24 ساعته بدون پرداخت ، درخواست رزرو خود را ثبت کنید. خانم کمپانی در ساعت اداری جهت رزرو قطعی با شما تماس می‌گیرد. شرایط قرارداد.

اقامتگاه سنتی ماه بی بی

ایران ، اردکان
قیمت اتاق از 180,000 تومان / هر شب

اقامتگاه سنتی ماه بی بی ( اقامتگاه بوم گردی ) - اقامتگاه ماه بی بی اردکان که به سبک سنتی طراحی شده است ، علاقه مندان زیادی را به این سبک معماری به خود جذب کرده است. هتل ماه بی بی اردکان در بافت تاریخی این شهر واقع است و دسترسی آسانی به نقاط مختلف شهر دارد. خانه سنتی ماه بی بی اردکان دارای یک بادگیر و پایاب متصل به قنات است که از مزایای این اقامتگاه به شمار می آید. اقامتگاه ماه بی بی با قدمت بیش از 300 سال ، پذیرای گردشگران می باشد.

پارکینگ با صبحانه


اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی اردکان جهت ارائه خدمات به گردشگران در اسفندماه سال 1395 مرمت شد. این اقامتگاه که از خانه های بازمانده از دوران صفویه است ، دارای 9 باب اتاق می باشد. اقامتگاه ماه بی بی اردکان که به سبک سنتی طراحی شده است ، علاقه مندان زیادی را به این سبک معماری به خود جذب کرده است. هتل ماه بی بی اردکان در بافت تاریخی این شهر واقع است و دسترسی آسانی به نقاط مختلف شهر دارد. خانه سنتی ماه بی بی اردکان دارای یک بادگیر و پایاب متصل به قنات است که از مزایای این اقامتگاه به شمار می آید. اقامتگاه ماه بی بی با قدمت بیش از 300 سال ، پذیرای گردشگران می باشد. به دلیل حفظ معماری سنتی و القاء حسی نوستالژیک ، 6 باب از اتاق های اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی اردکان فاقد تخت ، حمام و سرویس بهداشتی هستند ، برای آسایش هرچه بیشتر مهمانان ، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه اقامتگاه تعبیه شده است. همچنین اتاق ها فاقد تلویزیون و یخچال می باشند. آشپزخانه با امکان پخت و پز و یخچال نیز به صورت عمومی در حیاط اقامتگاه وجود دارد. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند ، می توانند در اقامتگاه بومگردی طعم زندگی به سبک سنتی را تجربه کنند.


7 اقامت در اردکان

اتاق‌های اقامتگاه سنتی ماه بی بی

اتاق یک نفره
اتاق یک نفره
یک تخت سینگل

دید اتاق حیاط
1 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه . دو اتاق 12 متری که توسط یک بهم وصل شده اند .

پارکینگ
با صبحانه
دارای حمام و سرویس بهداشتی . فاقد تلویزیون و یخچال ( یخچال به صورت عمومی در فضای اقامتگاه )

210,000 تومان
180,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق دو نفره
اتاق دو نفره
دو تخت سینگل

دید اتاق حیاط
2 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

پارکینگ
با صبحانه
دارای حمام و سرویس بهداشتی . فاقد تلویزیون و یخچال ( یخچال به صورت عمومی در فضای اقامتگاه )

280,000 تومان
252,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق سه نفره
اتاق سه نفره
13 متر مربع سه تخت سینگل

دید اتاق حیاط
3 بزرگسال و 0 کودک
یک نفر ظرفیت اضافه ( 35 ، 000 تومان )

پارکینگ
با صبحانه
دارای حمام و سرویس بهداشتی . فاقد تلویزیون و یخچال ( یخچال به صورت عمومی در فضای اقامتگاه )

444,000 تومان
404,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق چهار نفره
اتاق چهار نفره
12 متر مربع چهار تخت سینگل

دید اتاق حیاط
4 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

پارکینگ
با صبحانه
فاقد سرویس بهداشتی و حمام و یخچال . سرویس بهداشتی و حمام و یخچال به صورت عمومی در فضای اقامتگاه.

470,000 تومان
436,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق هشت نفره کانکت
اتاق هشت نفره کانکت
24 متر مربع کف خواب

دید اتاق حیاط
8 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

پارکینگ
با صبحانه
فاقد سرویس بهداشتی و حمام و یخچال . سرویس بهداشتی و حمام و یخچال به صورت عمومی در فضای اقامتگاه.

556,000 تومان
532,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق پنج نفره
اتاق پنج نفره
12 متر مربع کف خواب

دید اتاق حیاط
5 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

پارکینگ
با صبحانه
فاقد سرویس بهداشتی و حمام و یخچال . سرویس بهداشتی و حمام و یخچال به صورت عمومی در فضای اقامتگاه.

556,000 تومان
534,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود
اقامتگاه سنتی ماه بی بی اردکان
اقامتگاه سنتی ماه بی بی
اقامتگاه ماه بی بی اردکان
رستوران اقامتگاه سنتی ماه بی بیسوالات متداول مشتریان درباره اقامتگاه سنتی ماه بی بی از مشاوران سفر


امکانات و خدمات افامتگاه
تلویزیون
یخچال (مینی بار)
حمام ، سرویس بهداشتی
لابی
پارکینگ
روم سرویس 24 ساعته
تلفن
فاصله اقامتگاه سنتی ماه بی بی تا اماکن اصلی شهر

اصله تا فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد 62.3 کیلومتر ( 55 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا ایستگاه راه آهن اردکان 14.1 کیلومتر ( 14 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا پایانه مسافربری اردکان 5.4 کیلومتر ( 7 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا چاپارخانه میبد 14.4 کیلومتر ( 18 دقیقه ) ، فاصله تا برج تاریخی محمود آباد میبد 10.4 کیلومتر ( 13 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا نارین قلعه میبد 13.9 کیلومتر ( 17 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا قلعه بارجین میبد 10 کیلومتر (15 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا آب انبار حاج شیخ میبد 10.6 کیلومتر ( 13 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا باغ دولت آباد یزد ( میزبان بلند ترین بادگیر جهان ) 63.4 کیلومتر ( 58 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا بازار مسگر ها 63.4 کیلومتر ( 58 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا بازار و حمام خان (طولانی ترین بازار یزد) 63.6 کیلومتر ( 1ساعت با ماشین ) ، فاصله تا مجموعه امیر چقماق 63.9 کیلومتر ( 1 ساعت و 1 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا میدان مارکار (نقطه وسط ایران) 63.4 کیلومتر ( 1 ساعت و 6 دقیقه ) ، فاصله تا مسجد جامع اردکان 950 متر ( 12 دقیقه پیاده ) ، فاصله تا آتشکده زرتشتیان یزد 67.5 کیلومتر ( 1 ساعت . 1 دقیقه )

جاذبه‌های گردشگری اردکان ، ایران

اردکان مرکز شهرستان اردکان در استان یزد است. این شهر دارای وسعت بسیاری است و یک ثلث از وسعت استان یزد را به خود اختصاص داده است. اردکان که معروف به وسیع‌ترین شهر استان یزد است ، حدود ۲۴ هزار کیلومتر مساحت دارد. شهر اردکان از لحاظ تاریخی سابقه بسیاری دارد و امروزه هنوز هم قسمتی از حصارهای تاریخی شهر اردکان برجای مانده است. شهر اردکان دارای بافت قدیمی و معماری خاص خود است. این شهر باسابقه و تاریخی ، امروزه کارخانجات بسیاری را در خود جای داده و به همین دلیل ، عنوان قطب فولاد را به خود اختصاص داده است.
برخی سابقه شهر اردکان را به بعد از اسلام می‌رسانند. این در حالی است که نام اردکان و ریشه آن به زبان‌های باستانی ایران باز می‌گردد. مطابق منابع ، هسته اولیه شهر اردکان در گذشته ، محلی در ۱۰ کیلومتری شمال شهر اردکان فعلی بوده که اکنون زردُک نامیده می‌شود که بعد از اسلام نیز محل سکونت بوده است. می‌توان خرابه‌های خانه‌های مسکونی ، مسجد ، بازار ، قلعه و حسینیه قدیمی اردکان را در آن مشاهده کرد. علت تغییر مکان شهر به قسمت‌های پایین‌تر ، پیدا شدن آب شیرین در قسمت‌های کنونی شهر اردکان است. گفته شده اولین هسته شهر اردکان کنونی در قرن هشتم هجری قمری بنیاد گذاشته شد.
در مورد وجه تسمیه اردکان گفته شده که این نام از دو بخش «ارد» و «کان» تشکیل شده که ارد به معنای مقدس (به احتمال بسیار ریشه در ارت اوستایی در معنای راستی دارد) و کان در معنای جایگاه و مکان است. به این مفهوم اردکان در معنای جایگاه یا سرزمین مقدس (اگر ارد را همان ارت بدانیم سرزمین راستی هم معنا می‌دهد) شناخته می‌شود. بر این اساس احتمال می‌رود که بانیان شهر اردکان یا ارتاکان زرتشتی بوده باشند. بافت تاریخی اردکان یکی از سالم‌ترین بافت‌های ایران است که از گزند فرسایش به دور مانده است که علت آن کم بودن برف و باران در این منطقه و دور بودن از مرزهای کشور و مصون ماندن از حملات خارجی است. از لحاظ تاریخی شهر اردکان از دوره افشار به بعد جزی ایالت یزد بوده و در تمام دوره قاجار نیز جزی این ایالت محسوب می‌شد.
سوغات شهر اردکان را حلوا ارده و روغن کنجد تشکیل می‌دهند که در بازدید از شهر می‌توانند توجه گردشگران را به خود جلب کنند.

آدرس و موقعیت اقامتگاه سنتی ماه بی بی کجاست؟
Mahbibi traditional accommodation • Taleghani Street, Mirdamad Street, historical texture
tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-415

آدرس اقامتگاه سنتی ماه بی بی - ایران ، اردکان ، خیابان طالقانی ، خیابان میرداماد ، بافت تاریخی
فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت اقامتگاه سنتی ماه بی بی؟

اعضای تیم اقامتگاه سنتی ماه بی بی در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو اقامتگاه سنتی ماه بی بی چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی اقامتگاه سنتی ماه بی بی در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه اقامتگاه سنتی ماه بی بی را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو اقامتگاه سنتی ماه بی بی به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو اقامتگاه سنتی ماه بی بی را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه اقامتگاه سنتی ماه بی بی را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های اقامتگاه سنتی ماه بی بی واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در اقامتگاه سنتی ماه بی بی اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به اقامتگاه سنتی ماه بی بی ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در اقامتگاه سنتی ماه بی بی در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات اقامتگاه سنتی ماه بی بی برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با اقامتگاه سنتی ماه بی بی چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای اقامتگاه سنتی ماه بی بی را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای اقامتگاه سنتی ماه بی بی می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.نظرات و پیشنهادات


، نظرات و پیشنهادات خود به خدمات اقامتگاه سنتی ماه بی بی را ثبت کنید

 
به خدمات اقامتگاه سنتی ماه بی بی امتیاز دهیدنظرات مسافران به خدمات اقامتگاه سنتی ماه بی بی
نظری ثبت نشده است


بیشتر بمانید در اردکان ، ایران - اقامتگاه‌های پیشنهادی ما