تور باکو آذربایجان موجود

8 روزه باکو
هتل لیک پالاس باکو ( هتل چهار ستاره )

بازدید از شهر باکو
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

ایران ایر
هواپیمایی ایران ایر

5 الی 1401/9/28
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

هزینه 8 روز اقامت در هتل‌های باکو

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل چهار فصل باکو
5 ستاره
31,038,000تومان 40,349,400تومان 27,934,200تومان تماس بگیرید
هتل تراس باکو
3 ستاره Top
6,048,000تومان 7,862,400تومان 5,443,200تومان تماس بگیرید
هتل سنترال باکو
3 ستاره
6,811,000تومان 8,854,300تومان 6,129,900تومان تماس بگیرید
هتل شاه پالاس باکو
4 ستاره
9,191,000تومان 11,948,300تومان 8,271,900تومان تماس بگیرید
هتل رامادا باکو
5 ستاره Top
8,106,000تومان 10,537,800تومان 7,295,400تومان تماس بگیرید
هتل آتروپات باکو
4 ستاره
22,274,000تومان 28,956,200تومان 20,046,600تومان تماس بگیرید
هتل پولمن باکو
5 ستاره Top
14,595,000تومان 18,973,500تومان 13,135,500تومان تماس بگیرید


سوالات متداول مشتریان تور باکو آذربایجان


خدمات تور باکو آذربایجان

بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
7 وعده صبحانه

تور باکو ، 8 روز باکو ، هتل لیک پالاس باکو ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
برای تور باکو آذربایجان چه مدارکی لازم داریم؟
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
در تور باکو آذربایجان چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
آیا پس از اینکه تور باکو آذربایجان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور باکو آذربایجان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور باکو آذربایجان شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور باکو آذربایجان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور باکو آذربایجان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور باکو آذربایجان چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور باکو بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای باکو در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز باکو ، مسافت پرواز ، درجه هتل باکو ، خدماتی که هتل باکو به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور باکو هستند. برای اطلاع از قیمت تور باکو بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور باکو به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور باکو آذربایجان چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور باکو آذربایجان بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای باکو تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به باکو با توجه به شرایط آب و هوای باکو فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که باکو خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به باکو سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان باکو را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری باکو و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان باکو را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان باکو چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری باکو را بخرید چون معمولا وقتی تورهای باکو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری باکو از جمله تورهای ارازن باکو هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان باکو انتخاب هتل های ارزان باکو و پروازهای ارزان باکو است. هتل های 3 ستاره باکو و هتل های 2 ستاره باکو از جمله هتل های ارزان باکو هستند. همچنین پروازهای چارتری باکو هم در مقایسه با پروازهای دیگر باکو خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان باکو باید پروازهای چارتری ارزان باکو را با هتل های ارزان باکو رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به باکو در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان باکو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای باکو نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای باکو و هتل های باکو خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان باکو را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان باکو این است که تور زمینی باکو را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس باکو و یا بلیط قطار باکو در کنار هتل های ارزان باکو می‌توانید با تور ارزان به باکو سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا باکو وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور باکو آذربایجان چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور باکو فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور باکو به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور باکو هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در باکو ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور باکو باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور باکو گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان باکو سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور باکو همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان باکو را خریداری نمایید

آفر تور باکو آذربایجان چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان باکو به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور باکو در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور باکو را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر باکو در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور باکو آذربایجان لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 باکو نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور باکو خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری باکو باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور باکو لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور باکو آذربایجان

امتیاز مسافران به تور باکو آذربایجان


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور باکو آذربایجان را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور باکو آذربایجان
نظری ثبت نشده است
  • جاذبه‌های گردشگری باکو

    باکو پایتخت جمهوری آذربایجان ، بزرگترین شهر و همچنین بزرگترین بندر این کشور است. این شهر بر ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب‌شوران قرار دارد و یکی از مناطق نفت‌خیز جهان می‌باشد. باکو پر جمعیت‌ترین و یکی از زیباترین شهرهای قفقاز است. وجود تعداد بسیاری از پارک‌های ساحلی و برگزاری برنامه‌های متعدد هنری از جمله موسیقی ، تئاتر و اپرا جذبه خاصی به این شهر داده‌است. بخش قدیمی شهر باکو ، همراه با برج و حصار قلعه شهر به خوبی از سده‌های میانه بجا مانده و یکی از آثار ثبت شده در یونسکو به عنوان میراث فرهنگ جهانی است. کاخ شروان ‌شاهان ، قلعه دختر ، خیابان شهدا ، بلوار شهر ، موزه تاریخ باکو ، گل فشان ، مرکز حیدر علی‌اف ، پارک ملی ، قبوستان ، کوه آتشین ، ونیز کوچک ، معبد آتشگاه از جاذبه های دیدنی و جذاب باکو میباشند.

آژانس پرواز نقره‌ای

آژانس پرواز نقره‌ای ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت ، بین داریوش و سه باندی ، ساختمان 47

026 3444 9642 :شماره پشتیبانی

logo-samandehi

© 2022 - 1401 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

Designed by X-Commerce

ساناز ستاری: مشاور سفر شما
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید