرانکفورت باید پروازهای چارتری ارزان فرانکفورت را با هتل های ارزان فرانکفورت رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به فرانکفورت در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان فرانکفورت باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای فرانکفورت نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای فرانکفورت و هتل های فرانکفورت خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان فرانکفورت را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان فرانکفورت این است که تور زمینی فرانکفورت را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس فرانکفورت و یا بلیط قطار فرانکفورت در کنار هتل های ارزان فرانکفورت می‌توانید با تور ارزان به فرانکفورت سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا فرانکفورت وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور فرانکفورت فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور فرانکفورت به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور فرانکفورت هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در فرانکفورت ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور فرانکفورت باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور فرانکفورت گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان فرانکفورت سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور فرانکفورت همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان فرانکفورت را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان فرانکفورت به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور فرانکفورت در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور فرانکفورت را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر فرانکفورت در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 فرانکفورت نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور فرانکفورت خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری فرانکفورت باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور فرانکفورت لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری فرانکفورت

    فرانکفورت ، با جمعیت ۶۹۱٬۵۱۸ نفر ، بزرگ‌ترین شهر ایالت هسن در آلمان است ، با وجودی که پایتخت ایالت به شمار نمی‌رود. فرانکفورت همچنین بعد از برلین ، هامبورگ ، مونیخ و کلن پنجمین شهر بزرگ آلمان است. فرانکفورت با داشتن آسمان‌خراش‌های متعدد شناخته شده‌است و با وجود بورس سهام آلمان و شرکت‌های مالی متعدد ، مرکز مالی و بازرگانی آلمان به شمار می‌رود. در ضمن این شهر میزبان بسیاری از نمایشگاه‌های بین‌المللی معتبر همچون نمایشگاه‌ بین‌المللی اتومبیل فرانکفورت و نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت می‌باشد. فرانکفورت با قرارگیری در امتداد رودخانه‌ٔ ماین ، داشتن پرترددترین فرودگاه آلمان و محل اتصال چندین آزادراه آلمان ، یکی از اصلی‌ترین مبادی حمل و نقل در آلمان است.
    جاذبه‌های گردشگری : در دورهٔ جنگ‌ جهانی دوم بیشتر بناهای واقع در مرکز شهر فرانکفورت تخریب شدند. با این حال بسیاری از آنان بخصوص در رومابرگ با دقت بازسازی شدند. تالار شهر و کلیسای جامع با ابهت سنت‌بارتالامئوس که پادشاهان امپراتوری مقدس روم در قرن ۱۷ام و ۱۸ام در آن تاجگذاری کردند در زمرهٔ این بناها هستند. برای دیدن آسمان‌خراش‌های فرانکفورت به بالای برج این کلیسا بروید. همچنین از ساحل رود ماین می‌توانید تصویر زیبایی از آسمان‌خراش‌های فرانکفورت داشته باشید.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ