New Hotels
هتل‌های یزد


هتل موزه فهادان یزد
ایران ، یزد ، خیابان امام خمینی ، خیابان فهادان ، روبروی زندان اسکندر
Fahadan Museum Yazd Hotel
Imam Khomeini Street, Fahadan Street

هتل موزه فهادان یزد - هتل موزه فهادان از سری هتل‌های زنجیره‌ای مهر در قلب شهر تاریخی یزد قرار گرفته است. فهادان در ساختمانی تاریخی معروف به خانه تهرانی‌ها در دوره قاجاریه احداث گردیده و قدمت آن به ۲۵۰ سال پیش باز می‌گردد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
3,930,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل تهرانی یزد
ایران ، یزد ، میدان ابوالفضل ، ابتدای جاده نفت
Tehrani Yazd Hotel
Abolfazl Square, the beginning of the oil road

هتل تهرانی یزد - هتل چهار ستاره تهرانی یزد در سال ۱۳۸۱ افتتاح و در شهر کویری و تاریخی یزد واقع گردیده است. از مزایای این مجموعه می‌توان به دسترسی آسان به مراکز خرید ، بافت تاریخی از جمله باغ دولت آباد ، مسجد جامع ، میدان امیر چخماق اشاره نمود.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
3,560,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل باغ مشیرالممالک یزد
ایران ، یزد ، خیابان انقلاب ، بلوار مشیرالممالک
Moshirolmamalek Garden Yazd Hotel
Enghelab Street, Moshiralammalek Blvd

هتل باغ مشیرالممالک یزد - هتل چهار ستاره باغ مشیر الممالک در حاشیه بافت قدیم شهر تاریخی یزد می‌باشد. این باغ در اواخر دوره قاجار ساخته شد و در سال ۱۳۷۹ با ایجاد تغییراتی در ساختمان بنا و کاربری از فضاهای این مجموعه تبدیل به هتل شد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
7,000,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل راه و ما یزد
ایران ، یزد ، صفائیه ، میدان ریاضی ، بلوار ابن سینا
Rah-O-Ma Hotel & Restaurant
Safayeh, Riazi Square, Ibn Sina Blvd.

هتل راه و ما یزد - هتل چهار ستاره راه و ما یکی از هتل های تازه تاسیس استان یزد با معماری مدرن ، واقع در منطقه ای امن و به دور از هیاهوی زندگی ماشینی و شهری می باشد . فضای آرام ایجاد شده توسط پرسنل آموزش دیده این مجموعه در هتل باعث می شود اوقاتی آرام و بدون دغدغه را تجربه کنید.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
6,580,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل سنتی مهر یزد
ایران ، یزد ، خیابان قیام ، کوچه لب خندق
Mehr Traditional Yazd Hotel
Ghiyam street, Khandagh Alley

هتل سنتی مهر یزد - هتل سنتی مهر در قلب شهر زیبا و کویری یزد واقع گردیده است. این هتل در ساختمان تاریخی و خشتی معروف به خانه زرگر یزدی در دوره قاجاریه بنا شده است. این هتل که اولین هتل سنتی بزرگ در یزد می باشد از دو حیاط شامل حیاط اصلی و نارنجستان ، بادگیرهای بلند ، تالار بزرگ ، سرداب زیبا و فعال ، هشتی ، شیشه های رنگین ، دربهای چوبی ، پشت بامی دیدنی و مشرف به بافت تاریخی یزد با چشم اندازی بی نظیر و ... تشکیل شده و هم اکنون به ثبت آثار تاریخی ایران رسیده است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
5,670,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل زنبق یزد
ایران ، یزد ، بلوار جمهوری ، کوچه زنبق
Zanbagh Yazd Hotel
Republican Boulevard, lily alley

هتل زنبق یزد - هتل زنبق یکی از بهترین هتل‌های شهر یزد است که در بلوار ورودیه‌ی شهر واقع شده است. هتل زنبق را در یکی از مناطق آرام و خوش آب و هوای شهر یزد ساخته‌اند تا از سر و صدای شهر دور باشد و مسافران بتوانند چند روزی را دور از مشغله‌های روزانه استراحت کنند. با این حال ، هتل زنبق به فرودگاه و مراکز تجاری و نقاط دیدنی شهر دسترسی آسانی دارد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
4,060,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل لاله یزد
ایران ، یزد ، بلوار بسیج ، جنب آب انبار گلشن
Laleh Yazd Hotel
Basij Boulevard, next to Golshan Warehouse

هتل لاله یزد - هتل لاله یزد در قدیم با نام خانه‌ی گلشن شناخته می‌شده و ساختمانش متعلق به دوره‌ی قاجار است. این ساختمان تا قبل از سال ۵۷ به عنوان منزل مسکونی مورد استفاده قرار گرفته و بعد از چند سال متروک بودن ، در سال ۷۹ روند بازسازی‌اش آغاز شد و در سال ۸۲ به عنوان هتل لاله به بهره‌برداری رسید.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
2,930,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل فاضلی یزد
ایران ، یزد ، خیابان امام ، خیابان مسجد جامع ، میدان وقت الساعت
Fazeli Yazd Hotel
Imam Street, Jame Mosque Street, Vaght Alsaat Square

هتل فاضلی یزد - یکی از نوساز ترین هتل‌های یزد که از معماری سنتی برخوردار است ، هتل فاضلی یزد است. بنای هتل یکی از آثار به جای مانده از اواخر دوره صفوی است که بازسازی آن سالها به طول انجامیده و در نهایت در سال 1395 درهایش به روی مهمانان گشوده شده است. در هتل فاضلی تلفیقی از سنت و مدرنیته به چشم می‌خورد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
2,900,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل پارسیان صفائیه یزد
ایران ، یزد ، صفائیه ، میدان ابوذر ، خیابان تیمسار فلاحی

هتل پارسیان صفائیه یزد - هتل پنج ستاره صفائیه در خوش آب و هوا ترین منطقه شهر یزد واقع شده است. هتل پارسیان صفائیه علاوه بر حفظ زیبایی‌های فرهنگی و سنتی ایرانی با استفاده از تجهیزات و امکانات مدرن بهترین خدمات را برای مسافران گرامی‌فراهم می‌کند ، همچنین هتل در نقطه‌ای واقع شده که دسترسی به دیگر نقاط شهر را در کمترین زمان ممکن میسر ساخته است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
4,850,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل ارگ جدید یزد
ایران ، یزد ، صفائیه ، میدان اطلسی ، بلوار اشرف ، بلوار مناجات ، هتل ارگ جدید

هتل ارگ جدید یزد - هتل ارگ جدید یزد در اولین شهر خشتی جهان در سال ۱۳۹۳ افتتاح گردیده است. هتل ارگ جدید یزد در دو طبقه و ۶۸ واحد اقامتی با دارا بودن محیط آرام پذیرای شما میهمانان گرامی ‌می‌باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
4,500,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل سنتی ملک التجار یزد
ایران ، یزد ، خیابان قیام ، بازار پنجه علی

هتل سنتی ملک التجار یزد - هتل چهار ستاره سنتی ملک التجار یزد در خانه ای تاریخی به همین نام تاسیس شده است. این خانه متعلق به فردی به نام حاج علی عسکر شیرازی از تجار با سابقه یزدی بوده است. هتل آنتیک ملک التجار یزد اولین هتل خشتی در جهان است که از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را آغاز کرده و مجددا در سال ۱۳۹۰ بازسازی شده است. این هتل جنب بازار و میدان خان قرار دارد و برای رسیدن به هتل بایستی از میدان خان و بازار پنجه علی عبور کرد و ورودی آن دارای کوچه ای باریک و دراز و با دیوار هایی بلند است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
5,960,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل پارسیان یزد
ایران ، یزد ، بلوار جمهوری ، کوچه جنب بیمارستان افشار

هتل پارسیان یزد - هتل سه ستاره پارسیان تحت پوشش شرکت گروه هتل‌های پارسیان در شهر کویری یزد واقع شده است. هتل با قدمت سی ساله تا کنون در مجموعه‌ای از باغی باصفا ، با معماری سنتی و طبیعت سرسبز و محیطی آرام با امکانات رفاهی مناسب میزبان مسافران شهر یزد می‌باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
4,430,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر یزد
مشخص‌ترین وجهه شهر ، معماری خاص کویری آن است. بادگیرها ، مناره‌ها و گنبدها مشخص‌ترین جنبه ظاهری معماری شهر است. در این معماری از بادگیر برای گرفتن جریان باد و خنک کردن فضای ساختمان به کار می‌رفته‌است. بافت و ساخت معماری ویژهٔ منطقهٔ یزد از بارزترین نمونه‌های معماری خاص اقلیم‌های گرم و خشک در جهان است. تناسب آن با نیازها و شرایط اقلیمی- فرهنگی مردم منطقه ، گذشته از زیبایی خاص این معماری ، از ویژگی‌های آن است. در مرکز هر محله معمولاً حمام ، بازارچه ، آب انبار ، مسجد ، حسینیه ، لرد ، کارگاه‌های کوچک ، جوی آب (برای دسترسی به قنات) قرار دارد که بسیاری از این امکانات هنوز پابرجا هستند.