Loading ..
صفحه اول تورهای اندونزی تورهای جاکارتا تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA)

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) تکمیل ظرفیت

نمایشگاه قطعات خودرو اندونزی 2024 - 5 روز جاکارتا

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز


خدمات تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا اندونزی (INAPA) 2024

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور جاکارتا بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای جاکارتا در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز جاکارتا ، مسافت پرواز ، درجه هتل جاکارتا ، خدماتی که هتل جاکارتا به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور جاکارتا هستند. برای اطلاع از قیمت تور جاکارتا بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور جاکارتا به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای جاکارتا تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به جاکارتا با توجه به شرایط آب و هوای جاکارتا فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که جاکارتا خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به جاکارتا سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان جاکارتا را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری جاکارتا و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان جاکارتا را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان جاکارتا چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری جاکارتا را بخرید چون معمولا وقتی تورهای جاکارتا از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری جاکارتا از جمله تورهای ارازن جاکارتا هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان جاکارتا انتخاب هتل های ارزان جاکارتا و پروازهای ارزان جاکارتا است. هتل های 3 ستاره جاکارتا و هتل های 2 ستاره جاکارتا از جمله هتل های ارزان جاکارتا هستند. همچنین پروازهای چارتری جاکارتا هم در مقایسه با پروازهای دیگر جاکارتا خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان جاکارتا باید پروازهای چارتری ارزان جاکارتا را با هتل های ارزان جاکارتا رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به جاکارتا در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان جاکارتا باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای جاکارتا نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای جاکارتا و هتل های جاکارتا خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان جاکارتا را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان جاکارتا این است که تور زمینی جاکارتا را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس جاکارتا و یا بلیط قطار جاکارتا در کنار هتل های ارزان جاکارتا می‌توانید با تور ارزان به جاکارتا سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا جاکارتا وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور جاکارتا فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور جاکارتا به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور جاکارتا هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در جاکارتا ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور جاکارتا باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور جاکارتا گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان جاکارتا سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور جاکارتا همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان جاکارتا را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان جاکارتا به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور جاکارتا در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور جاکارتا را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر جاکارتا در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 جاکارتا نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور جاکارتا خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری جاکارتا باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور جاکارتا لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه قطعات خودرو جاکارتا (INAPA)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری جاکارتا

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ