Loading ..
صفحه اول تورهای ایتالیا تورهای رم تور کشتی کروز اروپا

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور کشتی کروز اروپا تکمیل ظرفیت

تعطیلات تابستانی 1403 - 2 روز رم

اقامت: کابین با دید اقیانوس ( کشتی پرزیوسا کروز )

بازدید از کشور ایتالیا مهد تمدن جهان ، فرانسه مهد زبانهای زیبا و اسپانیا مهد فوتبال جهان
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

آلیتالیا
هواپیمایی آلیتالیا


خدمات تور کشتی کروز اروپا


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه 7 وعده نهار 7 وعده شام

تور کشتی کروز اروپا ، 3 روز ایتالیا - 4 روز اسپانیا - 3 روز فرانسه ، کابین بالکن‌دار ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
دوربین دوچشمی
بالش گردنی

برای تور کشتی کروز اروپا چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور کشتی کروز اروپا چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از کشور ایتالیا مهد تمدن جهان ، فرانسه مهد زبانهای زیبا و اسپانیا مهد فوتبال جهان

دانستنی‌های تور کشتی کروز اروپا

آیا پس از اینکه تور کشتی کروز اروپا را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کشتی کروز اروپا واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کشتی کروز اروپا شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کشتی کروز اروپا را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کشتی کروز اروپا می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کشتی کروز اروپا چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور رم بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای رم در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز رم ، مسافت پرواز ، درجه هتل رم ، خدماتی که هتل رم به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور رم هستند. برای اطلاع از قیمت تور رم بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور رم به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کشتی کروز اروپا چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کشتی کروز اروپا بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای رم تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به رم با توجه به شرایط آب و هوای رم فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که رم خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به رم سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان رم را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری رم و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان رم را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان رم چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری رم را بخرید چون معمولا وقتی تورهای رم از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری رم از جمله تورهای ارازن رم هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان رم انتخاب هتل های ارزان رم و پروازهای ارزان رم است. هتل های 3 ستاره رم و هتل های 2 ستاره رم از جمله هتل های ارزان رم هستند. همچنین پروازهای چارتری رم هم در مقایسه با پروازهای دیگر رم خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان رم باید پروازهای چارتری ارزان رم را با هتل های ارزان رم رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به رم در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان رم باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای رم نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای رم و هتل های رم خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان رم را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان رم این است که تور زمینی رم را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس رم و یا بلیط قطار رم در کنار هتل های ارزان رم می‌توانید با تور ارزان به رم سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا رم وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کشتی کروز اروپا چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور رم فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور رم به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور رم هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در رم ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور رم باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور رم گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان رم سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور رم همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان رم را خریداری نمایید

آفر تور کشتی کروز اروپا چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان رم به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور رم در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور رم را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر رم در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور کشتی کروز اروپا لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 رم نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور رم خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری رم باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور رم لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کشتی کروز اروپا

امتیاز مسافران به تور کشتی کروز اروپا


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کشتی کروز اروپا را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کشتی کروز اروپا
نظری ثبت نشده است


نکات مهم تور کشتی کروز یونان

نکات مهم تور کشتی کروز یونان

تجربه یک سفر دریایی ، نهایت استفاده از زمان ، کشف جواهرهای پنهان یونان ، بازدید از زیباترین جزایر دنیا و استفاده رایگان از امکانات یک هتل مجلل شناور در آب ، آن هم بدون نیاز به ویزا ، فقط و فقط با تور کشتی کروز یونان امکان پذیر است. مشاوران سفر تور کشتی کروز یونان را به صورت انحصاری اجرا نموده و افتخار میزبانی بیش از 5000 نفر از هموطنانمان را در کشتی های کروز Celestyal داشته است.

نکات مهم تور کشتی کروز یونان :
از آنجایی که این تور بدون ویزا انجام می شود، سپردن ضمانت نامه بانکی به مبلغ حداقل 20،000،000 تومان به ازای هر نفر جهت ضمانت بازگشت مسافر از سفر الزامی می باشد
مبلغ ضمانت نامه ممکن است پس از بررسی مدارک مسافر (پاسپورت های قبلی و مدارک شغلی) افزایش یابد.
با توجه به حساسیت موضوع ورود بدون ویزا به یونان و سپردن ضمانت های سنگین مالی و اعتباری به مقامات یونانی جهت ضمانت بازگشت مسافران از این سفر ، آژانس آریانهاد حق جلوگیری از ثبت نام مسافرین بنا به صلاحدید کارشناسان آژانس را برای خود محفوظ می دارد.
طبق مقررات کشتی پس از ثبت رزرو (عقد قرارداد و یا ارسال درخواست) کنسل کردن و یا تغییر نام و یا تاریخ امکان پذیر نیست ، بنابراین پس از ثبت رزرو هر گونه تغییر و یا ابطال شامل جریمه ای معادل 100% مبلغ کل قرارداد می گردد.
عقد قرارداد و یا ارسال درخواست به مشاوران سفر ، به معنای تفهیم و قبول کلیه شرایط قید شده در بالا می باشد.
سوالات متداول تور کشتی کروز یونان :
با توجه به اسنکه یونان عضور حوزه شنگن می‌باشد ، چگونه این تور بدون ویزا انجام می‌‎گیرد؟
توافق های صورت گرفته بین وزارت گردشگری یونان و مقامات ترکیه این امکان را برای شهروندان کشور ترکیه فراهم کرده که بدون نیاز به ویزا و فقط از طریق کشتی های کروز شرکت Celestyal از یونان و جزایر یونان بازدید نمایند. شرکت ما با سپردن ضمانت نامه های سنگین ، توانسته این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده که از این توافق استفاده کنند و بدون ویزا از جزایر یونان و همینطور شهر آتن بازدید کنند.
آیا از جزایر یونان و آتن بازدید خواهیم کرد؟
در تمامی شهرها و جزایری که طبق برنامه سفر کشتی توقف خواهد داشت ، از کشتی پیاده خواهید شد و امکان بازدید از جزایر به اختیار خودتان فراهم می باشد ، در کشور یونان در هیچ هتلی اقامت نخواهید داشت و کشتی کروز تمامی امکانات یک هتل ۵ ستاره تاپ را دارا می باشد.
کشتی کروز Celestyal چه امکاناتی دارد؟
کشتی Olympia تمامی امکانات یک هتل 5 ستاره را دارا می باشد. در مجموع 733 کابین داخلی ، خارجی و سوئیت در 11 طبقه با ظرفیت پذیرش بیش از 1800 نفر مسافر را دارد. 7 لاین آسانسور ، 4 رستوران ، 10 بار نوشیدنی و کافی شاپ ، 3 سالن آمفی تئاتر و موسیقی ، استخر ، سالن بدنسازی و اسپا و 540 نفر پرسنل ، همگی برای آسایش شما و خلق تجربه و خاطره ای ماندگار از سفر ، آماده می باشند. هر یک از کابین های کشتی دقیقا مانند یک اتاق در هتل ، تمامی امکانات رفاهی و اقامتی مانند ، مینی بار ، تلویزیون ، حمام و دستشویی مستقل ، گاو صندوق و سایر وسایل مورد نیاز اقامتی را دارا می باشند.
آیا راهنمای فارسی ، مسافرین را همراهی خواهد کرد؟
بله ، راهنمای فارسی زبان در تمامی مدت سفر با کشتی کروز ، در کشتی مستقر خواهد بود. شما را در گشت های رایگان داخل جزایر همراهی خواهد کرد و در کشتی راهنما و پاسخگوی سوالاتتان خواهد بود.
برنامه گشتهای جزایر یونان ، چگونه خواهد بود؟
در هر یک از گروه های تور کشتی کروز یونان ، سعی کرده ایم که 2 یا 3 گشت را در شهرها و جزایر یونانی به صورت رایگان در پکیج تور کشتی کروز ، ارائه دهیم. که در خدمات تور که در بالا ذکر شده ، قابل مشاهده است. در شهرها و جزایری که گشت رایگان در خدمات تور ذکر نشده است نیز می توانید به اختیار خود و با هماهنگی راهنمای تور خود ، گشت های اختیاری را خریداری و استفاده نمایید.
برنامه خدمات غذایی کشتی چگونه است؟
در مدت اقامت در کشتی کروز  ، تمامی مسافرین از خدمات All Inclusive استفاده خواهند کرد. بدین معنا که صبحانه ، ناهار و شام در ساعات مشخصی از روز به صورت رایگان در رستوران های کشتی کروز سرو خواهد شد. و می توانند از تمامی نوشیدنی های رایگان در بارها و کافی شاپ های کشتی کروز فارغ از ساعت و زمان ، استفاده نمایند.
در زمانهایی که در جزایر توقف داریم ، ناهار و شام کشتی را از دست خواهیم داد؟
صبحانه ، ناهار و شام ، در ساعات مشخصی در 2 یا 3 رستوران کشتی کروز سرو می شود (مانند تمامی هتل های All Inclusive). در صورتی که در آن زمان در جزیره و یا شهری توقف داشته باشید ، می توانید به کشتی بازگردید و از خدمات غذایی کشتی استفاده کنید. در غیر اینصورت ناهار و یا شام کشتی را از دست خواهید داد. هر چند برنامه سرو غذا در رستوران ها تا حدودی با توقف کشتی کروز در جزایر هماهنگ است. برای مثال در روزی که کشتی کروز ساعت 19 در جزیره ای توقف دارد ، سرو شام کمی زودتر از زمان معمول آغاز می شود. تا بتوانید ابتدا شامل را میل کنید و بعد برای بازدید از جزیره از کشتی خارج شوید.
آیا محدودیتی برای سوار و پیاده شدن از کشتی وجود دارد؟
خیر ، هیچ محدودیتی برای ورود و خروج به کشتی وجود ندارد. می توانید به دفعات در هر ساعت و زمانی که کشتی کروز در جزیره ای توقف دارد ، از کشتی خارج شوید و یا به کشتی بازگردید.
آیا کشتی کروز در تمام جزایر پهلو می‌گیرد؟
در تمامی جزیره ها ، به غیر از سانتورینی کشتی در بندر پهلو می گیرد. و قدم زنان وارد جزیره می شوید. ولی با توجه به شرایط سواحل سانتورینی ، امکان پهلو گرفتن وجود ندارد. برای رفت و آمد به کشتی باید از قایق های کوچکتر که کشتی کروز به طور رایگان در اختیار می گذارد ، استفاده کنید. برای ورود و خروج به کشتی در این جزیره هم هیچ محدودیتی وجود ندارد.
آیا دسترسی به اینترنت در کشتی کروز فراهم است؟
بله ، ولی رایگان نیست. برای استفاده از اینترنت در کشتی کروز ، باید بر مبنا ساعت به مرکز اینترنت کشتی هزینه پرداخت کنید که به صرفه نیست. و به دلیل ارتباط ماهواره ای کیفیت خوبی نیز ندارد. بهترین راه دسترسی به اینترنت ، خرید یک سیم کارت یونانی است که راهنمای تور در اولین جزیره شما را برای خرید سیم کارت راهنمایی خواهد کرد.
هر چند در هر یک شهرها و جزیره های یونان ، در تمامی کافه ها و رستوران ها ، اینترنت به صورت رایگان وجود دارد.  • جاذبه‌های گردشگری رم

    رُم پایتخت کشور ایتالیا ، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور با ۲۶۴۹۷۲۴ سکنه و همچنین مرکز ناحیهٔ لاتزیو می‌باشد. هم چنین رم با مساحت ۱۳۶۲۸۷ کیلومتر مربع ، وسیع‌ترین شهر ایتالیا به حساب می‌آید.
    از آثار گردشگری رم می‌توان : کولوسئوم ، قلعه سن آنجلو و موزه اسپادا را نام برد.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ