این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور سامویی

بازدید از جزایر زیبای تایلند
تور 8 روزه سامویی - هتل ایمپیانا ریزورت سامویی ( هتل چهار ستاره )
ماهان
هواپیمایی ماهان

28 الی 1401/2/20
اجرا نمی‌شود
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

تور سامویی

+ قیمت پرواز به قیمتهای زیر اضافه می‌گردد
لیست هتل ها و قیمت های تور سامویی - 8 روزه
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل سیکس سنسز سامویی ریزورت
5 ستاره Top
49,875,000تومان 64,837,500تومان 44,887,500تومان تماس بگیرید
هتل فور سیزن ریزورت سامویی
5 ستاره Top
95,550,000تومان 124,215,000تومان 85,995,000تومان تماس بگیرید
هتل ریتز کارلتون ساموئی تایلند
5 ستاره Top
38,850,000تومان 50,505,000تومان 34,965,000تومان تماس بگیرید
هتل شرایتون ریزورت ساموئی
5 ستاره Top
21,735,000تومان 28,255,500تومان 19,561,500تومان تماس بگیرید
آناناس ساموئی هاستل
3 ستاره
2,660,000تومان 3,458,000تومان 2,394,000تومان تماس بگیرید
هتل جانگل کلاب سامویی
3 ستاره
10,395,000تومان 13,513,500تومان 9,355,500تومان تماس بگیرید
هتل مرکور ساموئی
4 ستاره Top
7,245,000تومان 9,418,500تومان 6,520,500تومان تماس بگیریدسوالات متداول مشتریان تور سامویی از کرج


خدمات تور سامویی

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه

تور سامویی ، 8 روز سامویی ، هتل ایمپیانا ریزورت سامویی ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی
یک دست لباس اضافه
برای سفر به سامویی چه مدارکی لازم داریم؟
پاسپورت با 6 ماه اعتبار
شناسنامه
در تور سامویی چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • بازدید از جزایر زیبای تایلند

دانستنی‌های تور سامویی
جاذبه‌های گردشگری تور سامویی را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری سامویی
    سامویی یکی از زیباترین و محبوب ترین نقاط در تایلند است و در سواحل شرقی این کشور در خلیج تایلند قرار دارد. نام کامل این جزیره «کو سامویی» است که «کو» در زبان تایلندی به معنای جزیره است و نام سامویی نیز از واژه ای چینی به معنای «بهشت امن» گرفته شده است. بیشتر این جزیره را جنگل فرا گرفته و از شرق به غرب آن رشته کوهی کشیده شده است.سامویی از جزایر بزرگ تایلند است. ۲۲۸کیلومتر مربع مساحت دارد و جمعیتش بیش از پنجاه هزار نفر است. جاذبه های تفریحی و گردشگری سامویی شامل پارک ملی دریایی آنگ تونگاین ، صخره های پدربزرگ و مادربزرگ (هین تا و هین یای) ، تئاتر میمون ها ، مزرعه مارها ، مزرعه کروکودیل ها ، کمپ فیل ها ، باغ جادویی (باغ بهشت) و باغ پروانه می‌باشد.

آیا پس از اینکه تور سامویی را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در پروزا نقره‌ای در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور سامویی واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور سامویی شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور سامویی را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور سامویی می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور سامویی چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور سامویی بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای سامویی در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز سامویی ، مسافت پرواز ، درجه هتل سامویی ، خدماتی که هتل سامویی به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور سامویی هستند. برای اطلاع از قیمت تور سامویی بهترین راه این است به سایت پروزا نقره‌ای مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی پروزا نقره‌ای مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور سامویی به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور سامویی چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور سامویی بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای سامویی تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به سامویی با توجه به شرایط آب و هوای سامویی فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که سامویی خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به سامویی سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان سامویی را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری سامویی و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان سامویی را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان سامویی چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری سامویی را بخرید چون معمولا وقتی تورهای سامویی از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری سامویی از جمله تورهای ارازن سامویی هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان سامویی انتخاب هتل های ارزان سامویی و پروازهای ارزان سامویی است. هتل های 3 ستاره سامویی و هتل های 2 ستاره سامویی از جمله هتل های ارزان سامویی هستند. همچنین پروازهای چارتری سامویی هم در مقایسه با پروازهای دیگر سامویی خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان سامویی باید پروازهای چارتری ارزان سامویی را با هتل های ارزان سامویی رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به سامویی در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان سامویی باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای سامویی نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای سامویی و هتل های سامویی خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان سامویی را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان سامویی این است که تور زمینی سامویی را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس سامویی و یا بلیط قطار سامویی در کنار هتل های ارزان سامویی می‌توانید با تور ارزان به سامویی سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا سامویی وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور سامویی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور سامویی فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور سامویی به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور سامویی هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در سامویی ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور سامویی باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور سامویی گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان سامویی سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور سامویی همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان سامویی را خریداری نمایید

آفر تور سامویی چیست؟

آفرهایی که پروزا نقره‌ای در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان سامویی به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور سامویی در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور سامویی را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر سامویی در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری سامویی

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 سامویی نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور سامویی خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری سامویی باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که پروزا نقره‌ای چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور سامویی لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.امتیاز مسافران به تور سامویی
امتیاز مسافران به تور سامویی
نظرات مسافران به خدمات تور سامویی
نظری ثبت نشده است