Loading ..
نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024


نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024

نمایشگاه بین المللی گردشگری MITT بزرگترین نمایشگاه این صنعت است که در قالب B2B برگزار می شود. این نمایشگاه بیشترین حجم مخاطب در صنعت گردشگری را از روسیه و سراسر جهان جذب خود می کند. این نمایشگاه یکی از ۵ نمایشگاه بزرگ گردشگری در جهان است و در میان جامعه صنعت گردشگری بین المللی به خوبی شناخته شده است.

این نمایشگاه که از طرف گروه ITE تدارک دیده شده است، در کشورهای روسیه ، اوکراین ، قزاقستان، آذربایجان و ترکیه برگزار می شود.

خصوصیات نمایشگاه MITT مسکو:

  • حضور ۲۲٫۷۷۷ بازدیدکننده از ۸۰ منطقه روسیه و ۹۰ کشور خارجی
  • حضور ۱٫۷۹۹ کمپانی عضو
  • حضور ۲۳۹ کشور و منطقه از جهان
  • فضایی به مساحت ۴۰۰۰۰ متر مربع
  • ۷ غرفه و تالار

محل برگزاری نمایشگاه MITT مسکو: نمایشگاه بین المللی مسکو( اِکسپوسنتر)، مرکز شهر مسکو

تاریخ برگزاری نمایشگاه MITT مسکو: از 19 الی 21 مارس  ( 29 اسفند الی 2 فروردین ماه)

ساعات برگزاری نمایشگاه MITT مسکو: 19 و 20 مارس از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰، 21 مارس از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۶:۰۰


نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو (MITT) هر ساله برگزار می شود و یکی از پنج نمایشگاه گردشگری برتر در سراسر جهان است. این نمایشگاه بسیار مورد توجه جامعه گردشگری بین المللی است. ام آی تی تی مکان ملاقاتی برای کسانی است که در خدمت این صنعت هستند و فرصتی است تا با همکاران و مشتریان این صنعت ارتباطات را گسترده تر کنند. به علاوه، این نمایشگاه به برگزارکنندگان این امکان را می دهد تا نسبت به مقاصد گردشگری آگاهی بیشتری کسب کنند، برنامه های جدید خود را ارائه دهند و درک حقیقی نسبت به بازار سفر روسیه به دست آورند.

نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 ، نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو (MITT) 2024 ، نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی روسیه (MITT) 2024 ، نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) ، نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو (MITT) ، نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی روسیه (MITT)

امتیاز خوانندگان به وبلاگ نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024
امتیاز مسافران به eTours.DataAccess.TA_Articleنظرات خوانندگان به وبلاگ نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024

نظری ثبت نشده است

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ