Loading ..
صفحه اول تورهای ترکیه تورهای آنکارا تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara)

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) تکمیل ظرفیت

نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا 2024 - 5 روز آنکارا

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara)
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

ایران ایر
هواپیمایی ایران ایر


خدمات تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara)


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا ترکیه (art ankara) 2024

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر

در تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara)

دانستنی‌های تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara)

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور آنکارا بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای آنکارا در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز آنکارا ، مسافت پرواز ، درجه هتل آنکارا ، خدماتی که هتل آنکارا به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور آنکارا هستند. برای اطلاع از قیمت تور آنکارا بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور آنکارا به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای آنکارا تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به آنکارا با توجه به شرایط آب و هوای آنکارا فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که آنکارا خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به آنکارا سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان آنکارا را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری آنکارا و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان آنکارا را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان آنکارا چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری آنکارا را بخرید چون معمولا وقتی تورهای آنکارا از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری آنکارا از جمله تورهای ارازن آنکارا هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان آنکارا انتخاب هتل های ارزان آنکارا و پروازهای ارزان آنکارا است. هتل های 3 ستاره آنکارا و هتل های 2 ستاره آنکارا از جمله هتل های ارزان آنکارا هستند. همچنین پروازهای چارتری آنکارا هم در مقایسه با پروازهای دیگر آنکارا خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان آنکارا باید پروازهای چارتری ارزان آنکارا را با هتل های ارزان آنکارا رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به آنکارا در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان آنکارا باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای آنکارا نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای آنکارا و هتل های آنکارا خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان آنکارا را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان آنکارا این است که تور زمینی آنکارا را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس آنکارا و یا بلیط قطار آنکارا در کنار هتل های ارزان آنکارا می‌توانید با تور ارزان به آنکارا سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا آنکارا وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور آنکارا فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور آنکارا به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور آنکارا هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در آنکارا ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور آنکارا باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور آنکارا گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان آنکارا سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور آنکارا همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان آنکارا را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان آنکارا به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور آنکارا در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور آنکارا را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر آنکارا در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 آنکارا نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور آنکارا خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری آنکارا باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور آنکارا لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara)

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara)


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara) را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه هنرهای معاصر آرت آنکارا (art ankara)
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری آنکارا

    آنکارا (در قدیم: آنقره) پایتخت و پس از استانبول دومین شهر بزرگ کشور ترکیه است. این شهر همچنین مرکز سیاسی استان آنکارا است. آنکارا شهری جدید و نسبتاً مدرن با ۴٬۳۱۹٬۱۶۷ نفر جمعیت است. از مراکز دیدنی آن می‌توان آرامگاه آتاتورک و برج گردان خرید آتاکوله را نام برد. نام آنکارا از واژه سلتی آنسیرا (Ancyra) به معنای لنگر (anchor) ریشه گرفته است.
    دیدنهای آنکارا عبارتند از : مقبره مصطفی کمال پاشا (آتاتورک) بنیانگذار ترکیه نوین در آنکارا ، حمام رومی‌ها سمبل مبارزان ترکیه برای استقلال کشور ، مسجد حاجی بایرام یکی از مساجد قدیمی ترکیه ساخت سال ۱۴۲۷ ، معبد آگوستوس که در صده اول میلاد ساخته شده است و از آثار رومی‌های شرقی می‌باشد ، ارگ آنکارا که در مرکز این شهر بر روی تپه‌ها بنا شده است و از نمادهای این شهر محسوب می‌شود ، موزه تمدن شهر آنکارا نیز یکی از مکانهای تاریخی این شهر برای توریستهای آن شهر است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ