تور ماسوله و دریاچه سراوان این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

1 روزه ماسوله
بدون اقامت ( بدون اقامت )

روستای پلکانی ماسوله ، سد و دریاچه منجیل ، دریاچه سراوان ، بازارچه صنایع دستی ، بازدید از بازار ماسوله
حرکت از البرز ، کرج جلوی درب آژانس

زمینی
وسیله نقلیه توریستی

5 الی 1398/7/5
اجرا نمی‌شودسوالات متداول مشتریان تور ماسوله و دریاچه سراوان


خدمات تور ماسوله و دریاچه سراوان

بیمه مسافرتی
ترانسفر تمامی برنامه ها و گشت ها
راهنمای فارسی زبان همراه تور
1 وعده صبحانه

تور ماسوله و دریاچه سراوان ، 1 روز ماسوله ، بدون اقامت ، سفر گروهی 1 روزه زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
دوربین دوچشمی
بالش گردنی
برای تور ماسوله و دریاچه سراوان چه مدارکی لازم داریم؟
کارت ملی
در تور ماسوله و دریاچه سراوان چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
روستای پلکانی ماسوله ، سد و دریاچه منجیل ، دریاچه سراوان ، بازارچه صنایع دستی ، بازدید از بازار ماسوله
دانستنی‌های تور ماسوله و دریاچه سراوان
آیا پس از اینکه تور ماسوله و دریاچه سراوان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ماسوله و دریاچه سراوان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ماسوله و دریاچه سراوان شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ماسوله و دریاچه سراوان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ماسوله و دریاچه سراوان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ماسوله و دریاچه سراوان چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور ماسوله بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای ماسوله در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز ماسوله ، مسافت پرواز ، درجه هتل ماسوله ، خدماتی که هتل ماسوله به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور ماسوله هستند. برای اطلاع از قیمت تور ماسوله بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور ماسوله به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ماسوله و دریاچه سراوان چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ماسوله و دریاچه سراوان بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای ماسوله تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به ماسوله با توجه به شرایط آب و هوای ماسوله فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که ماسوله خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به ماسوله سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان ماسوله را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری ماسوله و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان ماسوله را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان ماسوله چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری ماسوله را بخرید چون معمولا وقتی تورهای ماسوله از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری ماسوله از جمله تورهای ارازن ماسوله هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان ماسوله انتخاب هتل های ارزان ماسوله و پروازهای ارزان ماسوله است. هتل های 3 ستاره ماسوله و هتل های 2 ستاره ماسوله از جمله هتل های ارزان ماسوله هستند. همچنین پروازهای چارتری ماسوله هم در مقایسه با پروازهای دیگر ماسوله خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان ماسوله باید پروازهای چارتری ارزان ماسوله را با هتل های ارزان ماسوله رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به ماسوله در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان ماسوله باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای ماسوله نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای ماسوله و هتل های ماسوله خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان ماسوله را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان ماسوله این است که تور زمینی ماسوله را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس ماسوله و یا بلیط قطار ماسوله در کنار هتل های ارزان ماسوله می‌توانید با تور ارزان به ماسوله سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا ماسوله وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ماسوله و دریاچه سراوان چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور ماسوله فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور ماسوله به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور ماسوله هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در ماسوله ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور ماسوله باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور ماسوله گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان ماسوله سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور ماسوله همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان ماسوله را خریداری نمایید

آفر تور ماسوله و دریاچه سراوان چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان ماسوله به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور ماسوله در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور ماسوله را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر ماسوله در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور ماسوله و دریاچه سراوان لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 ماسوله نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور ماسوله خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری ماسوله باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور ماسوله لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ماسوله و دریاچه سراوان

امتیاز مسافران به تور ماسوله و دریاچه سراوان


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ماسوله و دریاچه سراوان را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ماسوله و دریاچه سراوان
نظری ثبت نشده است
  • جاذبه‌های گردشگری ماسوله

    شهر تاریخی و توریستی ماسوله ، یکی از نقاط تاریخی ، سرسبز و خوش آب و هوای شمال ایران با هوای مه آلود ، تابستانهای خنک و زمستانهای پر برف است. ماسوله در جنوب غربی استان گیلان در بخش سردار جنگل فومن ، ۶۰ کیلومتری شهر رشت ۳۶ کیلومتری شهر فومن و ۲۰ کیلومتری شهر ماکلوان واقع است. راه قدیمی ماسوله به خلخال که در گذشته شاهراه ارتباطی گیلان و آذربایجان بوده ‌است به منظور حفاظت از محیط زیست ، طبیعت بکر و میراث معنوی ماسوله و جلوگیری از تخریب منابع طبیعی و دخل و تصرف ، با دخالت سازمان حفاظت از محیط زیست و پایگاه میراث فرهنگی ماسوله در چندین دهه گذشته از سمت استان گیلان حفاظت شده‌است.
    ماسوله شامل وسعتی معادل یکصد هکتار منطقه تحت حفاظت میراث فرهنگی و منابع طبیعی ، یکی از خوش آب و هواترین نقاط ایران است که هر ساله پذیرای ده‌ها هزار گردشگر می‌باشد. شهر تاریخی و توریستی ماسوله به دلیل داشتن معماری منحصربه‌فرد در جهان شناخته شده‌است. ماسوله با کوهستان‌های مرتفع ، جنگل و ییلاقات سرسبز از توریستی‌ترین مناطق شمالی ایران با جلوه‌های طبیعی فراوان به ویژه در اواخر بهار و فصل تابستان است و قلهٔ شاه معلم در ماسوله با ارتفاع ۳٬۰۵۰ متر بلندترین نقطه استان گیلان و هدفی جذاب برای گروه‌های کوهنوردی می‌باشد. دو هتل در داخل فضای معماری سنتی ماسوله و چندین هتل در جادهٔ منتهی به آن پذیرای گردشگران ایرانی و خارجی هستند همچنین تعداد زیادی مهمانخانه و خانهٔ اجاره‌ای هم در این زمینه وجود دارند.
آژانس پرواز نقره‌ای

آژانس پرواز نقره‌ای ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت ، بین داریوش و سه باندی ، ساختمان 47

026 3444 9642 :شماره پشتیبانی

logo-samandehi

© 2022 - 1401 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

Designed by X-Commerce

ساناز ستاری: مشاور سفر شما
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید