Loading ..
بزرگسال
49,980,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور کوالالامپور مالزی موجود

بازدید از کوالالامپور - 8 روز کوالالامپور

اقامت: هتل رویال کوالالامپور ( هتل چهار ستاره )

مالزی کشوری توسعه یافته در جنوب شرقی آسیا
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

حرکت 1403/5/22 - 02:30
برگشت 1403/5/30 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور کوالالامپور مالزی


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه

تور کوالالامپور مالزی ، 8 روز کوالالامپور ، هتل رویال کوالالامپور ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا

برای تور کوالالامپور مالزی چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور کوالالامپور مالزی چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

مالزی کشوری توسعه یافته در جنوب شرقی آسیا

دانستنی‌های تور کوالالامپور مالزی

آیا پس از اینکه تور کوالالامپور مالزی را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کوالالامپور مالزی واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کوالالامپور مالزی شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کوالالامپور مالزی را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کوالالامپور مالزی می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کوالالامپور مالزی چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور کوالالامپور بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای کوالالامپور در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز کوالالامپور ، مسافت پرواز ، درجه هتل کوالالامپور ، خدماتی که هتل کوالالامپور به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور کوالالامپور هستند. برای اطلاع از قیمت تور کوالالامپور بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور کوالالامپور به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کوالالامپور مالزی چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کوالالامپور مالزی بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای کوالالامپور تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به کوالالامپور با توجه به شرایط آب و هوای کوالالامپور فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که کوالالامپور خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به کوالالامپور سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان کوالالامپور را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری کوالالامپور و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان کوالالامپور را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان کوالالامپور چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری کوالالامپور را بخرید چون معمولا وقتی تورهای کوالالامپور از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری کوالالامپور از جمله تورهای ارازن کوالالامپور هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان کوالالامپور انتخاب هتل های ارزان کوالالامپور و پروازهای ارزان کوالالامپور است. هتل های 3 ستاره کوالالامپور و هتل های 2 ستاره کوالالامپور از جمله هتل های ارزان کوالالامپور هستند. همچنین پروازهای چارتری کوالالامپور هم در مقایسه با پروازهای دیگر کوالالامپور خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان کوالالامپور باید پروازهای چارتری ارزان کوالالامپور را با هتل های ارزان کوالالامپور رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به کوالالامپور در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان کوالالامپور باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای کوالالامپور نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای کوالالامپور و هتل های کوالالامپور خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان کوالالامپور را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان کوالالامپور این است که تور زمینی کوالالامپور را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس کوالالامپور و یا بلیط قطار کوالالامپور در کنار هتل های ارزان کوالالامپور می‌توانید با تور ارزان به کوالالامپور سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا کوالالامپور وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کوالالامپور مالزی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور کوالالامپور فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور کوالالامپور به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور کوالالامپور هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در کوالالامپور ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور کوالالامپور باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور کوالالامپور گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان کوالالامپور سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور کوالالامپور همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان کوالالامپور را خریداری نمایید

آفر تور کوالالامپور مالزی چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان کوالالامپور به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور کوالالامپور در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور کوالالامپور را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر کوالالامپور در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور کوالالامپور مالزی لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 کوالالامپور نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور کوالالامپور خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری کوالالامپور باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور کوالالامپور لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کوالالامپور مالزی

امتیاز مسافران به تور کوالالامپور مالزی


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کوالالامپور مالزی را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کوالالامپور مالزی
نظری ثبت نشده است


دانستنی های کوالالامپور

دانستنی های کوالالامپور

کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی از جمله جاذبه‌های جنوب شرقی آسیا است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. امکانات رفاهی خوب و قیمت نسبتا مناسب خدمات این شهر از دیگر ویژگی‌هایی است که سفر به این شهر را جذابتر می‌کند.

بدون بازدید از کوالالامپور ، سفر شما به مالزی کامل نمی شود! کوالالامپور اگرچه گران تر از دیگر شهرهای مالزی است ، اما از آنجایی که مخلوطی از فرهنگ های مختلف هندی ، چینی ، مالایی و غربی است ایجاد ترکیبی منحصربهفرد از غذا ، خرید و زندگی شبانه کرده است.
جاذبه ها و تفریحات کوالالامپور:
برج های دوقلوی پتروناس:
با ایستادن بر فراز این برج های ۴۵۷ متری بر شهر کوالالامپور تسلط خواهید داشت. برجهای دوقلوی پتروناس در طبقات ۴۱ و ۴۲ توسط یک پل هوایی به هم متصل شده اند و بازدیدکنندگان می توانند چشم انداز دلفریبی از شهر را از طریق ایستادن روی پل ببینند. بلیط ورودی برج ها ۶۳۰۰۰ تومان است و هر روز تنها تعداد محدودی بلیط وجود دارد که خیلی سریع به فروش می رسد؛ بنابراین لازم است اول وقت آنجا باشید. در شب هم می توانید بر فراز پل بایستید و عکس هایی زیبا از شهر بگیرید.
خرید از بازارهای معروف:
بازار مرکزی و پتالینگ در محله چینی ها دو تا از بهترین بازارهای خوب کوالالامپور محسوب می شوند و صبح و شب باز هستند. بازارهایی که در طول روز باز هستند به "پاسار تانیو" و بازارهای شبانه به "پاسار مالام" معروف هستند.
بازدید از موزه ی ملی موزه ی تاریخ ملی محلی عالی برای آشنایی با تاریخ و فرهنگ مالزی است. ابزار ، ظروف ، جنگ افزارها و مصنوعات موجود در موزه شامل یک جمجمه ی ۴۰۰۰۰ ساله بوده و سکه ی طلای شش ضلعی موجود در آن مربوط به قرن ۱۵میلادی است. هزینه ی ورودی موزه ۳۶۰۰ تومان است.
غذاهای کوالالامپور غذاهای چینی ، هندی ، مالایی و غربی همگی در کوالالامپور رایج هستند. ترکیب اجتماعی چندین فرهنگ در کوالالامپور منجر به ایجاد ترکیبی از غذاهای محلی متنوع و رنگارنگ در این شهر شده است. بازارها و دکه های کنار خیابان مکانی عالی برای خرید غذاهای خیابانی است. ضمن اینکه می توانید غذاهایی فوق العادهای در محله ی چینی ها و هند کوچک با قیمتی منصفانه خریداری کنید.
برج مخابراتی منارا در کوالالامپور:
یکی دیگر از آسمان خراش های اصلی کوالالامپور برج منارا با ۴۲۰ متر ، ارتفاع است. این برج پنجمین برج بلند دنیا بوده و ساختمان های اطراف آن در برابر این برج کوتاه به نظر می رسند. دید هوایی که در رستوران گردان این برج از کوالالامپور دارید بسیار جالب تر از برج های دوقلوی پتروناس است.
معبد سری مها ماریامان:
این معبد که به معبد هندوهای مالزی هم معروف است در سال ۱۸۷۳ در مرکز منطقه ی چینی های کوالالامپور بنا شده است و منظره و نمای شگفتانگیزی دارد. معبد سری مها ماریامان قدیمی ترین و زیباترین معبد این کشور است و همانطور که انتظار می رود جایگاه مهمی در بین هندوها دارد. چشم گیرترین ویژگی معبد ، دروازه ی آن است که با ترسیم خدایان هندو آراسته شده است.
موزه ی هنرهای اسلامی :
موزه هنرهای اسلامی مالزی منزل گاه بیش از ۷۰۰۰ آثار باستانی و نیز کتابخانه ای وسیع از متون وکتاب های اسلامی و هنر است. این موزه در محوطه ی پارک دریاچه با مساحتی به بزرگی ۹۲۹۰ متر مربع بنا شده است. در این فضای وسیع بزرگ ترین مدل ساخته شده از مسجد مسجدالحرام مکه را می توانید ببینید. این موزه شامل ۱۲ گالری است و بخش های آثار باستانی از چینی و سرامیک گرفته تا جنگ افزارها و تسلیحات در آن دیده می شود.
بازدید از مسجد نگارا:
این مسجد که مسجد ملی مالزی هم محسوب می شود در میان ۱۳ هکتار باغ بنا شده است و گنجایش ۱۵۰۰۰ نفر را دارد. ویژگی برجسته ی این مسجد گنبد چتری شکل آن با رنگ آبی روشن و مناره ی ۷۳ متری آن است.
معبد غارهای باتو:
خروج از شهری مملو از بازارهای شلوغ و آسمان خراش حس خوشایندی در پی دارد ، به خصوص اگر مقصد بعدی معبد غارهای باتو باشد. بعد از یک بالا رفتن طاقت فرسا از ۲۷۲ پله ، مجسمه ی طلایی خدای موروگان از شما استقبال می کند و به ورودی غار کاتدرال یکی از بزرگترین غارهای مجموعه ی باتو می رسید. هنگامی که داخل می شوید از سقف بلند ۹۷/۵ متر و زیارتگاه پر آذین هندوها شگفتزده خواهید شد.
باغ دریاچه ای کوالالامپور:
در نزدیکی محله ی چینی ها و ایستگاه اصلی قطار ، این پارک شهری را می بینید. این پارک به طرز شگفت انگیزی شبیه جنگل است. در اینجا از پارک پرندگان و موزه ی هنرهای اسلامی هم می توانید بازدید کنید. همچنین می توانید یک قایق کرایه کرده و در طول دریاچه سیاحت کنید.
پارک تفریحی برجایا تایمز اسکوار:
این پارک در مرکز خرید برجایا تایمز اسکوار قرار دارد و یکی از پارک های تفریحی متعددی است که در کوالالامپور یافت میشود. در این پارک علاوه بر وسایل سواری متعدد و ترن هوایی ترسناک آن ، پارک آبی و سرزمین عجایب هم وجود دارد.
موزه ی سلطنتی پلیس مالزی:
این موزه ممکن است مانند یک موزه ی دورافتاده و عجیب غریب به نظر برسد ، ولی به طور شگفت آوری جالب است. در این موزه مجموعه ای از یونیفرم های قدیمی ، اسلحه ها و وسایل نقلیه را می بینید که از اعضای مافیای زیرزمینی مالزی کشف و ضبط شده است. ورودی این موزه رایگان است.
فستیوال تایپوسام:
این فستیوال بر اساس مذهب هندو است و در ماه فوریه ، زمانی که ماه کامل است برگزار می شود. هر سال انبوه جمعیت ، بیش از یک میلیون مردم محلی و هزاران نفر گردشگر به سمت معبد باتو روانه می شوند تا ظرف های شیر خود را به خدایان تقدیم کنند.  • جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور

    کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی از جمله جاذبه‌های جنوب شرقی آسیا است که سالانه گردش‌گران زیادی را به خود جذب می‌کند. امکانات رفاهی خوب و قیمت نسبتا مناسب خدمات این شهر از دیگر ویژگی‌هایی است که سفر به این شهر را جذاب‌تر می‌کند. از جاذبه ها و تفریحات کوالالامپور برج های دوقلوی پتروناس ، خرید از بازارهای معروف ، بازدید از موزه‌ی ملی ، برج مخابراتی منارا در کوالالامپور ، معبد سری مها ماریامان ، موزه‌ی هنرهای اسلامی‌ ، بازدید از مسجد نگارا ، معبد غارهای باتو ، باغ دریاچه‌ای کوالالامپور ، پارک تفریحی برجایا تایمز اسکوار ، موزه‌ی سلطنتی پلیس مالزی ، فستیوال تایپوسام را میتوان نام برد.َ

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ