تور مسکو و سنت پترزبورگ
هواپیمایی ماهان
تور مسکو و سنت پترزبورگ

7 روزه - هتل آزیموت سن پترزبورگ و هتل مسکو ماریوت تورسکایا

اجرای تور: 1401/11/20

29,490,000 تومان $115 +

تور روسیه (شفق قطبی)
هواپیمایی ماهان
تور روسیه (شفق قطبی)

7 روزه - هتل رنسانس مسکو مونارک سنتر و هتل آزیموت سیتی مورمانسک

اجرای تور: 1401/11/27

52,380,000 تومان $120 +

تور مسکو و سن پترزبورگ روسیه
هواپیمایی ماهان
تور مسکو و سن پترزبورگ روسیه

8 روزه - هالیدی این سن پترزبورگ موسکووسکی ووروتا و هالیدی این مسکو - تاگانسکی

اجرای تور: 1401/12/29

19,490,000 تومان 490$ +

تور نمایشگاه نان و شیرینی مسکو
هواپیمایی ماهان
تور نمایشگاه نان و شیرینی مسکو

4 روزه - هتل نووتل مسکو سنتر

اجرای تور: 1402/3/24

17,800,000 تومان $1890 +

نمایشگاه بین المللی آب و محیط زیست مسکو 2023
هواپیمایی ماهان
نمایشگاه بین المللی آب و محیط زیست مسکو 2023

3 روزه - هتل نووتل

اجرای تور: 1402/6/16

14,980,000 تومان $120 +

تور نمایشگاه مواد غذایی مسکو World Food Moscow
هواپیمایی ماهان
تور نمایشگاه مواد غذایی مسکو World Food Moscow

4 روزه - هتل دبل تری بای هیلتون

اجرای تور: 1402/6/29

18,980,000 تومان $1890 +

تور مسکو و کازان
هواپیمایی آتا
تور مسکو و کازان

8 روزه - هتل کوموس و ایبیس کازان

اجرا نمی‌شود

17,880,000 تومان $1250 +

تور مکزیک ، کوبا و روسیه
هواپیمایی ماهان
تور مکزیک ، کوبا و روسیه

16 روزه - هتل هیلتون

اجرا نمی‌شود

44,880,000 تومان $4850 +

تور سوچی روسیه
هواپیمایی ماهان
تور سوچی روسیه

8 روزه - هتل رادیسون و ریکسوس

اجرا نمی‌شود

38,680,000 تومان

تور کوبا و روسیه
هواپیمایی ماهان
تور کوبا و روسیه

11 روزه - هتل بلیو اکسپرس

اجرا نمی‌شود

33,800,000 تومان $2110 +
جاذبه‌های توریستی کشور روسیه

روسیه با نام رسمی فدراسیون روسیه پهناورترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع است و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی ؛ و نیز با دریای خزر ، دریای سیاه و دریای بالتیک مرز آبی دارد. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی ، و با کشورهای پیرامون دریای برینگ ، دریای ژاپن ، دریای کاسپین ، دریای سیاه و دریای بالتیک ارتباط دریایی دارد. روسیه با ۱۷٬۰۷۵٬۴۰۰ کیلومتر مربع وسعت ، پهناورترین کشور جهان است. پایتخت روسیه شهر مسکو است که در باختر و بخش اروپایی کشور قرار دارد و بزرگترین شهر اروپا به شمارست. زبان رسمی روسیه ، زبان روسی است؛ ولی ۲۷ زبان رسمی دیگر نیز در جمهوری‌ها و مناطق خودگردان این کشور وجود دارد. روسیه کشوری فدرال با تقسیمات کشوری پیچیده‌ای است که شامل ۸۳ واحد فدرال از جمله ۲۱ جمهوری خودگردان می‌شود. روسیه فرهنگ پرباری دارد و نویسندگان سرشناسی همچو تولستوی و داستایوفسکی را پرورانده است. واحد پول روسیه روبل است. روسیه با تولید ناخالص داخلی ۲۱۱۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۳ هشتمین اقتصاد بزرگ جهان (ششمین بر مبنای قدرت برابری خرید) بوده‌است. این کشور پس از فروپاشی شوروی به اقتصاد بازار روی آورده‌است و به منابع طبیعی عظیم خود متکی است. درآمد سرانهٔ این کشور در سال ۲۰۱۳ بیش از ۱۸ هزار دلار (بر مبنای قدرت برابری خرید) که این کشور را در رتبه پنجاه و هفتم دنیا می نشاند. این کشور یکی از پنج عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل ، عضو گروه هشت ، شورای اروپا ، سازمان تجارت جهانی ، سازمان همکاری شانگهای و کشورهای مستقل همسود است.

کاخ کرملین مسکو - شهر مسکو نه فقط پایتخت کشور روسیه است بلکه از شهرهای توریستی این سرزمین نیز به حساب می آید و کاخ های متعدد با شکوهی را از زندگی پادشاهان سلطنت را دارد که بناهای عظیم آن بسیار محسور کننده است. کاخ کرملین مسکو ازدیدنی های کشور روسیه  است که در بین گردشگران زبانزد است. این کاخ در میدان سرخ مسکو که از میادین اصلی شهر است قرار دارد و هر ساله گردشگران بی شماری از آن بازدید می کنند. قدمت این کاخ ۶۰۰ سال است و خود کلمه روسی کرملین به معنای دژ است. از همین رو این کاخ، یک دژ دفاعی سلطنتی بزرگ بوده است که برای حفاظت از پادشاه تاسیس شده است. این کاخ امروزه مکان بسیار مهمی برای سیاست مداران روسی    به شمار میرود که محل زندگی رئیس جمهور روسیه نیز در این مکان هست. در بسیاری از مواقع  به خاطر قرار ها و ملاقات سیاسی رئیس جمهور با دیگر مقامات رسمی کشور بازدید گروهی در آن انجام نمی شود و اگر می خواهید از این کاخ بازدید کنید روزانه شرایط بازدیدی این مجموعه  را در وب سایت کاخ کرملین مشاهده کنید.

میدان سرخ مسکو - از دیگر دیدنی های کشور روسیه  میدان سرخ مسکو است و مشهورترین نماد کشور روسیه است‌ میدان سرخ علاوه بر جاذبه های گردشگری اش محل رویدادهای مهم سیاسی و اجتماعی نیز بوده است. در این میدان شما اوج شکوه معماری روسی را مشاهده می کنید‌. یادمان  لنین، کلیسای جامع سنت باسیل، کلیسای جامع کازان، کاخ کرملین دروازه ایبرین و موزه دولتی تاریخ مسکو در این شهر قرار دارد. هنگامی در این میدان قرار بگیرید ساختمان های با گنبد های کوچک رنگارنگ در طرح های متنوع می بییند که امروزه  لوگوی و نماد کشور روسیه محسوب می شود و تنهایی جایی در دنیا است که چندین گنبدخانه کوچک رنگارنگ مدرن  را دارد. در طرف دیگر ساختمان های با نمای سرخ روبه روی شما قرار دارد‌ اگر به روسیه سفر کردید و دوست داشتید بناهای باشکوه آن را ببینید حتما از میدان سرخ بازدید کنید.


آژانس پرواز نقره‌ای

آژانس پرواز نقره‌ای ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت ، بین داریوش و سه باندی ، ساختمان 47

026 3444 9642 :شماره پشتیبانی

logo-samandehi

© 2023 - 1401 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

Designed by X-Commerce

ساناز ستاری: مشاور سفر شما
درخواست مشاوره از طریق واتس‌آپ
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید