Loading ..
بزرگسال
78,590,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور مالزی و سنگاپور موجود

تعطیلات تابستانی 1403 با تور مالزی و سنگاپور - 4 روز کوالالامپور | 3 روز سنگاپور

اقامت: هتل سوئیس گاردن بوتیک بینتانگ کوالالامپور و هتل رویال ات نیوتن سنگاپور ( هتل چهار ستاره )

بازدید از کوالالامپور و سنگاپور
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ماهان
هواپیمایی ماهان

حرکت 1403/6/5 -
برگشت 1403/6/13 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور مالزی و سنگاپور


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه

تور مالزی و سنگاپور ، 4 روز کوالالامپور - 3 روز سنگاپور ، هتل سوئیس گاردن بوتیک بینتانگ کوالالامپور و هتل رویال ات نیوتن سنگاپور ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) ، هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
یک دست لباس اضافه

برای تور مالزی و سنگاپور چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور مالزی و سنگاپور چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از کوالالامپور و سنگاپور

دانستنی‌های تور مالزی و سنگاپور

آیا پس از اینکه تور مالزی و سنگاپور را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور مالزی و سنگاپور واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور مالزی و سنگاپور شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور مالزی و سنگاپور را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور مالزی و سنگاپور می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور مالزی و سنگاپور چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور کوالالامپور بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای کوالالامپور در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز کوالالامپور ، مسافت پرواز ، درجه هتل کوالالامپور ، خدماتی که هتل کوالالامپور به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور کوالالامپور هستند. برای اطلاع از قیمت تور کوالالامپور بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور کوالالامپور به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور مالزی و سنگاپور چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور مالزی و سنگاپور بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای کوالالامپور تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به کوالالامپور با توجه به شرایط آب و هوای کوالالامپور فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که کوالالامپور خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به کوالالامپور سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان کوالالامپور را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری کوالالامپور و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان کوالالامپور را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان کوالالامپور چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری کوالالامپور را بخرید چون معمولا وقتی تورهای کوالالامپور از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری کوالالامپور از جمله تورهای ارازن کوالالامپور هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان کوالالامپور انتخاب هتل های ارزان کوالالامپور و پروازهای ارزان کوالالامپور است. هتل های 3 ستاره کوالالامپور و هتل های 2 ستاره کوالالامپور از جمله هتل های ارزان کوالالامپور هستند. همچنین پروازهای چارتری کوالالامپور هم در مقایسه با پروازهای دیگر کوالالامپور خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان کوالالامپور باید پروازهای چارتری ارزان کوالالامپور را با هتل های ارزان کوالالامپور رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به کوالالامپور در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان کوالالامپور باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای کوالالامپور نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای کوالالامپور و هتل های کوالالامپور خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان کوالالامپور را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان کوالالامپور این است که تور زمینی کوالالامپور را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس کوالالامپور و یا بلیط قطار کوالالامپور در کنار هتل های ارزان کوالالامپور می‌توانید با تور ارزان به کوالالامپور سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا کوالالامپور وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور مالزی و سنگاپور چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور کوالالامپور فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور کوالالامپور به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور کوالالامپور هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در کوالالامپور ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور کوالالامپور باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور کوالالامپور گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان کوالالامپور سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور کوالالامپور همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان کوالالامپور را خریداری نمایید

آفر تور مالزی و سنگاپور چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان کوالالامپور به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور کوالالامپور در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور کوالالامپور را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر کوالالامپور در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور مالزی و سنگاپور لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 کوالالامپور نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور کوالالامپور خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری کوالالامپور باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور کوالالامپور لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور مالزی و سنگاپور

امتیاز مسافران به تور مالزی و سنگاپور


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور مالزی و سنگاپور را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور مالزی و سنگاپور
نظری ثبت نشده است


دانستنی های سنگاپور

دانستنی های سنگاپور

سنگاپور در سال ۱۹۶۵ مستقل شد و تا پیش از این تاریخ ، مستعمره‌ی بریتانیا بود. امروزه سنگاپور به یکی از پیشتازترین مراکز اقتصادی دنیا تبدیل شده است. این منطقه با توجه به استانداردهای جنوب شرق آسیا ، منطقه‌ای گران است و هر چیزی در آن در مقایسه با مناطق اطراف ، دو برار قیمت دارد.

وضعیت آب و هوا:
سنگاپور به خاطر موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در کنار دریا ، معمولا آب و هوای ثابت و یکنواختی دارد. رطوبت بالا و بارندگی زیاد ویژگی های اصلی آب و هوای سنگاپور است. میانگین دمای هوا بین ۲۵ تا ۳۱ درجه سانتی گراد است. در ۴۰ درصد از روزهای سال ، رعد و برق اتفاق می افتد و میزان رطوبت نسبی بین ۷۰ تا ۸۰ درصد است. آوریل ، گرم ترین ماه سال ، ژانویه خنک ترین ماه و نوامبر مرطوب ترین ماه سال است.
بهترین زمان برای سفر به سنگاپور:
تمام ماه های سال می توانید به سنگاپور سفر کنید. این جزیره در تمام طول سال ، آب و هوای گرم استوایی دارد. از آنجایی که همواره تعداد قابل توجهی مسافر کاری در سنگاپور وجود دارد ، به ندرت هتل ها با کمبود مسافر مواجه می شوند و قیمت های آن ها بیشتر ایام سال بالا است. در نهایت اگر نمی خواهید بابت اقامت در هتل هزینه های گزاف پرداخت کنید از سفر کردن در زمان برگزاری رویدادهای محبوب و تعطیلات ملی مثلا سال نوی چینی ، اجتناب کنید. فراموش نکنید که در تمام طول سال بارندگی وجود دارد.
جاذبه های گردشگری:
۱. مارینا بی سندز (Marina Bay Sands):
گردشگاه لوکس مارینا بی سندز ، مجموعه ی تفریحی کاملی است که شامل یک هتل ، برندهای مشهور ، مرکز خریدی با کانال های آب که از زیر آن می گذرند ، موزه ی ArtScience و Skypark است. در این مجموعه ی تفریحی می توانید از هر کدام از جاذبه های سنگاپور ، بخش کوچکی را تجربه کنید. سکوی بازدید اسکای پارک و یک استخر بی نهایت در سازه ای شبیه کشتی بالای هتل واقع شده اند. فقط مهمانان هتل می توانند از این استخر بی نهایت استفاده کنند اما بازدید از سکوی بازدید اسکای پارک برای عموم آزاد است. از فراز این سکوی بازدید می توانید پل منحنی مارپیچ دوگانه ، بندر ، باغ های خلیج و افق شهری زیبای سنگاپور را تماشا کنید. بر فراز سنگاپور ، می توانید در کافه ها و رستوران ها چیزی بخورید یا از فروشگاه ها سوغاتی بخرید. تجمل و زیبایی مارینا بی سندز ، گوشه ای از جاذبه های سنگاپور را نشان می دهد.
۲. پرنده ی سنگاپوری (Singapore Flyer):
پرنده ی سنگاپوری دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا است. اگر سکوی بازدید شما را راضی نمی کند از فراز این چرخ و فلک ، مناظر زیبای سنگاپور را تماشا کنید. از میان تورهای مختلف یکی را که برای تان مناسب تر است انتخاب کنید و به تماشای سنگاپور بنشینید. علاوه بر سنگاپور ، از این ارتفاع حتی می توانید جزیره ی Spice اندونزی و تنگه ی Johor را ببینید. انواع مختلف بلیط برای استفاده از این چرخ و فلک وجود دارد. برخی از آنها شامل نمایش های مولتی مدیا در مورد تاریخ سنگاپور و مراحل ساخت پرنده ی سنگاپوری هستند. پرواز با پرنده ی سنگاپوری ، نیم ساعت طول می کشد. این چرخ و فلک از صبح زود تا اواخر شب فعال است.
۳. باغ های خلیج (Gardens by the Bay):
به محض اینکه این فضای سبز زیبا را از فراز مارینا بی سندز ببینید برای دیدن آن از نزدیک مشتاق می شوید. این پارک طبیعی ۱۰۱ هکتاری در مرکز سنگاپور واقع شده و از سه باغ ساحلی مجزا تشکیل شده است: باغ جنوبی خلیج ، باغ شرقی خلیج و باغ مرکزی خلیج. بزرگ ترین آنها باغ جنوبی است که ۵۳ هکتار وسعت دارد. در باغ شرقی از تماشای پوشش گیاهی متفاوت لذت خواهید برد و از ازدحام و همهمه ی شهر دور می شوید. در این مجموعه ، بازدید از بیشه ی ابردرخت ها (Supertree Grove) را از دست ندهید.
۴. باغ های گیاه شناسی:
باغ های گیاه شناسی سنگاپور یکی دیگر از جاذبه های این شهر است که ارزش وقت گذاشتن دارد. اولین جاذبه ای که از سنگاپور در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفت ، همین باغ های گیاه شناسی بود. سنگاپور که چون جنگلی بتنی به نظر می رسد به این فضاهای طبیعی نیاز دارد. درختان این باغ را می توانید از طریق مسیرهای پیاده روی بازدید کنید. در این مجموعه حتما از بخش باغ ملی ارکیده دیدن کنید. بخش های دیگر این مجموعه عبارت اند از: باغ بونسای ، اکوگاردن (eco-garden) ، اکولیک (eco-lake) و...
۵. محله ی چینی ها:
اگر قبلا به چین سفر کرده باشید ، حضور در محله ی چینی های سنگاپور ، خاطرات سفرتان را زنده می کند. از غذاخوری های کوچک گرفته تا فانوس های قرمز سنتی ، هر نشانه ای از چین که در نظر دارید ، در این محله پیدا می شود. هیجان و شور و نشاط خاصی در این محله وجود دارد. می توانید از مرکز میراث چین بازدید کنید و معبد هندوی Sri Mariamman را که زیبا و شگفت انگیز است از نزدیک ببینید. معبد دیگری که تماشای آن خالی از لطف نیست ، معبد Buddha Tooth Relic است. اگر سحرخیز باشید می توانید مراسم صبحگاهی معبد را ببینید. این محله مکانی فوق العاده برای خوردن غذاهای چینی و ارزان ، لذت بردن از تماشای فرهنگ متفاوت چینی و خرید کردن است.
۶. هند کوچک و خیابان عرب:
یکی از جذاب ترین ویژگی های سنگاپور ، تنوع قومی در مناطق مختلف آن است. البته بیشتر افراد ، سنگاپور را به عنوان یک مرکز خرید بزرگ می شناسند ولی غیر از مراکز خرید ، در بخش های قدیمی تر شهر ، سنت های غنی ، غذاهای لذیذ و فرهنگ های متفاوتی را خواهید دید. نمونه ی این تنوع قومی را می توان در محله ی عرب ها و هند کوچک مشاهده کرد. جمعیت هندی ها ، تاریخی غنی در سنگاپور دارند که به بیش از ۲۰۰ سال پیش بر می گردد. نام سنگاپور از معادل سانسکریت کلمه ی «شهر شیر» گرفته شده است. این محله امروزه منطقه ای پررونق و رنگارنگ است. در این محله می توانید غذای هندی بخورید ، ساری بخرید و نشانه های هند را ببینید.
در محله ی عرب ها می توانید از مسجد تاریخی سلطان دیدن کنید. این مسجد در سال ۱۸۲۵ ساخته شده است. غیرمسلمان ها اجازه ی ورود به محل اقامه ی نماز ندارند و فقط می توانند گنبدهای طلایی و نمای خارجی زیبای مسجد را ببینند. در این محله هم رستوران های متعددی وجود دارد. غذا و موسیقی عربی بخشی جدانشدنی از این محله ی پرجنب و جوش هستند.
۷. هتل رافلز (Raffles):
این بنای مستعمراتی یکی از آخرین هتل های مجلل قرن نوزدهمی است. این هتل در سال ۱۸۸۷ ساخته شده است و بیش از یک قرن به عنوان یکی از نشانه های سنگاپور شناخته شده است. این هتل شهرتی فوق العاده به خاطر خدمات و کیفیت غذا داشته است. معماری کلاسیک و باغ های استوایی ، جذابیت این هتل را دوچندان کرده است. هتل رافلز در منطقه ی Colonial District قرار دارد؛ محله ای که از چند بنای تاریخی دیگر هم میزبانی می کند.
۸. موزه و شاپل چانگی (Changi):
سنگاپور هم از وحشت جنگ جهانی دوم در امان نبوده است. موزه و شاپل چانگی ، داستان کسانی را تعریف می کند که در زمان اشغال توسط ژاپنی ها ، در رنج و عذاب زندگی می کردند. این موزه ، نامه ها ، عکس ها ، نقاشی ها و آثار شخصی بیش از ۵۰ هزار نفر از شهروندان و سربازان زندانی شده در زندان چانگی را به نمایش می گذارد. گردشگران این موزه می توانند برای بازدید از بخش های مختلف آن از تورهای همراه با راهنما اسفتاده کنند یا از تورهای صوتی بهره مند شوند.
۹. باغ وحش سنگاپور:
این باغ وحش به عنوان یکی از بهترین موزه های جنگل بارانی دنیا شناخته می شود و مکانی فوق العاده برای گشت و گذاری چند ساعته است. این مجموعه ، امکانات کاملی دارد و حیوانات باغ وحش به خوبی حفاظت می شوند و در محیط هایی شبیه به زیستگاه های طبیعی خود نگهداری می شوند. اورانگوتان ، شامپانزه ، گورخر ، میرکت ، اژدهای کومودو ، ببر سفید ، کانگورو و ده ها گونه ی جانوری دیگر در این مجموعه نگهداری می شوند. اگر باغ وحش شما را راضی نمی کند و دوست دارید حیات وحش را از نزدیک مشاهده کنید ، سافاری رود ، سافاری شبانه و پارک پرندگان Jurong هم فرصت های مناسبی برای تماشای حیات وحش هستند.
۱۰. پارک (Fort Canning):
Fort Canning که زمانی به عنوان پناهگاه نظامی مورد استفاده قرار می گرفته ، سرگذشتی طولانی و پرفرازونشیب داشته است. این دژ که در سال ۱۸۵۹ ساخته شده ، یکی از مکان های اصلی دفاعی سنگاپور بوده است. اکنون ، در زمان صلح و آرامش ، این بنا به عنوان مکانی برای اجرای گروه های مختلف هنری در نظر گرفته می شود و کنسرت ها ، تئاترها ، فستیوال ها و برنامه های دیگر در محیط پارک اجرا می شود. از دیگر جاذبه های این پارک ، آثاری از گذشته ی سنگاپور است که قدمت آنها به قرن چهاردهم میلادی بر می گردد. از جمله بانگالوی (خانه ی ییلاقی) خصوصی سر استنفورد رافلز ، پایه گذار سنگاپور.
۱۱. جزیره ی سنتوزا (Sentosa):
سنگاپور یک مقصد گردشگری ساحلی نیست اما اگر دل تان می خواهد تا ساعاتی را در کنار ساحل بگذرانید و از تفریحات ساحلی لذت ببرید ، به جزیره ی سنتوزا سر بزنید. ساحل سیلوسو (Siloso) جای خوبی برای لذت بردن از ساحل است. گردشگران در این ساحل در زمین های مخصوص ، والیبال بازی می کنند ، قایق سواری و موج سواری می کنند. جاذبه های ساحلی دیگری هم وجود دارد که یکی از آنها آکواریوم دنیای زیر آب است. در این آکواریوم می توانید با دلفین ها شنا کنید. یکی از جاذبه هایی که در جزیره ی سنتوزا حتما باید ببینید ، مجسمه ی مرلاین (Merlion) است. این مجسمه سر شیر و بدن ماهی دارد و به نماد سنگاپور تبدیل شده است. دژ سیلوسو هم در همین جزیره قرار دارد. انواع ورزش های هیجان انگیز آبی را می توانید در این جزیره تجربه کنید.
۱۲. اورچارد رود (Orchard Road):
بسیاری از گردشگران سنگاپور در این شهر هیچ کاری جز خرید انجام نمی دهند و البته حق هم دارند. سنگاپور میزبان بهترین مراکز خرید و برترین برندهای دنیا است. در میان مناطق مختلف سنگاپور ، اورچارد رود یکی از بهترین ها برای خرید است. هر گوشه ای از این منطقه که چشم بیاندازید ، فروشگاه برندهای برتر را خواهید دید. ۲۲ مرکز خرید و ۶ دپارتمان استور در این منطقه وجود دارد. سینما و سالن های مالتی مدیا را هم به این مجموعه اضافه کنید. اگر گرسنه شوید ، غذاخوری های فراوانی در منطقه وجود دارد که غذاهای بین المللی از سراسر دنیا سرو می کند.
۱۳. اسکله ی کلارک (Clarke Quay):
این اسکله در قرن نوزدهم یک مرکز تجاری مهم بوده و در حال حاضر هم قطب گردشگری و تجاری سنگاپور است. پس از ساعت ها خرید در اورچارد رود می توانید به این منطقه سر بزنید ، در رستوران های ساحلی غذا بخورید و از تفریحات مختلف لذت ببرید. تاکسی های دریایی و کروزهای متعدد از این منطقه به بخش های مختلف سنگاپور حرکت می کنند.
۱۴. موزه ی تمدن های آسیایی:
اگر هتل رافلز و دژ Canning ، شما را راضی نمی کند و دوست دارید بیشتر در مورد تاریخ بدانید ، از بنای Empress Place دیدن کنید که در سال ۱۸۶۵ و به سبک نئوکلاسیک ساخته شده است. این بنا اکنون میزبان موزه ی تمدن های آسیایی است که فرهنگ های مختلف آسیایی را معرفی می کند.
۱۵. جزیره ی ( Pulau Ubin):
اگر دوست دارید بدانید که سنگاپور پیش از اینکه به شهر آسمان خراش ها و هتل های لوکس تبدیل شود ، چه شکلی بوده و زندگی اهالی آن چطور بوده ، از جزیره ی Pulau Ubin دیدن کنید. دپارتمان پارک های ملی ، سفر به این جزیره را «بازگشت به سنگاپور دهه ی ۱۹۹۰» نامیده است. زمانی که مردم در روستاهای کوچک و ساده زندگی می کردند و مزرعه داری و ماهیگیری ، شیوه ای برای گذران زندگی بوده است.
فرهنگ غذایی در سنگاپور:
آشپزی در سنگاپور بسیار متنوع است و از گروه های مختلف قومی ساکن در منطقه الهام گرفته است. نشانه هایی از آشپزی هر کدام از این مناطق را می توانید در غذاهای سنگاپوری پیدا کنید. چرا که قرار گرفتن در کنار دریا موجب حضور مهاجران از سراسر دنیا شده و این تنوع قومی بر آشپزی هم تاثیرگذار بوده است. تاثیر آشپزی مالایی ، چینی ، اندونزیایی و هندی را می توانید به وضوح در سنگاپور مشاهده کنید. حتی سنت های غربی به خصوص انگلیسی و پرتغالی هم بر آشپزی سنگاپور تاثیر گذاشته اند.
در سنگاپور ، غذا بخش مهمی از هویت ملی و موضوع صحبت رایج در میان اهالی است. هر کدام از ادیان مختلفی که در سنگاپور وجود دارد ، قوانین خاص خود را در غذا خوردن دنبال می کنند. مثلا مسلمان ها گوشت خوک نمی خورند یا هندوها گوشت گاو مصرف نمی کنند. جمعیت قابل توجهی از گیاه خواران هم در سنگاپور زندگی می کنند. در سنگاپور به راحتی می توانید غذاهای ملل مختلف دنیا و رستوران های مخصوص هر ملت و فرهنگی را پیدا کنید.  • جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور

    کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی از جمله جاذبه‌های جنوب شرقی آسیا است که سالانه گردش‌گران زیادی را به خود جذب می‌کند. امکانات رفاهی خوب و قیمت نسبتا مناسب خدمات این شهر از دیگر ویژگی‌هایی است که سفر به این شهر را جذاب‌تر می‌کند. از جاذبه ها و تفریحات کوالالامپور برج های دوقلوی پتروناس ، خرید از بازارهای معروف ، بازدید از موزه‌ی ملی ، برج مخابراتی منارا در کوالالامپور ، معبد سری مها ماریامان ، موزه‌ی هنرهای اسلامی‌ ، بازدید از مسجد نگارا ، معبد غارهای باتو ، باغ دریاچه‌ای کوالالامپور ، پارک تفریحی برجایا تایمز اسکوار ، موزه‌ی سلطنتی پلیس مالزی ، فستیوال تایپوسام را میتوان نام برد.َ


  • جاذبه‌های گردشگری سنگاپور

    سنگاپور در سال ۱۹۶۵ مستقل شد و تا پیش از این تاریخ ، مستعمره‌ی بریتانیا بود. امروزه سنگاپور به یکی از پیشتازترین مراکز اقتصادی دنیا تبدیل شده است. جاذبه‌های تفریحی و سرگرمی‌های متعددی در سنگاپور برای گردشگران وجود دارد. پارک‌های استوایی ، غذاهای ارزان چینی و هندی ، خرید ، پارک‌های موضوعی جذاب ، سواحل زیبا و باغ ‌وحشی که در میان بهترین‌های دنیا قرار دارد. جاذبه‌های گردشگری آن شامل مارینا بی سندز ، پرنده‌ی سنگاپوری ، باغ‌های خلیج ، باغ‌های گیاه‌شناسی ، محله‌ی چینی‌ها ، هند کوچک و خیابان عرب ، هتل رافلز ، موزه و شاپل چانگی ، باغ وحش سنگاپور ، پارک ، جزیره‌ی سنتوزا ، اورچارد رود ، اسکله‌ی کلارک ، موزه‌ی تمدن‌های آسیایی ، جزیره‌ی Pulau Ubin می باشند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ